Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.02.12 17:44



Чезена по чудо не вкараха втори гол, но и Шарауи трябваше да отбележи сам срещу вратаря. Тоя Якуинта жалко, че не си остана в Дузпентус, перфектно дръвче си е.




Тема Re: Много голям Миланнови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 17:44



Дано задържи това ниво, само чукам на дърво да не се контузи и той, че досега през сезона всеки един тамън навлезе в някаква страхотна форма и после един месец го няма...
Иначе Урби за мен играе най-добре в този мач.





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 17:52



Боатенг има голяма вероятност да пропусне супер дербито с Ювентус :(
Дано поне опростят наказанието на Златан ония сухари с костюмите в името на играта





Тема Re: Много голям Миланнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.02.12 20:35



по-скоро той, аз предпочитам Мадрид да отпадне от Наполи на четвъртфинал:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано19.02.12 20:37



иска ти се:)



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор nerra ()
Публикувано19.02.12 20:41



А, да бе, те са сухари, а Златан е много печен като шамари когото не трябва по време на игра. Да си изтърпява наказанието колкото трябва, да се научи следващия път.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: nerra]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано19.02.12 21:13



според мен нарочно го накзаха три мача, за да не играе срещу Юве, в Италия не искат Милан пак да стане шампион. Не беше кой знае какво нарушение, два мача - класика, три мача - изсмукване измежду пръстите!



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Diavolo]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано19.02.12 21:44



Грешиш ,наказаха го 3 ма4а защото е рецидив

преди няколко кръга го наказаха за удар без топка в корема на защитник
А Юве тази година имат доста корав отбор нямат загуба досега ,направиха си нов стадион,хвърлиха милиони за селекция ,нещо което Милан не направи
Старата госпожа е единствения отбор заедно с Наполи и донякъде Рома които работят по проект за развитие а не кърпят на пар4еОтделно играта им е доминираща над противника ,играят с желание и преса по целия терен въобще приятен полъх за на4алото на Конте като тренер на Юве



Тема Re: Много голям Миланнови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.02.12 22:50



Абе човек, защо провокираш?

Какви са европейските успехи на Челси с Абрама? Недей бе баце, мисля, че си компетентен футболен фен!

Не искам да наливам масло в огъня, ама от всичките инкаунтъри вие нищо не стве направили срещу Челси, а Барса ги пере кога ги фане ( без онова 4-2 + 4-те недадени дузпи, ама се пак се гледа резултата, краен).

Редактирано от TheExorsist на 19.02.12 22:55.



Тема Re: Много голям Миланнови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.02.12 23:04



Не провокирам, Челси стана голям клуб с големи претенции всяка една година след като ги взе Абрама, кое е провокацията тук не знам, да преди също бяха симпатичен отбор с отделни проблясъци и толкова, не знам кое е толкова трудно за схващане, милионите на Абрама ги държат в елита на футбола, футболния Г8 ако искаш



П.П. Е как да направим, като не сме се срещали и какво общо има тука Барса, Реал, Челси и Абрама

Редактирано от Balleta на 19.02.12 23:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.