Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 17:59



Хахахах, лицемерие било - нас поне не ни дундурка кралско семейство, не си продаваме базата на общината и тя да ни я връща "за вечни времена" и не получаваме заеми на кило от банки, които не минават дори леките стрес тестове на ЕС.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 18:01



надявам се да не се осерете срещу Марсилия или Зенит, а да стигнете до мач с Барселона или Реал Мадрид, да видим великия отбор със страхотни играчи как ще приключи с двуцифрен общ резултат сигурно:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано18.02.12 18:05



както има Барсо-Меси мания, така има и Роналдо-Моуриньо мания и разни субекти тука, дето също забравихме от кой отбор са, не се прави ся:) Наште глорихънтъри поне споменават от време на време името на отбора, който подкрепят:))



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:06



''а и ми писна да се пише само за Моуриньо и то от фенове на Милан''

пак сме на едно мнение, на мен пък ми писна да се пише за Реал и Моу от фенове на Милан и Манчестер, дето са му яли попарата в Англия и Италия и да крещят, като невидели по Барса, макар последната да направи точно Ману толкова смешни в последния финал на лигата, както никой дриг не е бил, иначе на мачовете Барса - Реал сме силни с чуждата паница.





Тема Re: При всички кредитинови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:06



Ми ядосвам се, кво сега - не даваш ли? И то не защото не правим мега трансфери, а защото можем да окомплектоваме много по-добър отбор. Какво правят още старци като Зеедорф, Амброзини и Ван Бомел, айде последният поне повече тича още? Лука Антонини, тоя защо е в състава? Омръзна ми, можехме да продадем Пато на ПСЖ и щяха да дадат един куп пари, които да се реинвестират в двама качествени играчи. Ама не - ние го държим, щото шиба на президента щерката, а че играе един път на десет мача - нема значение, нали е талант. Шевченко ти е написал един много добър модел за състав, ти говориш как тук не ставали дискусии и ходиш да се дърлиш с лапетата по целия нет. Искам да има желание за развитие, не да се повтарят едни и същи грешки - тия от Милан лаб и ти си ги псувал, и аз го правя, за пореден сезон не можем основни единици да ползваме в най-важната част. Докога? За тая цел не трябват един куп пари от Берлускони.
Аз си се радвам, когато има защо и пускам достатъчно често теми за Милан. Пускам и като не съм доволен. Така че вместо да критикуваш как не съм се бил радвал, коментирай и ти, а не се ври по темите за Барселона - Реал. Кур за Моуриньо няма кво да го повтарям мисля






Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:09



на ''кралското семейство'' власта му е колкото моята, а Белускони си играеше с целия Европейски съюз, за Италия да не говорим





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (специален)
Публикувано18.02.12 18:12



А ти за кого си писал до преди мача с Арсенал ве ?
Само величаеше Барса и Меси и от време на време се опитваше да принизиш Моуриньо с някакви безумни доводи.
Аз съм писал тук този сезон много повече от теб за Милан, но 2-3 пъти никой като не ми отговори спрях. Нямам тази енергия като Дявола от миналото да си пиша сам, за да ме мисли някой за големия фен.
Сигурен съм обаче, че съм гледал много повече от теб отбора последните 2 сезона (въобще като ти чета мненията напоследък, оставам с впечатлението че не гледаш много футбол, защото пишеш явни дивотии, а иначе през годините винаги ми е било приятно да ти чета мненията и гледната точка, но това май ще остане в миналото) и затова имам ясно и изградено мнение за случващото се и то не се променя за един мач, както твоето.

Сега взехме един мач, и нещо пак си се превъзбудил, но не вярвам да е за дълго. А пък тия изхвърляния как да се плашели Барса и Реал М е хубаво, че както казваш не се получават качетсвени дискусии вече тук, за да не ти се подиграват после останалите, а при нас да остава неприятното чувство че някой фен на Милан е засрамен.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 18:12



Глупости. Специално в Европа кралските семейства си имат богопомазан статут, който никога не изчезва. Иначе се радвам, че не отричаш за базата и банките - даваш си значи някаква сметка за нещата






Тема Re: Много голям Миланнови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:12



Шевата е един и не малко е говорил за Милан, а вашите глори хънтари са цял отбор





Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 18:16



банките дават на всички стабилни отбори (с бази, стадиони, членски карти, ревеню, скъпи звезди, разбирай активи и други подобни), Барса има повече банкови дългове и от нас. кажи ми отбор без дългове към банки ... Милан






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.