Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:54



Е тук ще трябва да поспорим на кого са били фаворит по-рано. :))
Агаси може да потвърди, че също от есента по скайп многократно съм му казвал, че прогнозата са ми имено баварците.



А, и още нещо да кажа, после да няма чудене и да ме обвинявате, че си измислям разни работи. Супер много ми харесва Едисон Кавани и мисля, че ми се превръща в любимия играч и много ми се иска да премине в Милан (единствения шанс е да продадем Пато, защото иначе няма как да дадем толкова много пари, колкото ще му иска Наполи). Много пъти съм писал за Дрогба, мисля, че Ел Матадор е достоен негов наследник в сърцето ми.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 19:01



Ами прогнозата ми беше същата като твоята, хахаха
няма как да не пиша победа за Милан след като лично за мен сме една класа над късметлийското отборче на Конте.
проверявай, проверявай, каквото и да излезе разликата няма да е такава каквато очакваш, ти гледай аз да не почна да броя темите които си пуснал за Моу колко са, да не говоря в периода в който беше треньор на Интер, хохох

За Милан пиша от 2000/2001 г. не знам дали има има друг бг фен който да е изписал толкова фермани за този отбор, да е пускал толкова факти, статистики, уникални по рода си теми, игри и какво ли още не, а на материалите които имам у нас може да завиди всеки болен италиански статистик - маниак. сметай - имам всички мачове на Милан в Европа (с всичките спечелени междунардони купи и значими 1/2 финали и 1/4 финали + всички велики мачове в Серия А + обзорни дискове по сезони на Раи) и огромна статистика от която свят да ти се завие. В момента с едно аверче от ацмилан-бг мислим за издаването на книга за Милан която да бъде единствена и уникална по рода си изобщо в световен мащаб и в която ще има абсолютно всичко за каквото ти дойде акъл :)

Редактирано от Diavolo на 18.02.12 19:12.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 19:03



Напълно съм съгласен за Кавани и аз го искам. Искам и Хамшик, евентуално и Гансо. А Пато ако зависеше от мен, отдавна да съм се отървал от него... За съжаление има потенциал и е добър футболист, но не може да се разчита на него...



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 19:04



Бате, за да се спечели шампионската лига, трябва да имаш и късмет.
Моуриньо подготви три различни отбора, които бяха готови да вземат трофея, и както имаше късмет с Порто и Интер да го направи още при първия си опит (Интер'09 не беше готов), така с Челси нямаше никакъв.
Парите, които хвърля Абрама бяха нереални, защото тогава играчите не струваха тези суми, но се извиваха ръце, защото всички знаеха, че Челси са готови да дават. Моуриньо не взе нито една голяма звезда на европейския футбол, а сам изгради невероятен отбор, чиито играчи до преди него бяха супер лузъри.

И ако това е провал, какво да кажем, за повече хвърлени пари и отпадане в групите ? (Манчини и Сити тази година)
Какво да кажем, за редовно пръскане на огромни суми и отпадания в групите от непретнциозни отбори + редовно надиграване от преки конкуренти (Сър Алекс) ?
Какво да кажем, за великия спец в Лигата Анчелоти, който за две години с Челси във фазата на елиминации записа освен двата мача с Копенхаген - 4 загуби от 4 мача ?!

За кого друг искаш да напиша, че се е провалил ?!

Добре де, ето Челси и сега хвърля много пари след Моуриньо бяха купени Рамирес (17-18 млн паунда), Торес (40-50млн), Луиз (25млн), Мейрелес (12-13млн), Мата (близо 30 млн), Кейхел (английски национал, струващ 10-тин млн с изтичащ договор), а какви са успехите ?
Интер къде е ?
Порто какво направи в лигата след Моуриньо ?

Редактирано от shevchenko на 18.02.12 19:06.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 19:09



Гледай сега, това всичко е много хубаво, само че говорим тук за този форум, където ти мълчиш да не казвам като какво цял сезон, сега бием един мач и почващ да се перчиш как си най-големия фен и най-вярващия в отбора, а ние някакви мрънкалници, които искаме Милан да пада, за да може да излезнем прави.

Това за проверяването беше ирония, изнендващ ме, че не си разбрал.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 19:13



И пак ти казвам, имало е поне 2-3 случая, в които съм писал мнения за Милан и мачовете от Серия А, но никой не ми е отговарял (или съм си писал само със Сандро) и не виждам огромен смисъл да коментирам. От членовете на клуба, на скайп си пиша редовно с Агаси и за Милан, и за Барселона и за тенис и всички, преди си пишехме и със Сандро редовно, но нещо напоследък не сме, май и той е по-зает сега.
Ти като си такъв голям фен и гледаш всичко - защо не влизаше в дискусиите, за да може да се раздвижи клуба, да се пише за Милан, а от там сигурно и за други италиански отбори и т.н. ?

Та затова и е нормално да пиша, за единственото нещо, където има повече мнения тук, а това е Барса/Реал/Моуринь/Меси и т.н.
Като цяло вече основно мненията са едноредови и нивото прекалено слабо и ниско, а това лично мен ме демотивира да пиша.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 19:27



Ами основната причина е, че ми писна малко или много, защото Киро и останалите тук пет пари не дават за клубовете, защото има много по-популярни форуми (за съжаление), защото тук сме пет човека на кръст и малко или много сме се изчерпали. От човек който има десетки хиляди мнения в този клуб от 2003 г. насам трудно може да искаш повече активност, така че е хубаво и нормално ти и Сандро които имате по-малко стаж да компенсирате и да пишете, защото ако и вие спрете то пък съвсем ще умре клуба, поне що касае по направлението за Милан.
Другото нещо е, че от няколко години насам основното време което отделя дявола в големия спорт е за тениса и там съм се специализирал доста повече, още повече, че от известно време правя много яки статистики дето ги няма никъде в нета и това ми отнема много време, енергия и нерви ;)
Пишете и толкоз, ае форца милан!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 19:49



Шевата е стар готин миланист, който отдавна не пише тук, стига сте ги смесвали:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 20:09



мдам, такъв си си... справка колко пъти си писал срещу Федерер прогнози :о :)

цялата дандания дойде от там, че след такъв мач няма място за каквито и да било задръжки, ок
разбирам да бяхме били калитарската или дори айде с 2-0 след по-умна игра и по един гол двете полувремена. Но ние ги помляхме като и играхме много красиво и разнообразно. Може и Арсенал да помогнаха с играта си, но преди началото на мача индикациите не бяха такива. :)
сега защо не правим серия от подобни мачове и защо загубихме толкова много точки срещу топ отборите в Италия. Причини бол, ти си писал за тях, аз бих добавил и треньора + многото контузии, а и не забравяй, че този сезон сме на два фронта, така че и програмата е изготвена така да сме в топ форма февруари/март/април - тогава са решителните мачове и в лигата и в серия А.
в момента сме на 1/4 финал в Лигата, не позволихме да се превърнем в осминамилан и водим с 1 точка в класирането в калчото, така че генерално погледнато сме ОК.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 21:24



Изводът, който можем да си направим от тази вечер е, че сте малко по-добри от Съндърланд:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.