Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Айде Базел  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано22.02.12 21:46



Макар и да съм фен на сините лъвчета от Люцерн тази вечер ще стискам палци за Базел. Оп Швац, троп Швайц - искам разгром!!



Тема Re: Айде Базелнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано22.02.12 22:27



имах подозрерния,че си пуснал такава тема, като гледам как се опитват да разковат гредите на баварската каска, клетите момченца от Базел...





Тема Re: Айде Базелнови [re: 6th Element]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано22.02.12 23:36



Е, тоя път се застраховах и не съм пуснал прогноза, а казах за кой ше стискам палци


А и коефициента не беше никак лош



Тема Re: Айде Базелнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор smaragdus ()
Публикувано22.02.12 23:53



През есента разни малоумни и безпаметни журналисти наричаха този Байерн най-силния в историята. Други го слагаха сред основните фаворити в шанпионската лига. Ако Байерн е фаворит, то Базел е свръх-фаворит. Аз наричам този Байерн един от най-жалките в историята, но както винаги имаше прословития си късмет и се отърва само с гол. В Бундес-лигата двете Борусии ще си оспорват титлата, а не вярвам Байерн да устои на устрема на Шалке в борбата за третото място.



Тема Re: Айде Базелнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано23.02.12 02:52



Този резултат не е изненада. байерн им гледах последните 2 гостувания и бяха комедия. За малко да загубят от последния.

На реванша е 50-50, обаче аз се надявам на Александър Фрай.





Тема Re: Айде Базелнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано23.02.12 10:46



super!

много яко им го набутаха. дано удържат на реванша


NO GODS, NO MASTERS!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.