Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 05.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лео Меси!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.03.12 10:51



Бла-бла-бла




Тема Re: Лео Меси!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.03.12 10:53



Можеш единствено да лижеш на Джордан гъза. Виж си предния пост - на националните нивото било паднало - ми значи като е паднало, на Меси трябва да му е по-лесно, отколкото на Марадона, да земе титла. А той не може и гол да вкара на Световно, смешко.




Тема Хахахахнови [re: alessandron]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано09.03.12 15:28



Хахахахаха.

Да ти кажа по големи глупости от човек не бях чел. Първо коментара как Ибрахимович е позор за Милан е едно на ръка , но нещата които пишеш за Меси са направо шокиращи :).

Това човешката злоба е нещо страшно.

Редактирано от www.toshev.com-94698 на 09.03.12 15:34.



Тема Луд ли си? Тея голове аз ще ги вкарам :)нови [re: El Capitan]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано09.03.12 15:33



Кво говориш ако не е Шави знаеш ли как трудно ще вкара Меси??

Дори и на скамейката да седи Шави пак му помага:)).. Това да я копнеш 2 пъти така топката нищо не е... А другите голове от кой от кой по лесни...

Просто Меси е един посредствен футболист и не знам въобще кво го хвалите?:))

А най слабият футболист от всички е Ибрахимович той е такъв позор



Тема Re: Лео Меси!нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано09.03.12 16:01



Ем Джей е най-великия комерсиален баскетболист играл някога на тази планета и това само кретен може да го отрече.



Тема Re: Хахахахнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано09.03.12 16:06



Меси е пич, ама ае стига с тия сравнения с Диего. Две рзалични величини са. Единия е войн, другия е голям играч, има разлика.



Тема Re: Луд ли си? Тея голове аз ще ги вкарам :)нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано09.03.12 16:10



абе в тоя форум верно изкукуригахте

В началото на сезона ми пускат 10 теми за величествения Меси и компания срещу смачкания Виляреал, сега извадили нож на умряло още в Германия куче и на отбора носещ името Лузъркузен и айде 10 теми за Месията, ха ха ха, само си представям ако беше Роналдо, кво щеше да е - ууу комплексар, ама разни мачове, разни стандарти

Това за сравненията на плачкащия Меси и големия Марадона само ме разсмиват, това за сравненията как се печелили ШЛ сега и преди КЕШ още повече, нищо, че схемата на турнирите няма нищо общо с преди, че сега целия ти отбор може да е от 11 бразилци и още и още и още

Че той Роналдиньо правеше по яки неща от Меси, докато не тръгна по баровете, ама няма нищо, Меси е по голям от Пеле и Марадона взети заедно

П.П. Тошев, гледам пак си забравил, че си от Юнайтед даже не си се разписал в съседната тема, ама си пръв да пускаш теми за Меси и тенекиите му, колко станаха 10-20, за темите става въпрос



Тема Re: Хахахахнови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано09.03.12 16:14



шшшш тихо баце, засега сме стигнали до това, че е по велик от Пеле и Марадона взети заедно, трай си, да видим до къде ще я докараме





Тема Re: Хахахахнови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано09.03.12 16:53



Абе стигне ли Наско Курдов, значи е по-велик и от Пеле и Марадона заедно.



Тема Re: Хахахахнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.03.12 19:23



С теб сме на тотално различни мнения в определени нюанси за футбола, така че няма какво да дискутираме. Да, аз твърдя, че Меси, поставен в ролята на Мардона в клуб като Наполи, а не Барселона с куп супер звезди до Лео, няма да се справи. Той го доказва на всяко голямо първенство на национални отбори.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.