Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Извергът Пепенови  
Автор smaragdus ()
Публикувано19.01.12 05:02



Сред сегашните футболисти няма по-голям изрод от Пепе. Той е вероятно най-мръсния, зъл, тъп и луд футболист за всички времена. Завършен злодей, превъзхождащ и най-изявените чудовища, за които се сещам- Матераци, Салихамиджич, Сфорца. Изуми ме още в един мач срещу Хетафе със злодейската си постъпка срещу, ако не се лъжа, Каскеро. Още тогава ми стана ясно, че в неговия случай не става въпрос просто за липса на самоконтрил, избухливост, зъл нрав, а за психиатричен клиничен случай. Този е роден престъпник-рецидивист. Мутрата му говори достатъчно за същността му, не е нужно да си Фройд, Адлер или Юнг за да разбереш, че става въпрос за опасен психопат. Не гледам много мачове на Реал Мадрид, но сякаш не си спомням такъв, в който Пепе да не е бил за изгонване. Съдиите в Испания проявяват чудовищна толерантност към него, ако беше играч на Бетис или Билбао например наказанията му щяха да бъдат с порядъци по-сурови. Но поданиците на кралския клуб са недосегаеми. Не случайно Пепе се превърна в любимото оръжие на Мориню- безмозъчен, безскрупулен, мръсен, зъл. Като му гледам изстъпленията често ми причернява и ми се приисква някой като Джон Карю или Златан Ибрахимович да му разбие грозната мутра. И съжалявам, че Ерик Кантона сега не играе в Барселона за да смачка чудовището Пепе и червея Мориню.



Тема Карвалюнови [re: smaragdus]  
Автор smaragdus ()
Публикувано19.01.12 05:22



Карвалю също е изпечен мръсник и злодей, но за разлика от Пепе е рафиниран и хитър. Изобщо в момента в Реал Мадрид се е събрала невероятна сган- Пепе, Карвалю, Марсело, ди Мария, Йозил, Кедира. Пропускам Серхио Рамос, защото е просто малоумник, и Шаби Алонсо, защото не го считам за зъл по природа.



Тема Re: Карвалюнови [re: smaragdus]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.01.12 09:12



Да,първите трима от тея дето си ги изброил не са убави играчи и убави хора определено.

Ма не виждам кво против имаш Ди Мария, Йозил и Кедира?



Тема Тоянови [re: smaragdus]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.01.12 11:05



искам да вземе да се засече с някой от Стоук Сити например и да му направят такава балтия, че да изброи всички звезди на небосклона.




Тема Re: Карвалюнови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано19.01.12 11:18



Ма не виждам кво против имаш Ди Мария, Йозил и Кедира?

И на мен ми е чудно това!!!



Тема Re: Карвалюнови [re: El Capitan]  
Автор smaragdus ()
Публикувано19.01.12 11:28



Ди Мария е завършен симулант и провокатор. В по-малка степен това е валидно и за Йозил (помня нескопосаната му симулация на полу-финала между Испания и Германия). А Кедира (когото слабо познавах преди да дойде в Мадрид) лесно се поддаде на моринизация и се превърна в поредното зомби на португалското изчадие (за съжаление и Шаби Алонсо не е далеч от подобна деградация).



Тема Re: Карвалюнови [re: smaragdus]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.01.12 11:39



E не,много черно ги рисуваш нещата. И тримата са добри играчи и мен ме кефят, особено Ди Мария и Йозил, са тва че симулирали-който е безгрешен пръв да хвърли камък ако се сещаш за кои играчи на други отбори ти намеквам





Тема Re: Тоянови [re: alessandron]  
Автор smaragdus ()
Публикувано19.01.12 11:42



Един Марсел Десайи би му бил достатъчен. Не ми се мисли какво би се случило ако това изчадие би закачило например Еманюел Пети или Патрик Виейра. Или пък Щефан Ефенберг. Дори и дребосък като Бишенте Лизаразю би го трупясасл. Уви, вече почти не останаха мъже във футбола.



Тема Пепе - Каскеронови [re: smaragdus]  
Автор smaragdus ()
Публикувано19.01.12 11:46



Който е забравил за тази малка емблематична случка:





Тема Re: Карвалюнови [re: El Capitan]  
Автор smaragdus ()
Публикувано19.01.12 12:04



Не понасям симулантите и измамниците във висша степен. Мога да приема грубост, бруталност, дори пристъп на лудост, но опит за измама- не. Затова никога няма да харесам Меси, и затова винаги ще се възхищавам на Кантона. Меси е голям футболист, но за мен е малък човек, защото е измамник. Кантона може и да не е сред най-великите фуболисти за всички времена, но за мен е огромен, защото е честен, защото е мъж. Някога много харесвах и уважавах Стивън Джерард, но след една негова безобразна симулация (всъщност за мен всяка симулация е безобразна) срещу Атлетико Мадрид вече отношението ми към него не е същото. Лацио е сред най-непоносимите ми отбори не само в Италия, но това не ми пречи да уважаван един от символите на Бианкочелести Паоло Ди Канио, защото е честен мъж. И това, че съм привърженик на Валенсия не ми пречи да призная, че бившият ни играч Карлос Марчена е сред най-великите симуланти за всички времена (мисля, че Солдадо, още като фуболист на Хетафе бе казал за него, че е готов за Хоулиуд).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.