Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 21.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ха ха ха  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.12.11 03:18



от малки ги учат там, няма оправия





иначе тука много моралисти се изказваха, някой да каже нещо за 9:0 и Хоспиталитет



Тема Re: Ха ха ханови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано23.12.11 09:30



пусни още пет теми, може да ти мине за 70-тте поредни загуби, дето навъртяхте от нас:) а Куенка не го ли виждаш, че е 48 кг с калеврите и корите, и тва подпиране за ръката му е напълно достатъчно





Тема баце, имам новина за теб !нови [re: Balleta]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано23.12.11 10:19



Ако ти е интересна темата за преражданията, искам да те уведомя със стопроцентова сигурност,че в предишния си живот ти си бил шофьор на нелегална каруца-такси (щото още е нямало коли тогава) в пловдивския квартал "Столипиново" , обичал си да ядеш баклава и аджъбадеми, биел си Айшето всеки ден, и много ама много си мразел Ботев !

питаш се защо ли?

Ами много обичаш да гледаш в чуждото каннче бееее, ама много !
точно като братята сиган от трибуна "Обесика" на Лайнутджамия





Тема Re: Ха ха ханови [re: пeтльo]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано23.12.11 10:23



в свободното си време, Балета сигурно неуморно гледа клипове с играчи на Барса в ютюба...изровил е неизчерпаеми ресурси, складирал ги е по папки, играчи, години, епохи...кликва, спира, връща, секунда напред, секунда назад, Асене върни, Асене стоп, Асене върни, Асене задръж ! ....записва неуморно в тертрадката по секунди..ТЪРСИ УЛИКИ, ТЪРСИ ДОКАЗАТЕЛСТВА, назобан преди това от поредния сериал за криминалисти в изкукалия ЮеСенДей ..а може и мрежа да е основал ..от виртуалени следователи .....OCCUPIED BARCELONA, един вид....той иска да ги разобличи !

баси, що за жалък мадридитски хейтърски животец е това , не знам, нали...пак казвам



Редактирано от 6th Element на 23.12.11 10:25.



Тема Re: баце, имам новина за теб !нови [re: 6th Element]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.12.11 15:02



нещо се бъгна май а ?

или ти развалям идилията за перфектната Барса



Тема Re: Ха ха ханови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.12.11 16:35



Хех, баце, в тая ситуация и 48 грама да е, пак си е яка симулация. Едвам го докосва, в никакъв случай не го вади от равновесие






Тема Re: Ха ха ханови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано23.12.11 19:13



точно Миланист да ми се оплаква от симулации сега, седмица след най-жалката симулация на годината...:)



Тема Re: Ха ха ханови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано24.12.11 16:28



Кукуригу, дреме ми на мен за ваШте симулации - симулирайте си колкото щете, просто ебете Моуриньо в гъза секи път като го видите :)





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.