Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 05.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Луд ли си? Тея голове аз ще ги вкарам :)нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.03.12 23:17



Казах, че е позор за фланелката на Милан, като визирах държанието му. заради което остави отбора за три супер важно мача само с некадърника Робиньо и младия Ел Шарауи в атака, не че е некадърник - не ме чети като "Труд". А Алегри изобщо не е лош треньор, както се вижда от другата тема, която Шевченко е постнал. Със сигурност е по-добър от Леонардо.




Тема Re: Хахахахнови [re: TheExorsist]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано09.03.12 23:55



Аз не го понасям , но ми се дигна в очите последните 2 сезона. Играе на супер ниво направо като му гледам ЕГНето ми е странно как го прави. Толко добър колкото този сезон и началото на миналият не е бил никога.

Най интересното е , че последните 2 години играе и на високо ниво в ШЛ



Тема Re: Хахахахнови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.03.12 02:26



вие сте болни хора...

VAMOS!



Тема Re: Хахахахнови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.03.12 10:37



Да, батка, така си е - 0 гола от носителя на Златната топка на Световно не знам да е имало ...






Тема Re: Хахахахнови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано10.03.12 13:41



И аз не помня някой 4 пъти поред да е ставал голмайстор на ШЛ





Тема Re: Хахахахнови [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано10.03.12 14:01



Стига с тези статистики, тука говорим за влияние. Марадона е много по-влиятелна фигура. Едно е да направиш един селски отбор като Наполи шампион, друго е да риташ в най-силния отбор в света с най-добрите футболисти около тебе.



Тема Re: Хахахахнови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.03.12 14:13



Ми нормално - все още доста повече издания на тоя турнир бяха само за шампиони, а рядко по четири пъти поред един отбор беше хем шампион, хем силно представил се в КЕШ. 0 гола на две световни, пак да повторя.




Тема Re: Хахахахнови [re: alessandron]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано10.03.12 15:17



ти поне като журналист е редно да си проверяваш фактите преди да плямпаш наизуст. головете не са нула, а и да бяха наистина щеше да е голям срам, няма що- едното първенствто на 18 години, другото умишлено изтеглен в плеймейкърска позиция заради наличието на Игуайн, Агуеро и Милито. но както и да е- то човек като иска да се заяде, все ще се намери нещо- няма много голове с глава, с десния крак не е толкова добър, не е толкова бърз колкото Гарет Бейл да кажем и т.н и т.н. дано осъзнавате,че сте наистина смешни...

VAMOS!



Тема Re: Хахахахнови [re: A.Agassi]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.03.12 17:23



Хм, плеймекърите не вкарват голове ли? Сравнението тук е Марадона - Меси и да, Диего е несравним спрямо Лео. Ако не сте го вдянали това, толкова по-жалко. Никой не спори, че Меси е голям играч, но дупка ще споря, че е най-великият футболист, който е виждала играта.




Тема Re: Лео Меси!нови [re: El Capitan]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.03.12 18:22



Много голям спор се е заформил тук :О
Много е рано още за такива сравнения... Има още много футбол пред Меси.
За мен на този етап Марадона е по-велик, ключово ще е световното в Бразилия, ако Меси направи Аржентина световен шампион вече нищо няма да го спира към подобно признание.
Някой беше писал, че световните вече не са това което бяха. Да, съгласен съм донякъде, така е, но все още си остават най-престижното нещо в света на спорта.
А пък в ШЛ отборите станаха много, плявата много, разликата в класите огромна, така че сега е много по-лесно да вкарваш по много голове и да си голмайстор и т.н. Преди имаше по-малко отбори и по-изравнение сили.
Нивото в ШЛ също пада доста за мен последните години.
И още нещо, сегашната Барселона е сред най-добрите отбори в историята на футбола изобщо, Марадона никога не е играл с такава формация и при такива условия...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.