Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 09.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Евро 2012 - групи  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.12.11 01:46





Група А
Полша
Гърция
Русия
Чехия

Група Б
Холандия
Дания
Германия
Португалия

Група С
Испания
Италия
Ирландия
Хърватска

Група Д
Украйна
Швеция
Франция
Англия

Група А ми е много социалистическа - напред Полша и Русия
Група Б, нещо , като група на смъртта - напред Германия и Холандия/Португалия
Група С - жабарите пак ще ядат бой от клиента си, напред Испания и Италия
Група Д - класически сблъсък Франция - Англия, които отиват напред

Нещо такова ми се чини, но 100% ще има изненади



Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано03.12.11 01:57



Тамън пуснах тема, но видях, че си ме изптреварил с няколко минути и си я изтрих



Ето и темата ми, няма да я променям


Как може да няма тема за жребия? :О
Аз забравих за жребия днес и току-що го изгледах на запис по руската телевизия
Доста интересен жребий, една слаба и равностойна група и късмет за единия домакин, за другия такъв малкио по-неприятен жребий, но не и невъзможен. Имаме си и желязна група, както винаги на всеки един форум.

Група A
Полша, Гърция, Русия и Чехия
Отборите са с равностойни шансове и всичко може да стане и все пак давам предимство на Русия и Полша

Група B
Холандия, Дания, Германия и Португалия
Групата на смъртта, хаха. По-скоро ще е свирепа борбата за второто място. Супер отбора на Германия би трябвало да гази. За второто място ще е голяма битка, любопитно ми е този път между холандци и португалци колко картона и кунгфу тупалки ще има... Дания може да открадне точки и на двата отбора.
Прогноза: Германия и Португалия

Група C
Испания, Италия, Ейре и Хърватия
Испания и Италия на пръв прочит, испанците без проблеми, но скуадрата може да задълбае неприятно с ирландци и хървати (особено), по принцип италианците винаги си вгорчават живота в групите и стават едни мега драми в послените мачове, дано този път не е така. Италия има един доста приятен отбор и мисля, че един полуфинал ще им приляга. Жалко, че Касано ще липсва, беше лидер на този отбор.
Продължават Испания и Италия

Група D
Украйна, Швеция, Франция и Англия
Също една доста силна и равностойна група. Англия е фаворит за първото място, но за второто ми е много трудно да избера. Французите не ми харесват как играят и са много импотентни в атака, пожелавам им поредното фиаско. Ще се радвам ако украинците спечелят второто място
Прогноза: Англия и Украйна



Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано03.12.11 01:58



жабарите пак ще ядат бой от клиента си

Това как да го разбирам?





Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано03.12.11 02:03



Трябва да се отбележи и че А и Б група ще разиграят едните 1/4 финали, а Ц и Д, другите два 1/4 финала.

Може да има класически сблъсъци Испания - Франция и Италия - Англия, докато Германия и втория в нейната група (португалци или холандци най-вероятно) ще имат на прима виста по-лесни съперници за 1/4 финалите.

Ако има някаква по-голяма изненада то тя най-вероятно ще дойде от страна на Русия, които според мен имат сили за полуфинал ако избегнат Германия на 1/4 финала.



Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.12.11 02:10



добре де, водите им, ама с малко





Тема Топканови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.12.11 02:17



не знам как подскача, но това е официалната топка на Адидас:





Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Balleta]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано03.12.11 05:08



Какъв социализъм те гони



Група А: Полша минават напред, защото имат талантливи играчи на ключовите позиции. Второто място ще е между блядовете и Чехия. Дано Чехия минат напред. Полша и Чехия.

Група В: Хаха, Германия къде отиват с недоразумения като Боатенг (благодаря му за грешката преди 2 седмици ). Льов трябва да пусне Хумелс в защита, Шмелцер като ляв бек, Гроскойц в нападение и Гьоце в средата. Бендер и Леитнер като резерви. Вайнденфелер на вратата. Доста вероятно е да обърка състава. И затова смятам, че немците са бита карта. Холандия и Португалия
Група С: Испания и Италия. Но се надявам после вторите да отпаднат болезнено.

Група D: Франция и Англия. Но няма да се учудя на поредна Френска излагация срещу туземци.



Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Balleta]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано03.12.11 09:18



Поне единият домакин ще мине напред. Може и да е Украйна. Интересно обаче как винаги за всяко голямо първенство жребия уж не е дирижиран и как винаги домакините са в преодолима група.(визирам Полша)


Иначе на финала Испания-Германия и испанците ще ги бият. Така ще станат първият отбор с дубъл на Европейско преди да слязат от сцената



Тема Re: Топканови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано03.12.11 09:46



Еее, тва танго... Имах такава топка като дете, в смисъл онова от Мексико.



Тема Re: Евро 2012 - групинови [re: Balleta]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано03.12.11 11:17



група А - много паляшка и слаба група. Общо взето, който мине група Б е директно на 1/2 финал. И аз залагам на Полша и Русия тук. Чехите са ултра зле в момента. Гърция кво да ги коментирам.

група Б - кеф! Мангалските гейове ще бъдат позорно унижени и ще останат последни на еврото. Жалко за Дания. Имаха голям потенциал ако бяха в друга група. В тази обаче Холандия и Германия продължават поне до 1/2 финалите.

група Ц - Испания е ясна - продължава напред. Ирландците ще са последни и понеже жабите обикновено вадят някакъв късмет би трябвало те да продължат.

група Д - кокошките последни. Нямат шанс! Украйна продължава като домакин, заедно с Англия. Шведите трети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.