Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 01.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Барсанови [re: Balleta]  
Автор smaragdus ()
Публикувано28.11.11 03:27



Роберто Солдадо е роден във Валенсия.

Даниел Парехо не е лош играч (миналата година доста ми хареса как разстреля Касияс), поредния юноша на Реал, чиято кариера спасяваме.

Трудно ми е да преброя колко играчи сме дали на Хетафе, сега там има трима наши- Моя, Хайме Гавилан и Мику.



Тема Re: Барсанови [re: smaragdus]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.11.11 05:16



роден, нероден юноша е на Реал, създаден е от Реал, а Моя си е от Майорка, добре, че са Хетафе да му спасят кариерата


Мен пък ме е яд, че ви дадохме Каналес под наем, на всеки друг, но не вас, вие сте лигльовци неспазващи уговорки Вземайте си от Барса, все от нас взимате, а после плюете и се кланяте на катунците



Тема Re: Барсанови [re: Balleta]  
Автор smaragdus ()
Публикувано28.11.11 16:34



Не знам как се е стекъл животът на Солдадо и как се е отзовал в Мадрид, важното е, че се завърна в родния си град и в момента е най-добрия испански нападател.

Моя е страхотен вратар, но когато дойде при нас се контузи. Имахме още и Сесар, тогава се появи и Гуайта, който според мен е по-добър от де Хеа. А сега имаме и бразилския национал Алвеш. Инак Емери има пръст в това Моя да не се наложи на Местая, но не ми се коментира повече за него. За мен Моя е чудесен вратар, повече го харесвам от Рейна например.

Каналес ми се понрави още с появата си в Сантандер и когато разбрах, че е отишъл в гробницата за таланти Реал, ми беше ясно какво ще му се случи, една пропиляна година. Ако тогава беше дошъл при нас сега вероятно щеше да е национал. Същото важи за Гранеро и за Педро Леон, жалко за момчетата. Ако не бяхме спасили Мата неговата кариера също щеше да бъде провалена. Инак, жалко и за Калехон, когото в Мадрид ползват за кон.

Редактирано от smaragdus на 28.11.11 16:35.



Тема Re: Барсанови [re: smaragdus]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.11.11 17:04



Кайехон е чудесна резерва, млад е и кефи, естествено в грандовете е много по трудно да се наложиш, там няма време да се гради отбор, да се чака и т.н, искат се моментални резултати, такива са икономическите реалности. Затова и всички тия момчета с качества няма как внезапно да станат титуляри, от друга страна всеки иска да играе редовно, а озове ли се в Реал и Барса и самочувствието му се вдига до небесата, затова почват и мрънканици, доста от тях се мислят едва ли не за суперзевзди, а са само на по 18-20. В по малките отбори е много по лесно да се наложиш и играеш редовно и да речем след 3-4 години да станеш титуляр в Челси (Мата). Най-хубавото в един отбор е да има юноши, но при грандовете е трудно. Ей го един Боян в Барса - супер талант, но не успя, преди това Дос Сантос - тотално се изгуби, онова аржентичето дето заби към Италия, как му беше името, забравих. Има и други. При нас сега в Кастиля играят таланти, като Хоселу, Мората, Начо, които ако не се наложат до 1-2 години, ще заиграят във Валенсия и Севиля. Темата е неизчерпаема, естествено зависи и от политиката на клуба, но пак казвам едно е в супер грандовете, друго е в по малките отбори.
Педро Леон е талантлив, много недоодялан още, но имаше малшанса да се скара с Моу, който е известен с привързаността към играчите си, Леон обаче направи няколко глупости още в началото. Гранеро е боец кефи ме също. Относно Солдадо и Негредо, лично мен втория ме кефеше повече и исках да остане, великолепен таран, Солдадо също изигра нелоши мачове при нас, като резерва.



Тема Re: Барсанови [re: smaragdus]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано28.11.11 18:26



И как точно беше провален Каналес?! При липсата на Кака предния сезон и равния старт (току що дошли с Йозил) Каналес получи достатъчно опции да се докаже. Това че немския турчин блесна и даде заявка за титуляр е едно на ръка. Другата причина е, че Каналес не се оказа на висотата на изискванията на Белия балет. То талант само не става.
А па Педро Леон- не ми говори за тоя... как Ди Мария се ориентира от раз, а на тоя му трябваше време?! Или ако Леон бележеше и асистираше с интензитета на Ди Мария, Жозе щеше да го пренебрегне, ей тъй, щото е испанец?
Кайехон влиза, играе и вкарва- младо е момчето, има хляб в него и не показва бездушието на Каналес и Леон..., големеца Леон, закъсняващ за тренировки. Португалеца как ги обича такива. Ма един Бензема можа да се вземе в ръце, нали?




Тема Да и имам акцента!нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано29.11.11 12:37








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.