Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 31.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: пeтльo]  
Автор Heмa 3нaчka (tempus fugit)
Публикувано11.12.11 19:23



В центъра играеше добре? Ако разбираш под 'добре' да биеш един шут по правата и да я догониш, добре е играл, да. Но доближи ли се до наказателното, следваше неточен пас или губене на топката. От него можеха да се родят още няколко положения, ама нещо и той е бил чоукнал.



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Balleta]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.12.11 20:19



Много си прав. В момента просто се парализирате като излезете срещу Барса, факт.
Положението с главата, Кристиано го вкарва в 10 от 10 случая срещу всеки друг отбор, срещу Барса обаче се потиска нечовешки и просто не е същия играч.
Отива му на кино и перченето и самучовствието и играта, абе сдухва се неистово....

От ваште само тва момче Ди Мария ми ареса и отчасти Чаби Алонсо,другите не знаеха за кво са излезли на терена....



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Alabao13]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.12.11 21:28



Фенщината към Реал и съответно омразата към Барса ви замъгляват разсъдъците и не можете да видите основата на огромното превъзходство на каталунците. И се доказа съвсем явно, че стотиците милионни покупки на Перес не сториха нищо, абсолютно нищо, за да го застрашат.

Стотиците милиони не могат да компенсират това, което Барса гради вече няколко поколения футболисти от собствената школа, гради стил и цялостна философия, водеща начало от епохата Кройф и доразвита до съвършенство от Гуардиола. Това наистина е нещо феноменално.

Няма как да ги стигнете близките 10-15 години, не и с простак като Перес за президент.



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: пeтльo]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано11.12.11 22:08



Еми, петел, нали искаме шампиони да ставаме, нали уж сме по-силни от миналата година, а вие - по-слаби? Мисълта ми е, че единственото доказателство за това може да дойде от тоя мач, не от 6-0, 7-0 и прочие срещу селски отбори... Сещаш ли се... мене нито една от тия победи с резултат не са ме радвали кой знае колко - даже не ги и гледах много - много по тв-то... чаках ТОЗИ мач... и те се насраха... и сега смърди наоколо, та не се трае. Е, значи пак сме в началото и почваме от а и б... дотук не ме убедиха, че стават за нещо, па ако ще да разцепят не 1 Динамо, а 101 като тях... или Аякс, или който ще...



Блуфена е виновен!!!

Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано11.12.11 22:10



Офф, толкова си тъп, та чак вдлъбнат... фенът затова е фен, зад а обича и да мрази... няма да тис е обяснявам на тебе баш, но тук ме знаят, че съм от сравнително обективните фенове... така че иди се гръмни.



А милионите на Перес не ги мисли, виж си вашите милиони, дето и вие ги сипете... не се прави, че Барса живее само от закуски и купува само свободни агенти.... аман от лицемери

Блуфена е виновен!!!

Тема Re: РЕАЛ - БАРСАнови [re: bluefan]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано11.12.11 22:11



Малшансът има име - нарича се Блуфен. Блуфене проклятие за всеки отбор, имал нещастието да получи "възвишена прогноза" за "мач предрешен и без капка интрига". Факт. Присъдата е ясна. Виноват.

Блуфена е виновен!!!


Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Balleta]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано11.12.11 22:17



Абе стига с тоя Роналдо бе, баце. Роналдо не направи нищо и изпусна вярно е, но е спасявал отбора сто пъти предишни мачове. Чета тука на Сандро някакви изводи, че без Роналдо Реал щял да е по-силен отбор - глупости на търкалета.
Не разбирам защо никой не си прави труда да се замисли за смешната във всеки мач срещу Барса защита на белите. Колко години едни и същи грешки ще гледаме отзад ??? КонЦентрао неадекватен от дясно - закъсня фатално за 3-тия гол. Пепе и Рамос 50 на 50 колкото спасиха всичко го осраха при първия гол. И това пак ти казвам не е от сега. Колко години се повтаря едно и също. За супер-купата пак така. Индивидуални и смешни грешки отзад. Е добре мама му стара па научете си урока един път.



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано11.12.11 22:19



не знам, днес един уважаван човек ми изтъкна, че е страхотен успех, че в ШЛ сте 6-0-0, чудя се кви са ви разсъжденията:))

иначе - тея победи с по 6:0 над селяците може и да не те радват всяка поотделно, но в крайна сметка с тях ще станете шампиони, в което съм почти убеден, с оглед доста неглижираната игра, която Барса показват до момента, според мен просто тръпката вече не е същата и не им се играе много много, да не говорим, че Давид Вия е бледа сянка на тва, което беше преди, а някои вече са в края на кариерите си...

иначе разочарование има, когато си имал преди това някакви очаквания - не е ли очевидно вече, че Моуриньо постигна един единствен успех срещу Барселона - в първия мач с Интер в ШЛ и то щото нашите не можеха да тичат заради тежкото пътуване, и във всички останали е супер сдухан и комплексиран и прехвърля тва на играчите си? дори при 2:6 играхте по-добре, с повече самочувствие и имахте повече шансове, деба, очевидно е, че тоя може да ви направи всякакви, но да бие Барселона - може само в залата за пресконференции



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано11.12.11 22:20



шишарки, шишарки ядат, тва е лафа:)


проблемът не е в Перес, а в Моу, който разваля всичко хубаво - макар и малко;) - което някога сте имали



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Heмa 3нaчka]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано11.12.11 22:23



Ми нали треньора ни е психолог. Отбора няма лидер за такива мачове. Това е истината. Роналдо е отличен играч, но не може да поведе отбора. Не е такъв характер. Това липсва на Реал в такива мачове, в които трябва битка а нерядко и обръщане на резултата - лидер. Йеро беше такъв. Раул беше такъв. Сега няма такъв. Касияс е силен и волеви, но е вратар. Другите не стават.Факт.
И тука трябва да дойдем на темата за комплекса от Барса и защо няма някой истински Мадридист в състава, който да поведе отбора в тежка ситуация, и който няма да се плаши от каталунците, но трябва да си пишем до утре.

Редактирано от lnglourious на 11.12.11 22:27.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.