Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:20



че защо да е смешничко? Барса са сигурен шампион! а специално за прогнози все оше има доста вода да пиеш за да стигнеш дявола! :)
хехе добрее бе, я преброй този сезон кой колко теми (без тази за играта де) е пуснал за Милан и колко мнения има по темите и да видим... И да водиш то е с много малко, сега ще се перчиш, че си по-голям фен на Милан от мен ли, нещо не мога да те разбера за какво точно се бориш, поясни, молим те се?! :о
за миналото в бгплея и тук няма да пиша, ще ти кажа само, че отдавна ми писна да пиша в клубовете, защото сме все същите пет човека и защото се пишат едни и същи неща, но няма значение де, в това отношение си по-голям ентусиаст от мен, не се даваш все още, но и се появи две години някъде след мен ако не и повече, не помня вече, аз вече остарях и колената ме наболват :)

и прави разлика между серия А и шампионска лига много ти се моля, винаги е имало разлика и винаги ще има разлика, различна мотивация, различен ден, различни отбори, всичко опира до психиката и мотивацията!! :)
щяхме да имаме проблеми ако не се бяха завърнали някои играчи, но явно всичко е било планувано за този мач, как така всички излезнаха в перфектна кондиция айде моля ти се, това не може да е случайно. Мисля, че ги изпързаляхме по италиански, Венгер не знаеше откъде му идва, хаха





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:21



И още нещо, през кура ми е на кого симпатизираш и кого мразиш. Кефи си се на Барселона, твое право си е. Въпреки, че си е малко смешно, при положение, че това идва точно в момент, в който Милан и италианския футбол са в криза, а Барса е на върха на света.

Аз на Моуриньо съм му симпатизирал явно още от периода в Челси, симпатизирал съм му и в Интер, и сега в Реал, при мен има последователност. Сега Барселона като го биха като мъче у дирек година и половина, не съм се покрил и си признавам обективното, докато когато Барселона отново почне да диша прахта и в Испания, и в Европа (а това рано или късно ще стане), ти ще забравиш за тях и ще се почнеш да въздишаш по поредните играещи супер красив и невероятен футбол (нищо, че редовно се хващат за лицето, когато са ги удряли в корема). Това е съществената разлика.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.02.12 18:22



така че да го духа мангала португалски!

Е тва вече е качествена дискусия.





Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:25



хаха тия номерца знаеш, че при мен няма как да минат, опитваш се на дявол тамян да продаваш...


Барса и Реал са фаворит номер 1 и 2!
но Милан може да ги изненада и аз лично няма да съм чак кой знае колко изненада, иначе разгроми със сигурност няма да има! Милан е по разгромите срещу тези два отбора... :)
Иначе надявам се в скоро време това голямо предимство на двата испански гранда ще престане, защото стана адски дразнещо и скучно...



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:25



Хаха, добре, великане-прогнозатор - гледай само да уцелиш нещичко, че само ревеш как губиш пари по букитата напоследък


Не се перча за нищо, това на теб го оставям :) Ти си по фанфарите и подскоците, аз съм по-трезвомислещ и нямам намерение да се променям.
И както казах, радвам се. Освен за всичко друго и заради това, че бихме точно Арсенал - имам си причини, които не са свързани с форумите.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:28



Милан може и да не е заплаха за Реал и Барселона, но Байерн ще бъде, а ако жребия ги размине преди финала с двата испански гранда ще са и фаворит номер едно за спечелване на лигата.
Сега в началото на пролетния полусезон не са в такава форма, но това е планирано (както и през есента имаха проблеми през август, но от септември натам мачкаха всичко живо и в Европа и Бундеслигата до контузията на Швайнщайгер) и когато дойдат мачовете на истината ще са на нужното ниво. Само дано да няма липсващи основни футболисти в най-важните мачове, за да може да се види кой е най-добрия.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:28



дори и когато говорим за Милан, пак не пропусна да намесиш Надал, ама Джоката е фен на росонерите, докато Надал няма да припомням кого подкрепя

между другото, малко извън хубавата дискусия която се заформи

, освен, че подкрепя Реал и е почетен член с мисия в клуба, Надал е и приятел с Моуриньо, който му е луд фен.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:30



еее, бях сигурен, че Моуриньо не е съвършен, ама незнаех кое точно не му е наред. :))



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.02.12 18:31



Извинявай, аз не съм адвокат на дявола, но Дяволо НИКОГА не е симпатизирал на Барса. Говори се за ЕСТЕТИКА, а тя е, че Барса играе превъзходен футбол. Дано съм останал с правилното впечатление.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 18:31



Ама моля ти се моля ти се, сигурен съм, че НЕ ти е през кура...



иначе кефя се на Барса, защото играят магически футбол, нещо което отборите на Моуриньо никога не са го можели! Така както навремето се кефих на Реал Мадрид, Цървена Звезда, Олимпик Марсилия и пак Барселона с Ицето и Лаудруп и после Ромарио.

А за Моуриньо ти си признаваш, че Барса са по-силни, ама това какво е? Така ти е супер изгодно, Барса бие - ами те са по-добри, Моу не е магьосник. Моу става шампион - ааааа Моуриньо е ПРОРОК. мухах и в двата случая си на печелившата позиция.
5-0! СРАМ уникален. Послед три пъти го бият в Мадрид, два пъти след като отборът му повежда в резултата, а той всеки път бърка по един и същи начин, а отборът му играе грозен, защитем, страхлув футбол и то у дома в светинята Бернабеу дето навремето, Реал излизаше само с една мисъл - зверска преса и атака след атака до края!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.