Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 02.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Чисто хипотетично...  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано23.01.12 12:43



Защо Реал да не стане шампион тази година? За мен Барса са с две класи над тях, но пет точки са си пет точки. То тяхното първенство си заприлича отвсякъде на това в Шотландия, където има два отбора само. Сега гледам програмата докрая на двата отбора и освен в гостуването на Атлетико Мадрид не виждам как и къде ще загубят точки. Ок Барса ги бие със сигурност на Кампа, но тогава точките стават две. Трябва още един хикс на Реал, но просто не виждам мач, в който ще го направят. И двата отбора са домакини на другия що годе класен отбор - Валенсия, но не мисля, че ще имат проблем да победят. Сега при равни точки ако се гледа головата разлика нищо не се знае, че както е тръгнало ще печелят с по минимум три гола разлика.
Просто разсъждавам....но за мен Реал са с реални шансове да станат шампиони, въпреки че са много по-слаби. Просто загубените точки на Барса ще се окажат фатални.



Тема Re: Чисто хипотетично...нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.01.12 14:05



Чисто хипотетично, Мадрид ше си станат шампиони като едното нищо, за ужас на цялото прогресивно човечество и противно на сяква логика...

В ШЛ обаче Барса ше ги изнасилят зловещо за пореден път,ако преди тва не ги прасне некой друг...

Редактирано от El Capitan на 23.01.12 14:06.



Тема Re: Чисто хипотетично...нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано23.01.12 14:25



да, и аз мисля, че ще станат шампиони. Барса се осра 2-3 мача и това ще им косва титлата.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Чисто хипотетично...нови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано23.01.12 16:15



кво му е хипотетичното, то е почти сигурно


нали все пак във втория си сезон Моуриньо е най-добрия и постига своите върхове, та за тва ще остане само с Примера





Тема Е ще видим азнови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано23.01.12 16:37



Аз все си мисля , че Реал ще направят някой равен . Не се вижда къде , но те и грешките на Барса досега не се виждаха , но станаха. .

Ако Барса ги ебе в ШЛ и както е тръгнало за купата на краля.Оправи ги за Суперкупата вече може да им се остави примера.

То след тази доминация в преките двубои според мен единствено Моуриньо ще се радва на титлата :).

Общо взето преди 30 години като Левски ни еба 7:2 ние си станахме шампиони , но какво от това



Тема Re: Е ще видим азнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.12 20:41



Само дето след това ние ги бием 3:1, докато Реал не знам кога ше бият Барселона в редовно време - просто е пълна насирация, не мога да повярвам направо.
Иначе не знам Жоро защо чак сега се сети, в темите през лятото доста хора писахме, че Реал ще е шампион точно с тази идея - повече точки срещу слабаците. Тая тактика е ясна доста ...




Тема Re: Е ще видим азнови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.01.12 21:55



E за ква тактика иде реч бе братче?
Шампион става тоя с най-много точки,какво не е ясно?
Барса сами са си виновни че изпускат точки срещу "слабаци" докато Мадрид си гази уставно...

Е за тва се смея с глас като ми разправят че Берба вкарвал на малките отбори, ми като е така,махнете ни точките дето ни ги донесе той и вижте как щехме да видим КУР титла миналия сезон..



Тема Re: Е ще видим азнови [re: El Capitan]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано23.01.12 22:38



То кво гази уставно

На Мадрид не съм им гледал много мачовете , но винаги като падат 1:0 следват 2 дузпи и червен картон.

Може отборите верно да си играят грубо , но това не пречи Кристиано Роналдо да има 10 гола от дузпи през този сезон.

Сезона е дълъг съмнявам се Реал да не изпуснат точки. Особено ако Барса ги наебе за купата/първенството със сигурност ще има криза и напрежение .



Тема Re: Е ще видим азнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.01.12 23:31



Еми а дано,пу пу...



Тема Re: Е ще видим азнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано24.01.12 08:40



е вземи изгледай срещу билбао положенията, щото е ясно, че тоя мач визираш, пък после кажи кое как и защо ;)

ясно е, че в полза и на двата отбора има спорни отсъждания, но да се смята, че титлата е решена някъде отгоре, щото, видиш ли, да не се преебе визитката на моуриньо за втори сезон, е меко казано наивно ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.