Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 15.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РЕАЛ - БАРСАнови  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано09.12.11 13:46



Абе утре е 'EL CLАSICO' а тука никой не е пуснал една темичка, поне да пуснем по една прогноза


За мен това е най-интересния клубен мач в света.
Напишете какво мислите за мача и ако искате един резултат

Реал - Барса 2:1

Редактирано от Heмa 3нaчka на 09.12.11 13:48.



Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.12.11 14:04



3:1 за Реал.

Барселона през този сезон най-после взе да показва признаци на психическа умора - пресата им при загубване на топката не е така убийствена, както предните години, съответно имат повече колебания в защита. Отделно Вия не е във форма, говори се там за конфликт с Меси, не знам колко е вярно, обаче е факт, че Давид не е това, което беше предната година.
От друга страна Реал определено стартираха много уверено тоя сезон и нямат особени проблеми. Вярно е, че и миналата година до есенното Ел Класико беше така, но тогава и Барса вървеше гладко, не както сега. Предимство за Реал е и, че играят на "Бернабеу", ще имат домакинска подкрепа. Не знам да имат и проблеми с контузени и наказани.
Ако Реал сега не успее да бие и то в мач от доста голямо значение, не знам кога.




Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: alessandron]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано09.12.11 14:17



Mного си прав. Ако просто не ги бием сега, то няма кога.
За суперкупата на Испания играхме добре, ама тоя гол броени минути преди края на Камп Ноу за 3:2 направо ни е*а майката.
Сега е момента.

П.п.: Дори и да не ги бием, поне един равен да измъкнем, мама му стара.





Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано09.12.11 15:06



Ха ха, абе Значка що не каза още в началото в Тенис, че си фен на Реал, да не те ядем толкова

И за да не се бъркаш, братството тук е Алабао, Ледове и Редо .. други май не пишат вече :) симпатизанти Томича (Екзортист), бивши симпатизанти облякли фланелката на Барса - Деволо :), Барса фенове - Петела, Безнадеждния(Без усилие), Капитана, Тонзос, момчето от клуб ЦСКА, Резо ...другите са зяпачи или откровени хейтъри
Иначе такива теми отдавна спряха да се пишат, ти гледай какво става след мача



Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: Balleta]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано09.12.11 16:10



Хаха, ами не е станало дума. Но аз разбрах че си фен на Реал преди време. Освен това името ти го подчертава


Иначе за 'ядене' не знам кога си ме ял? Или поне аз не съм го разбрал така
За Алабао разбрах. Ледове и Редо не съм ги скивал още.

Иначе напиши си и ти прогнозата



Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано09.12.11 16:34



Не прогнозирам този мач





Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано09.12.11 16:41



Забрави блуфена - черната станция, проклятието на всеки отбор, в чието полезрение в стил "предрешен мач и без капка интрига" като влезе мач, няма отърване от лошия късмет...

My name is not Zlatka (: so watch what you say


Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано09.12.11 16:42



Не знаех, че по тия ширини може да се яви нов фен на Реал, но взе, че се случи. А, добре си дошъл, както се казва... Резултати преди тоя мач и аз не давам... суеверия, кво да правиш...

My name is not Zlatka (: so watch what you say


Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: Alabao13]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.12.11 16:59



Напротив, познавал е - веднъж каза, че Левски ще бие в ЕКТ и те биха - не помня вече за кой мач точно.




Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: alessandron]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано09.12.11 17:00



... това звучи като мит или легенда... "хората говорят, че едно време бил познал... веднъж!..."

My name is not Zlatka (: so watch what you say



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.