Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: бeз ycилиe]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.12.11 23:19



Бе беги оттука че осмърде убавата тема бе дейба майка му,на къв език требва да ти се каже че да вденеш колко си неуместен...





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (no power)
Публикувано11.12.11 23:28



Балет, колко титли на Испания имаме при Перес? За 1 и половина мандата имаме цифром и словом ЕДНА титла в Примера в последния сезон на Дел Боске. Не знам кой какви номера прави и какво се изказва, но срещу фактите не може да се рита с ръжена...

Блуфена е виновен!!!


Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: El Capitan]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.12.11 23:33



Не знам колко съм бил неуместен, може би малко прекалих, но така или иначе си махнах дрисъците от по-горе. Каквото трябваше да се каже, се каза, сега е време за сифона....

Лека нощ...





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Alabao13]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.12.11 23:34



С чесън. И много сланина...





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Alabao13]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.12.11 23:35



Па аз ги глеам още от началото на 90те и си спомням и Буйо и Санчис и Йеро,Бутрагеньо и Саморано, не че бех от тех де,щото по онова време се дерях за Ицо и Ромарио, ма тогава беха по-убави от днешните наемници...

Преди тва Уго Санчес, Хаджи, Мартин Васкес, Шустер и таканатам и таканатам, винаги е имало испанско ядро,са има курец и резултатите са налице...беха убав отбор,макар че аз никога не съм бил от тех,щото героите от ранното ми детство-Марадона и Линекер играеха у Барселона (по различно време разбира се)...





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: бeз ycилиe]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.12.11 23:37



Брао!

Бегай легай и да сънуваш 7-1 на Камп Ноу....





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Alabao13]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано11.12.11 23:40



Абе аз не казвам, че е идеален, факт е обаче, че изчисти дълговете на Реал и при двата му мандата отбора е обезпечен перфектно откъм финанси. Сгреши с политиката Зидановци и Павоновци, но в момента трансферната политика е ОК, не знам как тия футболисти чоукват и Перез трябва да е виновен.
Дел Боске ми беше легенда, но с няколко изказвания и цялостното си поведение на "обиденото човече" ми падна в очите, върхът беше изказването - ''цял живот съм бил от Мадрид, но в момента Мадрид и Барса са ми наравно в сърцето'' - сори, аз това не го разбирам, както задника на Сираков и репликата - ''в мене вече няма нищо синьо'' - е колко тъп трябва да си да кажеш нещо, заради което после ще съжаляваш цял живот, само щото си обиден на поредния в историята президент.
Сигурен съм, че разбираш идеята, и двамата едва ли са го мислили, ама дет се вика - казана дума, хвърлен камък, как беше - кажи, че сестра ти е к..а, пък после обяснявай, че не е





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: El Capitan]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано11.12.11 23:45



ха ха, отбора с Буйо беше яко романтика, към тия дето си изброил, още Мичел и Гордильо, беше уникално да гледаш задните кълбета на Уго по новините в 8





Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: Balleta]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.12.11 23:45



Е кво се чудиш,нали е треньор на национала,кво друго да ти каже:Само Мадрид, КУР за Барса,оле!

Ми нали после ше требе да вика Шави,Иниеста, Пике, Пуйол,СЕКС, Вия-целия отбор кажи речи у национала, как ше се гледат в очите?



Тема Re: Блуфи, ВЕЛИКАН СИнови [re: El Capitan]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано11.12.11 23:51



нема нужда да вика нищо, просто няма нужда от идиотски коментари по посока принадлежност към клубни отбори, гледа си националния и толкоз






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.