Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:13





че са лузъри ами лузъри са (при Греъм не бяха такива ама) но с убийствен баланс срещу италиански клубове, особено като гости, а традициите са много важно нещо в големия спорт, така че заради това победата ни има още по-голяма стойност.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 17:14



''сега успехите на Моуриньо и неуспехите на Моуриньо станаха по-важни от победите на любимия отбор''

тук няма как да не те подкрепя, което си е така, така си е, фенове на изпаднали в немилост отбори, изпадат в оргазъм при всяка загуба на Мадрид, а в тоя форум най-дългите теми са при провал на белите. Отделно някои клубари тук, са яхнали така яко псевдо Барса-Меси манията, че вече сме забравили на кой отбор бяха фенове


Ама всяко нещо с времето си, след някоя и друга година пак ще си бърборим само с Петела

П.П. Иначе верно си литнал здравата, ама при теб си е традиция, очилцата ти са в повечко

Редактирано от Balleta на 18.02.12 17:17.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:15



Недей си пожелава Байерн, че Алабао ако го прочете това...



Аз пък си пожелавам 1/4 финал - Реал - Барса и победителя срещу Байерн или Челси (ако минат през Наполи) на 1/2 финала, не съм нагъл, а? хаха



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:23



Вие купувате готови звезди (буквално), тормозихте ни години наред заради Кака, вестник Марка мина всякакви граници на благоприличие, в крайна сметка го взехте, а последния побърза да се изхвърли колко по-велик клуб сте от нас (буахха), Перес е същински двойник на дявола ; имате милиони дългове към мадридските банки, но това не пречи да пръскате по 70, 80 млн. за поредния наменик ; все още носите наследството натрупано от пътуващия цирк - ел галактикос (хох), натирихте по отвратитетелен начин легенди като Йеро и Редондо, ами Дел Боске...
Нищо общо нямате с отбора от края на 80-те години и после Реал на Капело от средата на 90-те или този дето би Валенсия с 3-0 ли беше там на финала в Лигата.
И за капак треньор ви е най-голямата уста и его в този бранш, Моуриньо, който един път не съм го чул да си признае, че е бил надигран.
Сори, но няма как дори да си помисля да ви симпатизирам, първо разкарайте Перес и Моуриньо, второ отървете се от някои дразнещи и гелосани манекенчета и играйте като Реал Мадрид, а не като италиано/английски отбор.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 17:28



Абе ти напоследък съвсем изпуши - аз съм перфекционист, а сегашният състав на Милан НЕ Е страхотен. Отделно пак трима контузени преди мача с Чезена - искаш да съм в еуфория от един мач, след като не можем да направим поредица такива? Кеф ми е, но не съм изхвърчал в облаците. А специално навикът ти да даваш сравнения кой какво бил казал за мен е в доста, доста случаи смешен - какво са признали англичаните, най-силните им отбори отидоха в Лига Европа, те дори не знаят на кой свят живеят. Милан не е това, което трябва да е и един мач не променя нещата.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:37



И това Милан да не е това което беше си има много причини, ОК?
И с тези причини ние бием с 4-0 отбор който и Барса не успя да бие с толкова и отбор който мачкаше наред в Италия, а половината фенове на Милан се бяха посрали преди този мач в ацмилан-бг.
Така че трябва да се дадат кредити на момчетата и отбора винаги трябва да се подкрепя независимо от всичко!
Сега остава да си признаеш, че не си доволни от този погром, трябваше да е 1-1 нали, че да познаеш и после да клатиш пръст и да кажеш на изпушилия дявол как пак залитал в облаците и видя ли сега как те свалиха на земята?



аз пък 100% сигурен, че ще отстраним Арсенал ама това е може би защото съм изпупшил...
споко едва ли ще вземем лигата този сезон... скудетото обаче е задължително!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.02.12 17:37



тоя пост в отговор на моя ли беше



иначе, ако е нещо друго да ти отговоря:
- фенове на Милан да дърдорят срещу Перез при условие, че имат за президент Берлускони е живо лицемерие
-да говорите за покупки, след като в най-голямата криза в Италия и частност калчото, вие пак пръскате с пъти повече от другите и купувате звезди на килограм, за които никой друг в калчото не може и да си помисли е живо лицемерие
- да говори за играта на Реал, след като имате най-противния състав откъм играчи за последните 20-30 години, а 80 и 90-те сте имали един от най-готините състави евър си е живо лицемерие

Иначе аз се съгласявам с поста ти, а ти пишеш дивотии, не разбирам ... или ааааа сега разбрах, припознал си се, като един от феновете, за които говорех, е ''гузен не-гонен бяга'', аз последно имах предвид теб, макар, че и ти имаше два, три Барса-оргазъма и навлече синьо-червената фланека



Тема Re: При всички кредитинови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:42



prendere in mano la partita
няма как да стане докато не се намалят данъците в Италия първо на първо. Абе човек, Италия е в страшна криза, нашия президенте съвсем изкука, с тези играчи които имаме в момента това няма как да стане. Милан с малкото което все пак има прави големи неща, ето заради това трябва да се радваме, остави всичко друго. Но в отбора въпреки всичко се работи правилно, най-накрая, поне от този сезон, явно има някои неща които не знаем и заради които Берлускони просто не дава тези пари както в миналото, но за това си има причини естествено. Ходът с Монтоливо от новия сезон е отличен, адмирирам.
А ако не се беше случило това с Касано сега щяхме да сме още по-опасни. Касано тамън беше започнал да играе уникален футбол а двамата със Златан вършеха чудеса в някои срещи.
Другата конкретна и основна причина да не сме постоянни е Милан Лаб, не сме изиграли три мача този сезон подред с един и същи отбор, а в лазарета непрекъснато има по двама, трима основни футболисти, които да са контузени.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.02.12 17:51



не пиша дивотии а болезнени истини, просто ти изброявам чисто приятелски защо не мога да симпатизирам дори и малко на сегашния Реал Мадрид. :)
хах, че кои са противните в нашия отбор? които и да изброиш взети заедно няма да може да се сравнят с доказания психопат и рецидивист, при това любиец на Моуриньо - Пепе

аз последно имах предвид теб, макар, че и ти имаше два, три Барса-оргазъма и навлече синьо-червената фланека

никога не съм навличал никакви фланелки, просто като ценител на красивата игра (все пак съм фен на Милан на холандското трио) нямаше как да не се възхищавам на Барса, а отделно от това те унижаваха и Моуриньо и Перез. ;)
за Милан повечко пиша във фенсайта им и във фейсбука, тук отдавна не стават качествени дискусии, а и ми писна да се пише само за Моуриньо и то от фенове на Милан, а последния беше треньор на нашия враг Интер и на няколко пъти е говорил глупости за нашия отбор - така че да го духа мангала португалски!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.02.12 17:57



За разлика от теб аз поне пиша теми за Милан, не за Барселона, гледам мачовете им и коментирам. И в тази тема не дискутирам причините, казвам какво е състоянието на отбора и клуба като цяло. Аз не си затварям очите пред проблемите и никога няма да го направя - на теб ти харесва да надуваш балони, давай смело - дори и когато говорим за Милан, пак не пропусна да намесиш Надал, ама Джоката е фен на росонерите, докато Надал няма да припомням кого подкрепя

. За мен е важно Милан да показва стил и да контролира мачовете си, а не само да бройкам статистики - срещу Арсенал го направихме, я ми припомни кога за последно бяхме така или ше ти е трудно заради прехласванията по Меси? Като вземем да покажем такава игра срещу Ювентус, като вземем на 1/4 финала в ШЛ така да се борим и да искаме, тогава ще стана супер оптимист като теб.
Само мога да ти припомня, че при първоначалните дискусии след жребия аз също бях на мнение, че Милан може и ще отстрани Арсенал. Разколебах се преди мача и предвид състоянието на отбора точно преди него, с контузиите, с липсата на точки срещу най-силните в калчото, с недобрата форма, си имаше достатъчно причини да се чака труден мач. И това не е само мое мнение. Самият ти под темата след мача с Наполи се включи и си каза колко далеч сме от истината като цяло, но успяхме да направим един мач и айде - хврък, уаа, невероятни, грандисимо. Казах браво за играта, доволен съм и чакам да се превърне в тенденция, не в избухване. Щото още не сме били никой важен в Серия А с изключение на Рома, ако си позабравил.
Колкото до прогнозите ми - само допреди няколко дни разправяше как Барселона вземали Примера сигурация, дали пък не беше смешничко? Ще бият Реал колкото пъти ги хванат, но няма да им спечели титлата в Испания.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.