Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 19.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Много голям Миланнови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано15.02.12 23:41



FORZA MAGICO MILAN!



Врътнахме една маркова четворка на английски отбор (най-малкото което можеше да им се случи на Арсенал, просто Милан още при 3-0 спря да играе/атакува), малко от малко да оправим бакиите срещу ингилизките отбори от последните сезони, когато имахме слаби формации и една камара контузени в допълнение.
Потенциалът за който загатнах срещу Барса в Милано в най-добрия мач в Лигата от години все повече се набива на очи. При един добър жребий (разминаване с Барса/Реал) имаме всички шансове за финал, а там вече никога не отписвайте един от най-великите европейски отбори дори срещу двата абсолютни фаворита.
Доволен съм от всички на терена, страхотен хъс, стриктно спазване на тактическия план, имаше скорост, имаше техника, имаше красота и класа и самочувствие, всичко характерно за нас и позабравено малко последните години. Златан най-накрая направи голям мач в лигата, да се надяваме на още по-големи занапред. Боатенг е ЕДИН, очертава се да стане поредния култов футболист в историята на дяволите, а имаме и още резерви. Дано прокобата с контузиите да престане, ако не тази година, то догодина с една умна селекция можем да атакуваме шампионската лига, сега-засега трябва да си защитим скудетото.


Бай Хуй, друг път преди да се пениш виж прочети, написал съм ти го кратко и ясно -> -



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано15.02.12 23:46



Баце,сичко е хубаво и прекрасно днес,но моля те укроти ентусиазма..



Тва срещу вас изобщо не беше отбор..

Абе всъщност,майната му,не ми обръщай внимание,супер се изкефих че ги разглобихте путките,кефете се...



Тема При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.12 00:00



за себераздаването днес мисля, че се превъзнасяш твърде много. Един мач не променя факта, че имаме слаби бекове, не променя факта, че в халфовата линия не сме конкурентни на най-добрите, не променя факта, че Ибрахимович играе веднъж на пет пъти като хората в най-големите мачове, не променя и факта, че Робиньо до края на сезона я вкара още пет гола, я не, ма ше направи десет пропуска от малкото наказателно. Колкото ние днес играхме, толкова Арсенал спаха - крайно слабо тяхно представяне, което по мое мнение не се дължи само на нашата игра. Това не трябва да се забравя, сега нека се порадваме, щото в крайна сметка такива изпълнения като това на Боатенг прилягат на Милан и аз, и ти, и всеки росонер искаме да ги виждаме все по-често.






Тема Re: При всички кредитинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 00:19



А според мен прекалено много живееш в миналото и искаш да гледаш Милан такъв какъвто го помниш, ама реалностите са други. Като изключим Реал и Барса, не виждам с какво отстъпваме на който и да е европейски отбор. Ние сме шампионът на Италия все пак, не забравяй това и имаме няколко много класни индивидуалности, които могат да направят разликата, проблемите са ясни и ще си останат, но след такъв мач няма смисъл да се пишат тези неща.





Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано16.02.12 00:32



Почвате да си отмъщавате един вид, първо нах, после путките, другата година Тотнъм???



Тема Re: При всички кредитинови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 00:37



Хах, интересна гледна точка... :) Нямам нищо против Тотнъм обаче, много симпатичен отбор. По-скоро ми се ще да си върнем на Юнайтед за онова излишно изсилване дето на умрело куче нож извадиха :)



Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано16.02.12 00:46



Ееееее аре па ти са ше ни вкараш у конфликт у таа иначе убава вечер...



Имай предвид че от догодина ние ше изглеждаме далеч по-други с неколко класни халфа и по-стабилна защита...ъъъъ....тва за халфовете може и по-догодина де.....или по-по-догодина...

Все едно, и сега да играеме, шансовете ви са далеч по-малки отколкото срещу путките....



Тема Re: При всички кредитинови [re: El Capitan]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 00:57



ок, нема проблемация


но генерално погледнато мисля, че прекалено много се набляга на това, че Арсенал нищо не играли, ами то има две страни, играеш колкото ти позволят. Това е основен закон в спорта! Още от първите минути Милан здраво натисна. Просто английския футбол е в криза, а и ние бяхме по-гладни в този мач, по-надъхани.
И Арсенал специално срещу италиански отбори играе много силно, особено като гост, така че този резултат си е шокиращ наистина. Факт, че топчиите са неудобни на клубовете от ботуша и факт, че ние играхме много силно като отбор. Не можем да говорим и за криза при Арсенал, защото напоследък се отпушиха яко, а и са в топ 4 на английския елит.



Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано16.02.12 01:04



Ами поне според мене, Франсенал от топ отборите в Англия ви беха най-лесни, в смисъл тия просто не могат да играят срещу отбор който ги мачка физически и не им дава да шават, ние така редовно си ги ебеме..

Щехте бая повече зор да видите срещу нас,Шити,Челси или Тотнъмче дори, да не говориме за Стоук Сити...



Сериозно, тепърва ше видиме докъде точно може да стигнете но аз бих бил предпазлив...



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 01:30



* Милан стана първия италиански отбор, който е побеждавал английски отбор с 4 гола разлика, изобщо в историята само Барса и Реал са правили такова нещо срещу отбор от Англия.

* Това е най-голямата загуба в историята на шампионската лига за Арсенал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.