Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 21.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За първи път Реал играе добренови  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 01:02



срещу Барселона.
Ето, че днес съм горд че съм от Реал Мадрид. Баце, зарежи резултата. Няма значение че не минаха, въпроса е че ми харесаха. Така поне ти е кеф да гледаш.
Тва беше най-силния КЛАСИКО от последните 7-8.
Реал заслужи повече, специално в този мач, ама такъв е футбола.
Другия път повече.
И браво на Барса, удържаха добре



Редактирано от Heмa 3нaчka на 26.01.12 01:03.



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано26.01.12 01:30



абсолютно, наште изобщо не ми харесаха, хванах само второто полувреме, а квото чета и ми разказват, първото е било още по-зле:D

дано белким Моуриньо се усети, че когато играят същия футбол, с който видят 5 точки в първенството и имат 6 от 6 в ШЛ имат шансове срещу нас, а не когато се затворят и само ритат наляво надясно(не, че и днес не ритаха, де)... така стават мачове, не когато играеш 9-0-1 и после оревеш света за един картон



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: пeтльo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 01:35



Аз съм първия който си признава, че с изключение на днешния мач, Реал Мадрид играха като путки срещу Барса. Днес не беше така.
След днешния мач съм малко по-оптимист. Но също искам да подчертая, че Барса е най-добрия отбор в света, но това не означава че Реал не могат да ги бият. Не всичко зависи от Барса...
Реал още не са си казали думата. Не може винаги да играят с толко страх. Ако се надъхат, става хубав мач като днешния.



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 01:55



Абсолютно, днес заслужавахме победата,но уви. И аз като Петела изтървах първото полувреме, но второто беше повече от добро за Реал. И днес се показа колко малка е разликата от осанна до разпни го - ако Бензема беше шибнал трети гол, една крачка не му стигна и Реал бяха били щяхме да имаме Мадрид с 5 точки преднина за лигата и отсранена Барса за купата, но уви не стана.
Иначе Агаси, който задаваше тука въпроси преди известно време и Петела дето иронизираше за съдийската Барса - е какво стана днес ??? Истината е , че съдиите в Испания са уникално слаби, не казвам, че няма и подкрепа за грандовете, но като гледам след всеки мач можем да сменяме ролите. Както и да е, купата я взехме миналата година, по важна е Примера тоя сезон.


П.П Изгонването на Рамос беше много комично, изумително слаб съдия.

П.П.2 Пепе не заслужава да играе за Мадрид

П.П.3 Тошев, скоро хората ще забравят, че си от Юнайтед, то не си и личи де





Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 01:57



Реал не са по слаби от Барса изобщо, че играят като мърди и на заколение последните мачове е факт, но това е нещо на ментална основа, не е като да сме по малко талантливи



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано26.01.12 02:17



Mани сидиите. Че са много зле, е ясно. Подкрепа за грандовете има, и за Мадрид и за Барса. Те просто не могат да си позволят да се оплакват.
Чета тука в разни сайтове, че Мадрид загуби купата, но спечели лигата. Това не е точно така, но може би искат да кажат че са надъхани и след днешния мач, вече няма да се страхуват и ще играят по-смело срещу Барса. Дано е така. Днес доказаха че могат да ги надиграят.
И да, Пепе не заслужава да носи фланелката на Реал. It's a shame.



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Balleta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано26.01.12 02:24



е какво стана де? какъв ти е случая да се оплакваш? дузпа ли свири за Барса? изгони заслужено Ласс Диара ли? два пъти не спря ли чисти голови атаки с несъществуващи засади? Отменения гол за Мадрид е спорен, но при такива съприкосновения обикновено се дава преимущество на защитника или вратарят (затова и имаше фал на Игуайн при гола срещу Майорка, когато избута с лакът в гърба бранителя). червения картон на Рамос трябваше да е много по-рано, но явно реферчето се опита докрай да държи 11 срещу 11 въпреки очевадните балтии и 28-те!!! (да, двайсет и осемте) фала на Мадрид за целия мач. иначе че играхте по-добре, това е ясно- както каза Пеп, нямаше какво да губите и излезнахте без обичайния гипс. на нас ни върза най-страшно първото полувреме и съвсем незаслужено поведохме 2-0. после вместо да довършим спокойно мача тръгнахме да ви качваме на резултат и ни хванахте на контра (което отчитам като грешка на Пеп) и накрая се наложи да треперим 15 минути, не толкова заради сраната купа, която изобщо не му пука дали ще я вземем, а заради големият срам, който щяхме да берем при 2-3 и евентуално отпадане. все пак с оглед на двете срещи си продължаваме заслужено, това е мач на директни елиминации и особено вторите мачове са функция на резултата от първите, така че... не виждам какво има да се квичи толкова. в шампионатния мач на Кампа, особено ако разликата не се е увеличила ще видим дали сте преодолели комплекса или просто днеска от отчаяние хванахте та направихте един силен мач.

И САМО БАРСА!

VAMOS!



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 02:27



Ооо лигата е далеч, далеч от спечелена, по скоро са имали в предвид, че ще играят на един фронт по малко, макар, че за какъв фронт можем да говорим в тазгодишното издание на купата, в което наблъскаха в един поток всички силни отбори, барабар с Барса и Реал, а в другия поток отидоха всички слабаци, второ и трето дивизионни + Еспаньол ли беше, ама те направиха историческо отпадане вчера





Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: A.Agassi]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.01.12 02:38



пропуснал си да кажеш, че спокойно можеше да свири и дузпа за Мадрид, даже две

и не се оплаквам, само ти казвам, че идиотии стават и в двете посоки и в повечето случаи говорим за слаби съдии, които ги има и в другите мачове, но тях никой не коментира, щото на кой са му интересни Сосиедад и Хетафе да речем.
Относно мача за първенството бих казал, че бяхте яко надъхани щото ви грозяха 9 токи разлика, отделно поведохме много рано и се дръпнахме леко назад, а това срещу Барса е убийствено, хеле пък за Реал, които никога са нямали защита за катеначо.

П.п. Аз затова писах, че от осанна до разпни го е един миг, отстраняване от 2:0 щеше да е супер удар за реномето на Барса, нищо че говорим за купата.



Тема Re: За първи път Реал играе добренови [re: Balleta]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано26.01.12 02:49



ок де, не виждам за какво спорим в момента? и двамата даваме независими един от друг аргументи, всеки от тях с голяма доза истина в себе си. какво ще кажеш за пресконференцията на Моуриньо? не ти ли писна от цирковете му?
иначе като цяло мене от мача повече ме притесняват контузиите на Алекс и Иниеста. много им стана тоя сезон и на двамата, добре поне че Педро ще повъзвърне малко самочувствие с тоя гол...
А тва че не сте по-слаби от нас не го мислиш наистина нали? Халфова линия- Ласс,Кедира,Алонсо, Озил срещу Шави,Иниеста,Сеск и Бускетс? дали има база за сравнение според теб? в нападение и защита нещата са по-равностойни, но в най-важната зона ви превъзхождаме доста. Не ли?!

VAMOS!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.