Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Много голям Милан  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано15.02.12 23:41



FORZA MAGICO MILAN!



Врътнахме една маркова четворка на английски отбор (най-малкото което можеше да им се случи на Арсенал, просто Милан още при 3-0 спря да играе/атакува), малко от малко да оправим бакиите срещу ингилизките отбори от последните сезони, когато имахме слаби формации и една камара контузени в допълнение.
Потенциалът за който загатнах срещу Барса в Милано в най-добрия мач в Лигата от години все повече се набива на очи. При един добър жребий (разминаване с Барса/Реал) имаме всички шансове за финал, а там вече никога не отписвайте един от най-великите европейски отбори дори срещу двата абсолютни фаворита.
Доволен съм от всички на терена, страхотен хъс, стриктно спазване на тактическия план, имаше скорост, имаше техника, имаше красота и класа и самочувствие, всичко характерно за нас и позабравено малко последните години. Златан най-накрая направи голям мач в лигата, да се надяваме на още по-големи занапред. Боатенг е ЕДИН, очертава се да стане поредния култов футболист в историята на дяволите, а имаме и още резерви. Дано прокобата с контузиите да престане, ако не тази година, то догодина с една умна селекция можем да атакуваме шампионската лига, сега-засега трябва да си защитим скудетото.


Бай Хуй, друг път преди да се пениш виж прочети, написал съм ти го кратко и ясно -> -



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано15.02.12 23:46



Баце,сичко е хубаво и прекрасно днес,но моля те укроти ентусиазма..



Тва срещу вас изобщо не беше отбор..

Абе всъщност,майната му,не ми обръщай внимание,супер се изкефих че ги разглобихте путките,кефете се...



Тема При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.12 00:00



за себераздаването днес мисля, че се превъзнасяш твърде много. Един мач не променя факта, че имаме слаби бекове, не променя факта, че в халфовата линия не сме конкурентни на най-добрите, не променя факта, че Ибрахимович играе веднъж на пет пъти като хората в най-големите мачове, не променя и факта, че Робиньо до края на сезона я вкара още пет гола, я не, ма ше направи десет пропуска от малкото наказателно. Колкото ние днес играхме, толкова Арсенал спаха - крайно слабо тяхно представяне, което по мое мнение не се дължи само на нашата игра. Това не трябва да се забравя, сега нека се порадваме, щото в крайна сметка такива изпълнения като това на Боатенг прилягат на Милан и аз, и ти, и всеки росонер искаме да ги виждаме все по-често.






Тема Re: При всички кредитинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 00:19



А според мен прекалено много живееш в миналото и искаш да гледаш Милан такъв какъвто го помниш, ама реалностите са други. Като изключим Реал и Барса, не виждам с какво отстъпваме на който и да е европейски отбор. Ние сме шампионът на Италия все пак, не забравяй това и имаме няколко много класни индивидуалности, които могат да направят разликата, проблемите са ясни и ще си останат, но след такъв мач няма смисъл да се пишат тези неща.





Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано16.02.12 00:32



Почвате да си отмъщавате един вид, първо нах, после путките, другата година Тотнъм???



Тема Re: При всички кредитинови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 00:37



Хах, интересна гледна точка... :) Нямам нищо против Тотнъм обаче, много симпатичен отбор. По-скоро ми се ще да си върнем на Юнайтед за онова излишно изсилване дето на умрело куче нож извадиха :)



Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано16.02.12 00:46



Ееееее аре па ти са ше ни вкараш у конфликт у таа иначе убава вечер...



Имай предвид че от догодина ние ше изглеждаме далеч по-други с неколко класни халфа и по-стабилна защита...ъъъъ....тва за халфовете може и по-догодина де.....или по-по-догодина...

Все едно, и сега да играеме, шансовете ви са далеч по-малки отколкото срещу путките....



Тема Re: При всички кредитинови [re: El Capitan]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 00:57



ок, нема проблемация


но генерално погледнато мисля, че прекалено много се набляга на това, че Арсенал нищо не играли, ами то има две страни, играеш колкото ти позволят. Това е основен закон в спорта! Още от първите минути Милан здраво натисна. Просто английския футбол е в криза, а и ние бяхме по-гладни в този мач, по-надъхани.
И Арсенал специално срещу италиански отбори играе много силно, особено като гост, така че този резултат си е шокиращ наистина. Факт, че топчиите са неудобни на клубовете от ботуша и факт, че ние играхме много силно като отбор. Не можем да говорим и за криза при Арсенал, защото напоследък се отпушиха яко, а и са в топ 4 на английския елит.



Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано16.02.12 01:04



Ами поне според мене, Франсенал от топ отборите в Англия ви беха най-лесни, в смисъл тия просто не могат да играят срещу отбор който ги мачка физически и не им дава да шават, ние така редовно си ги ебеме..

Щехте бая повече зор да видите срещу нас,Шити,Челси или Тотнъмче дори, да не говориме за Стоук Сити...



Сериозно, тепърва ше видиме докъде точно може да стигнете но аз бих бил предпазлив...



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 01:30



* Милан стана първия италиански отбор, който е побеждавал английски отбор с 4 гола разлика, изобщо в историята само Барса и Реал са правили такова нещо срещу отбор от Англия.

* Това е най-голямата загуба в историята на шампионската лига за Арсенал



Тема 4канови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.02.12 02:41



Милан забавя, но не забравя!
Дявола поздравява всички фенове на Арсенал и ингилизкия футбол




ФОРЦААААААААА!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано16.02.12 04:00



бая късмет трябва, за да се разминете и с Барса и с Мадрид

мисля си, че в момента сте третия най-силен отбор в Европа и в същото време на светлинни години от Барса и Мадрид

Лично за мен шансовете за лигата са 45% Барса 45% Мадрид 5% Милан 4% Байерн М 1% някой друг



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано16.02.12 04:30



По-добри бяхте и ги разсипахте.

Вече имам притеснения относно мача в Неапол, защото Челси са много по-слаби от Арсенал.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано16.02.12 08:43



Честито на Милан и привържениците му! Голяма победа, а също победа на италианския над английския футбол.
Разбира се опиянение не трябва да има, но фактът си е факт: победа с 4:0 над водещ отбор от острова - това едва ли някой го е очаквал!



Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано16.02.12 09:02



А според мен, за разлика от последните 2 години и доста ни върза. Срещу Ман Юн имахме два пъти повече положения на Сан Сиро, отколкото вчера, а Тотнъм първото полувреме в Англия едвам излизаха от половината си, но топката така и не влизаше. Вчера обаче всичко това беше в наша полза. Дано имаме късмет с жребия за 1/4 финалите поне. Мисля си обаче, че с набраната инерция и самочувствие можеме да вземем мачовете с Чезена и Ювентус и вече да сме първи в Италия независимо как ще завърши отложения мач на старата гозпожа.



Тема Re: При всички кредитинови [re: alessandron]  
Автор nerra ()
Публикувано16.02.12 09:37



Разбира се, проблемите си ги имаме, но това пък изобщо не ни пречи да се порадваме на готината победа


Много съм доволна от ефективността на отбора, статистиката по едно време, която дадоха - 3 удара и 3 гола беше доста добра



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано16.02.12 09:41



Честито класиране.За калчото няма какво да се тревожите.Взимате го и тази година.Юве правят прекалено много равни,а и нямат такива индивидуалности като вас.Само един Дел Пиеро няма да им помогне





Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.12 09:56



Аз живея с идеята, че Милан трябва да е отборът, който да prendere in mano la partita - това са думите, които Карло Анчелоти казваше преди всеки мач в Европа. Анчелоти може да не беше най-завършеният и съвършен треньор, но да - искам да е ясно, че никой не може да си помисли дори, че когато излиза срещу Милан крайният изход ще е предрешен. Защото срещу Барселона тази година крайният изход на групата беше ясен - вкарахме им 4 гола в два мача, обаче специално на "Меаца" Барса бяха тези, които контролираха и които "държаха в ръце мача" (prendere in mano la partita). Ей това трябва да е философията на Милан и аз с по-малко не се примирявам. Което не значи, че пак няма да си подкрепям росонерите - пускам теми и в добро, и в лошо, както всеки от нас






Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.02.12 09:59



Мен би ми бил интересен и един мач с Байерн, щото Гонзо много се напиня - да не се затвърди само традицията в тия сблъсъци накрая

Иначе като трети фаворит за ШЛ аз все още слагам Байерн пред нас. Много е важно да са ни здрави играчите - пу, дано нема повече контузии до края на сезона.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано16.02.12 15:38



А ето и причината за успеха снощи :

Световният №1 Новак Джокович донесе късмет на любимия си отбор Милан. В сряда вечер „росонерите” победиха с категоричното 4:0 Арсенал в среща от осминафиналите на Шампионската лига. На трибуните на „Сан Сиро” бе и Новак Джокович, който изгледа срещата в компанията на брат си и приятели.
„Всичко феновете на „росонерите” имахме страхотна вечер. Гледах двубоя с брат ми и няколко приятели и наистина се забавлявахме”, коментира Ноле пред клубната телевизия на Милан.
„Запознахме се с футболистите на Милан миналата година в Дубай. Аз съм ангажиран с много турнири, те пък играят на всеки 3-4 дни, затова не мога често да гледам двубоите им. В момента обаче не участвам на турнир и имах възможността да гледам на живо любимия си тим, за което съм много щастлив”, каза още световният №1.
От телевизия „Скай Италия” също успяха да интервюират Джокович.
„Разбира се, че съм доволен. Това бе един от най-добрите двубои на Милан, които някога съм гледал. Голям приятел съм с Деян Станкович (футболист на Интер), но той знае, че моят любим отбор е Милан”, сподели Ноле




Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано16.02.12 23:39



То това са 4-те 'силни' отбора в ШЛ. Хубаво ще е тези да се паднат съответно с другите 4, и да имаме едни прекрасни полуфинали, без значение кой с кой се падне.
Аз предпочитам Реал и Барса да са в различни страни, поне да има вероятност да играят на финал.
Иначе, нещо от сорта Реал-Байерн и Барса-Милан би било много добре





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано17.02.12 16:38



То е ясно, че са четирите, просто двата испански имат гигантско предимство пред италианския и немския. други смислени отбори няма:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор smaragdus ()
Публикувано17.02.12 22:41



Ибрахимович беше уникален (не мога да не го призная, въпреки че не го понасям), ако не беше лакомията/некадърността на Пато, Робиньо, Антонини и Емануелсон, мачът отиваше към осмица.

Инак двамата крайни защитници- Абате и Антонини, за мен са посредствени (не са за Милан), не направиха грешки срещу Арсенал, защото топчиите бяха изумително слаби и страхливи.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано18.02.12 00:00



Май май много си повярваха росонерите и ще страдат жестоко ако е така. Артилерията са супер слаби, никаква психика нямат и от къде да я имат като врабеца ги тренира.. Като паднат на по-стойностен съперник следващата фаза и ще лъсне голата истина..


Нищо против Милан нямам, просто казвам. По леко я карайте.

No one ever says"It's only a game!"when their team is winning!

Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 12:58



Споко, те винаги са така, аз имам един познат дето изпада в луда еуфория след победи над Удинезе, Новара или Чезена



Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 15:22



И кой, освен Дявола, е така тук?




Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 16:10



Не тук, един приятел от чужбина

Не казвам, че всички са така, просто има всякакви луди, това имам предвид:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 16:53



фенове на ОсминаРеал и СПЕТциалния да не се обаждат



5-0!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:04



Какво за дявола?


вие с шевата от прекалено голяма критика да не пропуснете леко новото скудето и осмата шампионска лига, писна ми от фенове на Надал и Милан които все се застраховат и съмняват. Специално за Милан - ВЕЛИК клуб със страхотни играчи, отбор който винаги е в състояние да победи всеки един европейски гранд. 2-3 в Мадрид ; 2-2 в Барселона с формации далеч от нашите най-добри години срещу отбори в пикова за тях форма в тяхното време.
Има доста оптимисти Сандре, но не и тук в този форум.
Нера и Малдини обаче съм сигурен, че са в еуфория и така трябва да бъде, а не да се обяснява къде сме зле и какво още трябва да се направи, то това е ясно и го подкрепям, но не знам вече, развали се тоя клуб нещо, сега успехите на Моуриньо и неуспехите на Мопуриньо станаха по-важни от победите на любимия отбор, това за мен не важи, но с такова впечатление оставам в този клуб и то от няколко сезона вече.

Милан - Арсенал 4-0 - само това има значение!
или може би беше по-добре да паднем красиво от отборче без традиции в Лигата като Тотнъм и да пишем след това колко близко сме били и видиш ли сме атакували и сме имали видиш ли много повече голови положения ?!
цял свят ни призна, свалих си мача с английски коментар по Ай Ти Ви, как само говорят за нас англичаните, а тук....


Редактирано от Diavolo на 18.02.12 17:06.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.02.12 17:08



и осмата шампионска лига

Ееееехехехехееее

Едно смазване над доказани лузъри и вече осма ШЛ! Обичам те!!!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:13





че са лузъри ами лузъри са (при Греъм не бяха такива ама) но с убийствен баланс срещу италиански клубове, особено като гости, а традициите са много важно нещо в големия спорт, така че заради това победата ни има още по-голяма стойност.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 17:14



''сега успехите на Моуриньо и неуспехите на Моуриньо станаха по-важни от победите на любимия отбор''

тук няма как да не те подкрепя, което си е така, така си е, фенове на изпаднали в немилост отбори, изпадат в оргазъм при всяка загуба на Мадрид, а в тоя форум най-дългите теми са при провал на белите. Отделно някои клубари тук, са яхнали така яко псевдо Барса-Меси манията, че вече сме забравили на кой отбор бяха фенове


Ама всяко нещо с времето си, след някоя и друга година пак ще си бърборим само с Петела

П.П. Иначе верно си литнал здравата, ама при теб си е традиция, очилцата ти са в повечко

Редактирано от Balleta на 18.02.12 17:17.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:15



Недей си пожелава Байерн, че Алабао ако го прочете това...



Аз пък си пожелавам 1/4 финал - Реал - Барса и победителя срещу Байерн или Челси (ако минат през Наполи) на 1/2 финала, не съм нагъл, а? хаха



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:23



Вие купувате готови звезди (буквално), тормозихте ни години наред заради Кака, вестник Марка мина всякакви граници на благоприличие, в крайна сметка го взехте, а последния побърза да се изхвърли колко по-велик клуб сте от нас (буахха), Перес е същински двойник на дявола ; имате милиони дългове към мадридските банки, но това не пречи да пръскате по 70, 80 млн. за поредния наменик ; все още носите наследството натрупано от пътуващия цирк - ел галактикос (хох), натирихте по отвратитетелен начин легенди като Йеро и Редондо, ами Дел Боске...
Нищо общо нямате с отбора от края на 80-те години и после Реал на Капело от средата на 90-те или този дето би Валенсия с 3-0 ли беше там на финала в Лигата.
И за капак треньор ви е най-голямата уста и его в този бранш, Моуриньо, който един път не съм го чул да си признае, че е бил надигран.
Сори, но няма как дори да си помисля да ви симпатизирам, първо разкарайте Перес и Моуриньо, второ отървете се от някои дразнещи и гелосани манекенчета и играйте като Реал Мадрид, а не като италиано/английски отбор.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 17:28



Абе ти напоследък съвсем изпуши - аз съм перфекционист, а сегашният състав на Милан НЕ Е страхотен. Отделно пак трима контузени преди мача с Чезена - искаш да съм в еуфория от един мач, след като не можем да направим поредица такива? Кеф ми е, но не съм изхвърчал в облаците. А специално навикът ти да даваш сравнения кой какво бил казал за мен е в доста, доста случаи смешен - какво са признали англичаните, най-силните им отбори отидоха в Лига Европа, те дори не знаят на кой свят живеят. Милан не е това, което трябва да е и един мач не променя нещата.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:37



И това Милан да не е това което беше си има много причини, ОК?
И с тези причини ние бием с 4-0 отбор който и Барса не успя да бие с толкова и отбор който мачкаше наред в Италия, а половината фенове на Милан се бяха посрали преди този мач в ацмилан-бг.
Така че трябва да се дадат кредити на момчетата и отбора винаги трябва да се подкрепя независимо от всичко!
Сега остава да си признаеш, че не си доволни от този погром, трябваше да е 1-1 нали, че да познаеш и после да клатиш пръст и да кажеш на изпушилия дявол как пак залитал в облаците и видя ли сега как те свалиха на земята?



аз пък 100% сигурен, че ще отстраним Арсенал ама това е може би защото съм изпупшил...
споко едва ли ще вземем лигата този сезон... скудетото обаче е задължително!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 17:37



тоя пост в отговор на моя ли беше



иначе, ако е нещо друго да ти отговоря:
- фенове на Милан да дърдорят срещу Перез при условие, че имат за президент Берлускони е живо лицемерие
-да говорите за покупки, след като в най-голямата криза в Италия и частност калчото, вие пак пръскате с пъти повече от другите и купувате звезди на килограм, за които никой друг в калчото не може и да си помисли е живо лицемерие
- да говори за играта на Реал, след като имате най-противния състав откъм играчи за последните 20-30 години, а 80 и 90-те сте имали един от най-готините състави евър си е живо лицемерие

Иначе аз се съгласявам с поста ти, а ти пишеш дивотии, не разбирам ... или ааааа сега разбрах, припознал си се, като един от феновете, за които говорех, е ''гузен не-гонен бяга'', аз последно имах предвид теб, макар, че и ти имаше два, три Барса-оргазъма и навлече синьо-червената фланека



Тема Re: При всички кредитинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:42



prendere in mano la partita
няма как да стане докато не се намалят данъците в Италия първо на първо. Абе човек, Италия е в страшна криза, нашия президенте съвсем изкука, с тези играчи които имаме в момента това няма как да стане. Милан с малкото което все пак има прави големи неща, ето заради това трябва да се радваме, остави всичко друго. Но в отбора въпреки всичко се работи правилно, най-накрая, поне от този сезон, явно има някои неща които не знаем и заради които Берлускони просто не дава тези пари както в миналото, но за това си има причини естествено. Ходът с Монтоливо от новия сезон е отличен, адмирирам.
А ако не се беше случило това с Касано сега щяхме да сме още по-опасни. Касано тамън беше започнал да играе уникален футбол а двамата със Златан вършеха чудеса в някои срещи.
Другата конкретна и основна причина да не сме постоянни е Милан Лаб, не сме изиграли три мача този сезон подред с един и същи отбор, а в лазарета непрекъснато има по двама, трима основни футболисти, които да са контузени.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:51



не пиша дивотии а болезнени истини, просто ти изброявам чисто приятелски защо не мога да симпатизирам дори и малко на сегашния Реал Мадрид. :)
хах, че кои са противните в нашия отбор? които и да изброиш взети заедно няма да може да се сравнят с доказания психопат и рецидивист, при това любиец на Моуриньо - Пепе

аз последно имах предвид теб, макар, че и ти имаше два, три Барса-оргазъма и навлече синьо-червената фланека

никога не съм навличал никакви фланелки, просто като ценител на красивата игра (все пак съм фен на Милан на холандското трио) нямаше как да не се възхищавам на Барса, а отделно от това те унижаваха и Моуриньо и Перез. ;)
за Милан повечко пиша във фенсайта им и във фейсбука, тук отдавна не стават качествени дискусии, а и ми писна да се пише само за Моуриньо и то от фенове на Милан, а последния беше треньор на нашия враг Интер и на няколко пъти е говорил глупости за нашия отбор - така че да го духа мангала португалски!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 17:57



За разлика от теб аз поне пиша теми за Милан, не за Барселона, гледам мачовете им и коментирам. И в тази тема не дискутирам причините, казвам какво е състоянието на отбора и клуба като цяло. Аз не си затварям очите пред проблемите и никога няма да го направя - на теб ти харесва да надуваш балони, давай смело - дори и когато говорим за Милан, пак не пропусна да намесиш Надал, ама Джоката е фен на росонерите, докато Надал няма да припомням кого подкрепя

. За мен е важно Милан да показва стил и да контролира мачовете си, а не само да бройкам статистики - срещу Арсенал го направихме, я ми припомни кога за последно бяхме така или ше ти е трудно заради прехласванията по Меси? Като вземем да покажем такава игра срещу Ювентус, като вземем на 1/4 финала в ШЛ така да се борим и да искаме, тогава ще стана супер оптимист като теб.
Само мога да ти припомня, че при първоначалните дискусии след жребия аз също бях на мнение, че Милан може и ще отстрани Арсенал. Разколебах се преди мача и предвид състоянието на отбора точно преди него, с контузиите, с липсата на точки срещу най-силните в калчото, с недобрата форма, си имаше достатъчно причини да се чака труден мач. И това не е само мое мнение. Самият ти под темата след мача с Наполи се включи и си каза колко далеч сме от истината като цяло, но успяхме да направим един мач и айде - хврък, уаа, невероятни, грандисимо. Казах браво за играта, доволен съм и чакам да се превърне в тенденция, не в избухване. Щото още не сме били никой важен в Серия А с изключение на Рома, ако си позабравил.
Колкото до прогнозите ми - само допреди няколко дни разправяше как Барселона вземали Примера сигурация, дали пък не беше смешничко? Ще бият Реал колкото пъти ги хванат, но няма да им спечели титлата в Испания.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 17:59



Хахахах, лицемерие било - нас поне не ни дундурка кралско семейство, не си продаваме базата на общината и тя да ни я връща "за вечни времена" и не получаваме заеми на кило от банки, които не минават дори леките стрес тестове на ЕС.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 18:01



надявам се да не се осерете срещу Марсилия или Зенит, а да стигнете до мач с Барселона или Реал Мадрид, да видим великия отбор със страхотни играчи как ще приключи с двуцифрен общ резултат сигурно:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 18:05



както има Барсо-Меси мания, така има и Роналдо-Моуриньо мания и разни субекти тука, дето също забравихме от кой отбор са, не се прави ся:) Наште глорихънтъри поне споменават от време на време името на отбора, който подкрепят:))



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:06



''а и ми писна да се пише само за Моуриньо и то от фенове на Милан''

пак сме на едно мнение, на мен пък ми писна да се пише за Реал и Моу от фенове на Милан и Манчестер, дето са му яли попарата в Англия и Италия и да крещят, като невидели по Барса, макар последната да направи точно Ману толкова смешни в последния финал на лигата, както никой дриг не е бил, иначе на мачовете Барса - Реал сме силни с чуждата паница.





Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:06



Ми ядосвам се, кво сега - не даваш ли? И то не защото не правим мега трансфери, а защото можем да окомплектоваме много по-добър отбор. Какво правят още старци като Зеедорф, Амброзини и Ван Бомел, айде последният поне повече тича още? Лука Антонини, тоя защо е в състава? Омръзна ми, можехме да продадем Пато на ПСЖ и щяха да дадат един куп пари, които да се реинвестират в двама качествени играчи. Ама не - ние го държим, щото шиба на президента щерката, а че играе един път на десет мача - нема значение, нали е талант. Шевченко ти е написал един много добър модел за състав, ти говориш как тук не ставали дискусии и ходиш да се дърлиш с лапетата по целия нет. Искам да има желание за развитие, не да се повтарят едни и същи грешки - тия от Милан лаб и ти си ги псувал, и аз го правя, за пореден сезон не можем основни единици да ползваме в най-важната част. Докога? За тая цел не трябват един куп пари от Берлускони.
Аз си се радвам, когато има защо и пускам достатъчно често теми за Милан. Пускам и като не съм доволен. Така че вместо да критикуваш как не съм се бил радвал, коментирай и ти, а не се ври по темите за Барселона - Реал. Кур за Моуриньо няма кво да го повтарям мисля






Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:09



на ''кралското семейство'' власта му е колкото моята, а Белускони си играеше с целия Европейски съюз, за Италия да не говорим





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:12



А ти за кого си писал до преди мача с Арсенал ве ?
Само величаеше Барса и Меси и от време на време се опитваше да принизиш Моуриньо с някакви безумни доводи.
Аз съм писал тук този сезон много повече от теб за Милан, но 2-3 пъти никой като не ми отговори спрях. Нямам тази енергия като Дявола от миналото да си пиша сам, за да ме мисли някой за големия фен.
Сигурен съм обаче, че съм гледал много повече от теб отбора последните 2 сезона (въобще като ти чета мненията напоследък, оставам с впечатлението че не гледаш много футбол, защото пишеш явни дивотии, а иначе през годините винаги ми е било приятно да ти чета мненията и гледната точка, но това май ще остане в миналото) и затова имам ясно и изградено мнение за случващото се и то не се променя за един мач, както твоето.

Сега взехме един мач, и нещо пак си се превъзбудил, но не вярвам да е за дълго. А пък тия изхвърляния как да се плашели Барса и Реал М е хубаво, че както казваш не се получават качетсвени дискусии вече тук, за да не ти се подиграват после останалите, а при нас да остава неприятното чувство че някой фен на Милан е засрамен.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:12



Глупости. Специално в Европа кралските семейства си имат богопомазан статут, който никога не изчезва. Иначе се радвам, че не отричаш за базата и банките - даваш си значи някаква сметка за нещата






Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:12



Шевата е един и не малко е говорил за Милан, а вашите глори хънтари са цял отбор





Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:16



банките дават на всички стабилни отбори (с бази, стадиони, членски карти, ревеню, скъпи звезди, разбирай активи и други подобни), Барса има повече банкови дългове и от нас. кажи ми отбор без дългове към банки ... Милан





Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:20



че защо да е смешничко? Барса са сигурен шампион! а специално за прогнози все оше има доста вода да пиеш за да стигнеш дявола! :)
хехе добрее бе, я преброй този сезон кой колко теми (без тази за играта де) е пуснал за Милан и колко мнения има по темите и да видим... И да водиш то е с много малко, сега ще се перчиш, че си по-голям фен на Милан от мен ли, нещо не мога да те разбера за какво точно се бориш, поясни, молим те се?! :о
за миналото в бгплея и тук няма да пиша, ще ти кажа само, че отдавна ми писна да пиша в клубовете, защото сме все същите пет човека и защото се пишат едни и същи неща, но няма значение де, в това отношение си по-голям ентусиаст от мен, не се даваш все още, но и се появи две години някъде след мен ако не и повече, не помня вече, аз вече остарях и колената ме наболват :)

и прави разлика между серия А и шампионска лига много ти се моля, винаги е имало разлика и винаги ще има разлика, различна мотивация, различен ден, различни отбори, всичко опира до психиката и мотивацията!! :)
щяхме да имаме проблеми ако не се бяха завърнали някои играчи, но явно всичко е било планувано за този мач, как така всички излезнаха в перфектна кондиция айде моля ти се, това не може да е случайно. Мисля, че ги изпързаляхме по италиански, Венгер не знаеше откъде му идва, хаха





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:21



И още нещо, през кура ми е на кого симпатизираш и кого мразиш. Кефи си се на Барселона, твое право си е. Въпреки, че си е малко смешно, при положение, че това идва точно в момент, в който Милан и италианския футбол са в криза, а Барса е на върха на света.

Аз на Моуриньо съм му симпатизирал явно още от периода в Челси, симпатизирал съм му и в Интер, и сега в Реал, при мен има последователност. Сега Барселона като го биха като мъче у дирек година и половина, не съм се покрил и си признавам обективното, докато когато Барселона отново почне да диша прахта и в Испания, и в Европа (а това рано или късно ще стане), ти ще забравиш за тях и ще се почнеш да въздишаш по поредните играещи супер красив и невероятен футбол (нищо, че редовно се хващат за лицето, когато са ги удряли в корема). Това е съществената разлика.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.02.12 18:22



така че да го духа мангала португалски!

Е тва вече е качествена дискусия.





Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:25



хаха тия номерца знаеш, че при мен няма как да минат, опитваш се на дявол тамян да продаваш...


Барса и Реал са фаворит номер 1 и 2!
но Милан може да ги изненада и аз лично няма да съм чак кой знае колко изненада, иначе разгроми със сигурност няма да има! Милан е по разгромите срещу тези два отбора... :)
Иначе надявам се в скоро време това голямо предимство на двата испански гранда ще престане, защото стана адски дразнещо и скучно...



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:25



Хаха, добре, великане-прогнозатор - гледай само да уцелиш нещичко, че само ревеш как губиш пари по букитата напоследък


Не се перча за нищо, това на теб го оставям :) Ти си по фанфарите и подскоците, аз съм по-трезвомислещ и нямам намерение да се променям.
И както казах, радвам се. Освен за всичко друго и заради това, че бихме точно Арсенал - имам си причини, които не са свързани с форумите.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:28



Милан може и да не е заплаха за Реал и Барселона, но Байерн ще бъде, а ако жребия ги размине преди финала с двата испански гранда ще са и фаворит номер едно за спечелване на лигата.
Сега в началото на пролетния полусезон не са в такава форма, но това е планирано (както и през есента имаха проблеми през август, но от септември натам мачкаха всичко живо и в Европа и Бундеслигата до контузията на Швайнщайгер) и когато дойдат мачовете на истината ще са на нужното ниво. Само дано да няма липсващи основни футболисти в най-важните мачове, за да може да се види кой е най-добрия.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:28



дори и когато говорим за Милан, пак не пропусна да намесиш Надал, ама Джоката е фен на росонерите, докато Надал няма да припомням кого подкрепя

между другото, малко извън хубавата дискусия която се заформи

, освен, че подкрепя Реал и е почетен член с мисия в клуба, Надал е и приятел с Моуриньо, който му е луд фен.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:30



еее, бях сигурен, че Моуриньо не е съвършен, ама незнаех кое точно не му е наред. :))



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.02.12 18:31



Извинявай, аз не съм адвокат на дявола, но Дяволо НИКОГА не е симпатизирал на Барса. Говори се за ЕСТЕТИКА, а тя е, че Барса играе превъзходен футбол. Дано съм останал с правилното впечатление.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:31



Ама моля ти се моля ти се, сигурен съм, че НЕ ти е през кура...



иначе кефя се на Барса, защото играят магически футбол, нещо което отборите на Моуриньо никога не са го можели! Така както навремето се кефих на Реал Мадрид, Цървена Звезда, Олимпик Марсилия и пак Барселона с Ицето и Лаудруп и после Ромарио.

А за Моуриньо ти си признаваш, че Барса са по-силни, ама това какво е? Така ти е супер изгодно, Барса бие - ами те са по-добри, Моу не е магьосник. Моу става шампион - ааааа Моуриньо е ПРОРОК. мухах и в двата случая си на печелившата позиция.
5-0! СРАМ уникален. Послед три пъти го бият в Мадрид, два пъти след като отборът му повежда в резултата, а той всеки път бърка по един и същи начин, а отборът му играе грозен, защитем, страхлув футбол и то у дома в светинята Бернабеу дето навремето, Реал излизаше само с една мисъл - зверска преса и атака след атака до края!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:32



признание от последното му интервю, сори





Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:34



писал съм много повече от теб, има теми порови се и виж.
иначе и три години да пишеш в този клуб без да спираш не можеш да ме стигнеш, дерзай! :)

Този сезон съм изтървал само два мача на Милан, хохох




Редактирано от Diavolo на 18.02.12 18:44.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:35



далеч си от истината, и то много, Деволчето симпатизира яко на Барса, не може да им броиш точките и следиш мачовете до края и вариантите за шампион, ако търсиш само естетика за час и половина



П.П. Отделно не си и даваш парите за синьо-червени дрешки и не пускаш 101 теми колко велики са Барса и колко жалки са Реал



Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:38



много ясно, но това фен на Моуриньо няма да го разбере/асимилира никога...





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:40



Виж по тая тема сме на едно мнение отвсякъде. Моуриньо е голям треньор, но не специален. Едно време като казвах и давах пример как Жозе по един и същи начин позволи Бенитес два пъти да го клати в елиминации, Шевата не го приемаше много за аргумент. Но точно тия обрати след повеждане насред Мадрид показаха, че съм бил прав - Моуриньо е човек и може да прави грешки, да не е гъвкав и да се шубелясва.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:40



Байерн е моят скрит фаворит за титлата преди началото на сезона, даже какъв скрит, те са си явен фаворит въпреки превъзходството на книга на Реал/Барса.
Но ще е добре за Байерн да не се падат с Милан... Аз лично също не искам такъв мач и не толкова защото Байерн наистина са сила и може да ни бият най-накрая, а защото искам да останат поне два/три отбора, които да разбият испанската идилия.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:42



Да, Моуриньо много отдавна е луд фен на Рафа и не изпускал негови мачове, четох го още преди години това нещо, явно наскоро пак е говорил за това.





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:45



Да, баце, за мен е жизнено важно за това кого подкрепяш.

Целия спор е доста глупав, защото ти не си обективен и никога няма да признаеш ясни неща, а накрая ще се изцепиш, че видиш ли пак се пишело само за Моуриньо, а ето, че ти си този, който подхваща темата.

И дори, да приемем, че тези мачове между Реал и Барселона са петно в биографията и визитката на Моу, (което е доста спорно, ти имаш само тях ааа, да и уникалния "срам" да не се спечели ШЛ с Челси), докато другите кандидати за най-добър треньор можем да изпишем една камара неща за тяхните провали.

Като тези трите въпросни мача, само този за купата мога да призная, че е срамен за Моуриньо (но пък в ревана Мадрид игра много добре). Първия (за ШЛ) беше решен от измисления картон на Пепе и дотогава си беше равностоен, а за първенството Роналдо имаше невероятни шансове, които изпусна, за което вина няма ЖМ.

Добре де, обективно кой е по-добрия отбор, кои футболисти са по-завършени, обиграни и имат повече опит и кой пръсна повече пари за селекция през лятото ?



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:50



Ей, сега почвам да проверявам, само чаках да ми напишеш.
Това, че си пишете някакви дивотии с Томи от време на време и че сега си се надъхал не променя факта, че те нямаше никакъв, когато Ювентус ни смачка, Интер и Лацио разкриха несъстоятелността на Алегри, а Наполи и Удинезе есента ни правеха смешни. А каква ти беше прогнозата за мача, където Касарес ни го набута два пъти на Сан Сиро ?

Иначе, още отсега да ти кажа, да не се пишеш пак на най-големия оптимист в нашия лагер и вярващ, че с или без Ибраимович (а според мен ще му намалят наказанието и ще играе) ще бием Ювентус другата събота, защото :
- имаме много по-добри играчи
- ще имаме супер самочувствие след победата над Арсенал, а това при нас е много важно
- просто не е реално Ювентус да няма загуба цял сезон и е крайно време стомната да се счупи, а по-добър вариант от Сан Сиро и Милан няма да има



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:51



Моуриньо лично за мен за парите които Абрамата пръсна се провали по отноешние - главната цел - шампионската лига! Но пък успя с Интер и преди това с Порто (няма значение по какъв начин и след какви мачове, защото историята помни победителите), така че вече има две лиги, ако спечели трета с различен отбор ще стане на хартия най-великия, факт!

сега за купата (Моу като тренер на Реал има един голям мач срещу Барса - финала за купата) реванша, не забравяй, че Барса имаха комфортен аванс от първия мач, а бяха и повели с 2-0 на полувремето, след което лично за мен тотално отпускане и лигавене, след толкова много бой май и на тях вече им писна май... ми не е ли така.


Добре де, обективно кой е по-добрия отбор, кои футболисти са по-завършени, обиграни и имат повече опит и кой пръсна повече пари за селекция през лятото ?
еми Барса, мдам..



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:54



Е тук ще трябва да поспорим на кого са били фаворит по-рано. :))
Агаси може да потвърди, че също от есента по скайп многократно съм му казвал, че прогнозата са ми имено баварците.



А, и още нещо да кажа, после да няма чудене и да ме обвинявате, че си измислям разни работи. Супер много ми харесва Едисон Кавани и мисля, че ми се превръща в любимия играч и много ми се иска да премине в Милан (единствения шанс е да продадем Пато, защото иначе няма как да дадем толкова много пари, колкото ще му иска Наполи). Много пъти съм писал за Дрогба, мисля, че Ел Матадор е достоен негов наследник в сърцето ми.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 19:01



Ами прогнозата ми беше същата като твоята, хахаха
няма как да не пиша победа за Милан след като лично за мен сме една класа над късметлийското отборче на Конте.
проверявай, проверявай, каквото и да излезе разликата няма да е такава каквато очакваш, ти гледай аз да не почна да броя темите които си пуснал за Моу колко са, да не говоря в периода в който беше треньор на Интер, хохох

За Милан пиша от 2000/2001 г. не знам дали има има друг бг фен който да е изписал толкова фермани за този отбор, да е пускал толкова факти, статистики, уникални по рода си теми, игри и какво ли още не, а на материалите които имам у нас може да завиди всеки болен италиански статистик - маниак. сметай - имам всички мачове на Милан в Европа (с всичките спечелени междунардони купи и значими 1/2 финали и 1/4 финали + всички велики мачове в Серия А + обзорни дискове по сезони на Раи) и огромна статистика от която свят да ти се завие. В момента с едно аверче от ацмилан-бг мислим за издаването на книга за Милан която да бъде единствена и уникална по рода си изобщо в световен мащаб и в която ще има абсолютно всичко за каквото ти дойде акъл :)

Редактирано от Diavolo на 18.02.12 19:12.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 19:03



Напълно съм съгласен за Кавани и аз го искам. Искам и Хамшик, евентуално и Гансо. А Пато ако зависеше от мен, отдавна да съм се отървал от него... За съжаление има потенциал и е добър футболист, но не може да се разчита на него...



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 19:04



Бате, за да се спечели шампионската лига, трябва да имаш и късмет.
Моуриньо подготви три различни отбора, които бяха готови да вземат трофея, и както имаше късмет с Порто и Интер да го направи още при първия си опит (Интер'09 не беше готов), така с Челси нямаше никакъв.
Парите, които хвърля Абрама бяха нереални, защото тогава играчите не струваха тези суми, но се извиваха ръце, защото всички знаеха, че Челси са готови да дават. Моуриньо не взе нито една голяма звезда на европейския футбол, а сам изгради невероятен отбор, чиито играчи до преди него бяха супер лузъри.

И ако това е провал, какво да кажем, за повече хвърлени пари и отпадане в групите ? (Манчини и Сити тази година)
Какво да кажем, за редовно пръскане на огромни суми и отпадания в групите от непретнциозни отбори + редовно надиграване от преки конкуренти (Сър Алекс) ?
Какво да кажем, за великия спец в Лигата Анчелоти, който за две години с Челси във фазата на елиминации записа освен двата мача с Копенхаген - 4 загуби от 4 мача ?!

За кого друг искаш да напиша, че се е провалил ?!

Добре де, ето Челси и сега хвърля много пари след Моуриньо бяха купени Рамирес (17-18 млн паунда), Торес (40-50млн), Луиз (25млн), Мейрелес (12-13млн), Мата (близо 30 млн), Кейхел (английски национал, струващ 10-тин млн с изтичащ договор), а какви са успехите ?
Интер къде е ?
Порто какво направи в лигата след Моуриньо ?

Редактирано от shevchenko на 18.02.12 19:06.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 19:09



Гледай сега, това всичко е много хубаво, само че говорим тук за този форум, където ти мълчиш да не казвам като какво цял сезон, сега бием един мач и почващ да се перчиш как си най-големия фен и най-вярващия в отбора, а ние някакви мрънкалници, които искаме Милан да пада, за да може да излезнем прави.

Това за проверяването беше ирония, изнендващ ме, че не си разбрал.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 19:13



И пак ти казвам, имало е поне 2-3 случая, в които съм писал мнения за Милан и мачовете от Серия А, но никой не ми е отговарял (или съм си писал само със Сандро) и не виждам огромен смисъл да коментирам. От членовете на клуба, на скайп си пиша редовно с Агаси и за Милан, и за Барселона и за тенис и всички, преди си пишехме и със Сандро редовно, но нещо напоследък не сме, май и той е по-зает сега.
Ти като си такъв голям фен и гледаш всичко - защо не влизаше в дискусиите, за да може да се раздвижи клуба, да се пише за Милан, а от там сигурно и за други италиански отбори и т.н. ?

Та затова и е нормално да пиша, за единственото нещо, където има повече мнения тук, а това е Барса/Реал/Моуринь/Меси и т.н.
Като цяло вече основно мненията са едноредови и нивото прекалено слабо и ниско, а това лично мен ме демотивира да пиша.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 19:27



Ами основната причина е, че ми писна малко или много, защото Киро и останалите тук пет пари не дават за клубовете, защото има много по-популярни форуми (за съжаление), защото тук сме пет човека на кръст и малко или много сме се изчерпали. От човек който има десетки хиляди мнения в този клуб от 2003 г. насам трудно може да искаш повече активност, така че е хубаво и нормално ти и Сандро които имате по-малко стаж да компенсирате и да пишете, защото ако и вие спрете то пък съвсем ще умре клуба, поне що касае по направлението за Милан.
Другото нещо е, че от няколко години насам основното време което отделя дявола в големия спорт е за тениса и там съм се специализирал доста повече, още повече, че от известно време правя много яки статистики дето ги няма никъде в нета и това ми отнема много време, енергия и нерви ;)
Пишете и толкоз, ае форца милан!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 19:49



Шевата е стар готин миланист, който отдавна не пише тук, стига сте ги смесвали:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 20:09



мдам, такъв си си... справка колко пъти си писал срещу Федерер прогнози :о :)

цялата дандания дойде от там, че след такъв мач няма място за каквито и да било задръжки, ок
разбирам да бяхме били калитарската или дори айде с 2-0 след по-умна игра и по един гол двете полувремена. Но ние ги помляхме като и играхме много красиво и разнообразно. Може и Арсенал да помогнаха с играта си, но преди началото на мача индикациите не бяха такива. :)
сега защо не правим серия от подобни мачове и защо загубихме толкова много точки срещу топ отборите в Италия. Причини бол, ти си писал за тях, аз бих добавил и треньора + многото контузии, а и не забравяй, че този сезон сме на два фронта, така че и програмата е изготвена така да сме в топ форма февруари/март/април - тогава са решителните мачове и в лигата и в серия А.
в момента сме на 1/4 финал в Лигата, не позволихме да се превърнем в осминамилан и водим с 1 точка в класирането в калчото, така че генерално погледнато сме ОК.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 21:24



Изводът, който можем да си направим от тази вечер е, че сте малко по-добри от Съндърланд:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 22:21



хаха, да бе да :)
А колко завърши Съндърланд - Арсенал преди мача с Милан...? :)
След това крушение класика - единица, Арсенал свалиха тотално гарда и нямаха никакво никакво настроение, на позналите знака в британиадата, еваларка им бичим. А ако и сега не махнат Венгер не знам кога...





Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.02.12 23:11



а сам изгради невероятен отбор, чиито играчи до преди него бяха супер лузъри.

Преди Моуриньо ( в съвременната история ) Челси има европейска купа и 1/2 финал за ШЛ. Челси с Моуриньо няма никакви европейски успехи. Това разбира се е заради простотията на Абрама, но да не забравяме и чешитизма на Моу.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 23:14



Така си е за всьо. Иначе жалко, че Арсенал си вкараха автогол днес, можех на точен да ловна...




Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 23:40



Челси стана гранд заради Абрама, останалото са хейтърски приказки и бла бла бла





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 00:52



утре срещу Чезена сме без Боатенг, Пато, Неста, Зеедорф, Златан Ибрахимович, Гатузо, Касано, Мексес, Меркел, Акуилани и Фламини.
Миланска идилия просто!



Очаква се дебют на печката Мунтари

Дано вземем този мач, че обикновено Милан след големи спектакли в Европа е проспивал кръгът в Серия А и това е стара традиция, нямаща нищо общо със сегашната картинка.

Пато отново с разтежение.... Разтежение номер 5248 в кариерата му.
Дано само ИДИОТИТЕ в Милан Лаб не превърнат Боатенг в нов Пато. Изглежда като скала ама вече втора сериозна контузия получава откакто е в Милан. Сега му се дава превантивна почивка, напълно нормално, но срещу Ювентус задължително просто трябва да играе.
ей това мамино синче направо не мога да го дишам повече, защо още не е продаден? Може би щото чука щерката на Силиво.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.02.12 11:11



Ебати и картинката - бех сигурен за Зеедорф, даже се радвам, Неста и той е ясен, ама от другите нямаше никакви признаци за такива неща дееба. Сега като нищо въртим 0:0 ...




Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.02.12 14:37



Хахаха що ти се иска толко рано Барса-Реал? То не само на теб де, и на други в клуба им се иска... ама не си го обяснявам.
Да бяхте фенове на Барса (Балета е много прав в тая посока, вече не се знае на кой отбор сте привърженици, само Меси и Барса са ви в устата... много им го лигавите

), бих го разбрал нещо като 'страх'. Демек, дай да ги елиминираме колкото се може по-рано, и пътят да ни е чист до финала.
Но нали не сте фенове на калалунците , смятам е по-добре за вас да се изядат и да се елиминират между тях, та после както казваш, ако може и Байерн или Челси да довърши победителя... би било екстра А вие от другата страна да си перкате Лион, Бенфика или Интер и на финала с Байерн, примерно.

Нема лошо, мечтите са за всеки



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.02.12 14:42



А за Байерн, да, Мадрид са имали много главоболия от германците през годините. Не звучи интелигентно да си избирам точно тях... ама не ми казвай че сега ако се срещнат, Реал няма да ги изпрати??? Може да се случи и нещо лошо, ама аз си мисля, че примерно 2-1 в Германия и после едно 3-0 на Бернабеу би било логично





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.02.12 14:53



Също както и настоящия му отбор, който до преди идването на Моу имаше 7-8 години без четвъртфинал в ЕКТ, нито една купа на Испания и колко 2 шампионски титли май





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.02.12 14:56



Барселона зимата и ранната пролет(най-вече февруари, е, но и март понякога) винаги са в ужасна форма, не искаме Мадрид сега, не знам как ти хрумна:) Полуфинал е идеално, след Леверкузен, на четвъртфинал може Челси, приятно ще е:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.02.12 15:33



Абе втори като вас по лигаване на Меси и ко нема, квото и да се обяснявате с Балета.






Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.02.12 16:11



И 2 пъти Ла Лига '07 и '08





Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.02.12 16:13



Не беше ли ти, който си пожела Реал на четвъртфинал? Или беше El Capitan? Не си спомням. Може и да е бил той ;)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.02.12 16:15



Какво ни бъркаш мене и Балета с отбора Реал Мадрид???
Ние сме само фенове, не играчи!!!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.02.12 16:25



Е не се възмущавай сега, може пък вие ако излезете с белите фланелки, да успеете да озаптите каталунците, де да знам






Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.02.12 16:27



''Също както и настоящия му отбор''

Абрама да не е взел 51 % от Реал и аз да не съм научил още



Прав е Деволо, само Моу ви е в главата



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано19.02.12 16:59



Не се възмущавам :) Просто тук има много фенове, които се изразяват с 'ние', все едно са част от отбора. Нема лошо.
Аз се имам за един нормален фен на Реал. Като мен има милиони.
Като пишеш, че Реал го лигавят на Меси... ми оk, те са отбора, не аз. Не се обиждам, нито ми е криво, нито пък ми се е случвало да не мога да заспя след загуба.


Даже след онова 5-0 спах супер! ;)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.02.12 17:04



Ми тогава не си фен, а просто любител






Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 17:13



брей брей, напразно съм се притеснявал.
вече 0-3, играем вдъхновено и всичко се получава. А съставът е доста странен бих казал...

добро включване на Мунтари да добавим.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано19.02.12 17:19



Робиньо май най-накрая влезе във форма, според мен въпреки слабото представяне от началото на този сезон, миналата година си игра на много прилично ниво и имаше съществен принос за титлата.

А Мунтари в началото на второто сбърка по левия фланг една топка, което срещу всеки нормален отбор би трябвало да е гол, но Чезена изпусна.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.02.12 17:44



Чезена по чудо не вкараха втори гол, но и Шарауи трябваше да отбележи сам срещу вратаря. Тоя Якуинта жалко, че не си остана в Дузпентус, перфектно дръвче си е.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 17:44



Дано задържи това ниво, само чукам на дърво да не се контузи и той, че досега през сезона всеки един тамън навлезе в някаква страхотна форма и после един месец го няма...
Иначе Урби за мен играе най-добре в този мач.





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 17:52



Боатенг има голяма вероятност да пропусне супер дербито с Ювентус :(
Дано поне опростят наказанието на Златан ония сухари с костюмите в името на играта





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.02.12 20:35



по-скоро той, аз предпочитам Мадрид да отпадне от Наполи на четвъртфинал:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.02.12 20:37



иска ти се:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор nerra ()
Публикувано19.02.12 20:41



А, да бе, те са сухари, а Златан е много печен като шамари когото не трябва по време на игра. Да си изтърпява наказанието колкото трябва, да се научи следващия път.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: nerra]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 21:13



според мен нарочно го накзаха три мача, за да не играе срещу Юве, в Италия не искат Милан пак да стане шампион. Не беше кой знае какво нарушение, два мача - класика, три мача - изсмукване измежду пръстите!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано19.02.12 21:44



Грешиш ,наказаха го 3 ма4а защото е рецидив

преди няколко кръга го наказаха за удар без топка в корема на защитник
А Юве тази година имат доста корав отбор нямат загуба досега ,направиха си нов стадион,хвърлиха милиони за селекция ,нещо което Милан не направи
Старата госпожа е единствения отбор заедно с Наполи и донякъде Рома които работят по проект за развитие а не кърпят на пар4еОтделно играта им е доминираща над противника ,играят с желание и преса по целия терен въобще приятен полъх за на4алото на Конте като тренер на Юве



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.02.12 22:50



Абе човек, защо провокираш?

Какви са европейските успехи на Челси с Абрама? Недей бе баце, мисля, че си компетентен футболен фен!

Не искам да наливам масло в огъня, ама от всичките инкаунтъри вие нищо не стве направили срещу Челси, а Барса ги пере кога ги фане ( без онова 4-2 + 4-те недадени дузпи, ама се пак се гледа резултата, краен).

Редактирано от TheExorsist на 19.02.12 22:55.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.02.12 23:04



Не провокирам, Челси стана голям клуб с големи претенции всяка една година след като ги взе Абрама, кое е провокацията тук не знам, да преди също бяха симпатичен отбор с отделни проблясъци и толкова, не знам кое е толкова трудно за схващане, милионите на Абрама ги държат в елита на футбола, футболния Г8 ако искаш



П.П. Е как да направим, като не сме се срещали и какво общо има тука Барса, Реал, Челси и Абрама

Редактирано от Balleta на 19.02.12 23:06.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.02.12 23:22



Искаш да кажеш, че Челси преди Абрама са били чекия, така ли? Сигурно съм доста консервативен, но според мен Челси преди Абрама бяха ПО-стойностен тим. Поне знаеха как да бият в Европа, а сега ядят дървото редовно всеки сезон.

Редактирано от TheExorsist на 19.02.12 23:26.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: jabar]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано20.02.12 01:55



Защо "донякъде" Рома?



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано21.02.12 15:52



По повод продажбата на общината, не сте съвсем осведомени.

През 1963 година, под управлението на Сантяго Бернабеу, Реал Мадрид строи най-модерната тренировъчна база за времето си, нещо нечувано до този момент. Съоръжението е наречено „Ciudad Depotriva”- „Спортен град” и съдържа множество тренировъчни игрища за футболния отбор и академията, баскетболна зала, плувни басейни и тенис кортове, като в онзи период отбора е имал и състави за тези спортове. За да е по-спокойна обстановката, базата е била построена в покрайнините на Мадрид, и е заемала 110 кв. м.

Но с течение на времето града се разрастнал, покрайнините от 60те години се превърнали в огромен финансов център. През 80те години започнало обсъждане базата да се премести извън градската част, но никой не се решил на тази стъпка. В началото на 90те години в клуба настъпила невиждана финансова криза, дълговете разстяли с геометрична прогресия.

Тогава през 2000г Флорентино Перез печели изборите за президент на клуба. Известен като финансов гений, той решава да направи огромна сделка. Предлага на общината Мадрид да продаде земята под базата, и да купи от нея земя в покрайните на града. След съгласието на общината и парламента, сделката се осъществява. Перес продава по-голямата част на 4 корпорации, които да си построят небостъргачи в идеалния финансов център, отделно част от територията се дава и на общината, с която се разпродава на публични търгове. От сделката Реал Мадрид печели 480 млн евро.
Перез купува 1 200 000 кв м земя на север от Мадрид, място което по-късно става проект „Парк Валдебебас”.


Най-мащабния проект в историята на Мадрид е Парк Валдебебас. Това е огромна територия, 10 кв км от които над 2/3 ще бъдат зелени паркови площи. Ще се построят жилищни и обществени сгради, търговски център, а 1/10 от площта ще бъде новият дом на Реал Мадрид – Град Реал Мадрид.
„Ciudad Real Madrid”, или просто „Valdebebas”
Това съоръжение има много имена. На някои места го наричат „Спортен Град”, на други „Град Реал Мадрид”, а за всички медии, играчи и служители на отбора, е просто Валдебебас.
Базата на кралския клуб е най-голямата и най-скъпата в света. Със своите 1 200 000 кв м (1.2 кв км) бие всички рекорди за подобни спортни комплекси, а територията й е почти колкото на Монако. До момента в строежа са вложени 80 млн евро. Напълно за застроени всички футболни терени и стадиони, като е заета само 1/3 от общата площ. По неофициални данни, до момента цената на базата е близо 110 млн евро, като при завършването си се очаква да стигне стойност 350 млн.

Просто Перес не си носи главата само за украса, човека не напразно е сред най-богатите и влиятелни хора в Испания. И както Балета каза, Барса имат повече кредити от нас. И по-малко мозък как да си изчистят дълговете.

Редактирано от OnlyMadrid на 21.02.12 15:54.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано21.02.12 20:57



Мдам, хубавичко си описала как се перат парици - мерси за което.






Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано21.02.12 21:03



Разликата в дълговете е доста малка, а и това е футбол, предпочитам да нямаме мозък за дълговете, от колкото да нямаме спортно-технически умения да сме по-успешни от Валенсия за последните 10 години:)

Иначе това хубаво си го пейстнала, всички сме наясно, че общината и парламента клякат и бутат РМ по всякъв възможен начин, без значение кой е министър-председател, нямаше нужда да го натякваш:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано21.02.12 23:54



Интересно как финансовия гений Перес е продал за толкова много пари база на 110 кв. м





Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано22.02.12 00:42



Милан на Берлускони, ще ми говори за пране на пари... Ко не беше смешно, щеше да е тъжно.





Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано22.02.12 00:45



Петльо скрий се някъде на - 10 на студено и не коментирай Реал Мадрид, ако обичаш...





Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.02.12 13:38



Хаха, гроздето е кисело, а? Ма не се срамувай, пусни още някоя схемичка на Реал, да се образоваме






Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано23.02.12 02:28



скрил съм се, аз съм домашна птица, не се притеснявай. па и дори климатика пак да се развали, няма да се притеснявам, мен студа не ме плаши, за разлика от Жозе "Амиго, спри камерата" Моуриньо:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано24.02.12 03:04



Канарче ли си?

Каталунско канарче. На -10 трбва да ти е доста студено, не хитрувай. И градусите ще продължат да падат, след мача ви с Атлети, очаквам да водим 13 точки.

Жозето го боли "специалният" за мнението на каталунските фенове. Провокира ги непрекъснато с тази цел. Не само вас ми и останалият футболен елит, всеки човек преди всичко трябва да обича себе си.

за разлика от Жозе "Амиго, спри камерата" Моуриньо:)

За мача в Москва ли? Сдружението на гейовете дори са повдигнали обвинение, че думичката "пед@л" се използва с негативна насоченост.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано24.02.12 03:09



Дойде ми на ум.


Взех си бележка, достатъчно сте образовани, всички тифози тук са много информирани на тема испански футбол. Много похвално



Тема Re: Много голям Миланнови [re: jabar]  
Автор OnlyMadrid (бяла религия)
Публикувано24.02.12 03:54



То за това е измислена думата "финансов гений"


Good point иначе, върнах да прочета поста ми беше копи-пейст, вероятно става в/с за 110 000 кв. м или 1 100 000 - печатна грешка, но кой може да каже със сигурност, за '63-та година говорим. Който е живял тогава да каже как е било.

Редактирано от OnlyMadrid на 24.02.12 03:59.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: OnlyMadrid]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано24.02.12 09:03



домашната титла не ме касае, 4 поредни под път и над път, айнтрахт франкфурт сигурно имат 4 поредни домашни титли, по-важното е да влезем в историята с 2 поредни ШЛ

честно казано и мен ме боли мнението на Жозе за квото и да е, когато ни бие един път в редовното време, тогава вече ще е стъпил на пътеката към "може понякога да ми запука". Засега е назад с няколко шампионатни, няколко суперкупни и няколко ШЛ мача, има да наваксва доста време:)

по цял свят наказват за такива неща, Моу лично мрънкаше за идентичен и доста по-недоказан запис на Бускетс, че бил наричал някого маймуна - не по лоша от педераст, според адвокатите, обида. Ама УЕФА ще си замълчи, щото нали после пак ще има уницеф управлява футбола, а тва че КР ми се крие във важните мачове не е важно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.