Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 15.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 126нови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.11.11 17:33









Тема Re: 126нови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано12.11.11 17:51



Страхотен!! Уникален, велик Икер!





Тема Re: 126нови [re: Alabao13]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.11.11 18:10



Никога няма да забравя дебюта му в Шампионска лига (онова голобрадо 19 годишно тийнеджърче, което ходи на тренировки на Бернабеу с купеното от баща му на старо - Рено), влиза, прави уникални спасявания и забравя да върне титулярното място на Бодо Илгнер и Сезар



Днес - капитан на световния и европейски шампион Испания, капитан на Реал Мадрид, вратаря с най-много участия в ШЛ (най-младия вратар играл и спечелил финал в ШЛ), изравнен рекорд на Суби в националния, три последователни години вратар номер едно в света



Тема Re: 126нови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.11.11 11:49



четох някъде, че в началото ходил на тренировки с метрото:)



Тема Re: 126нови [re: пeтльo]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано13.11.11 11:51



Да, самият той го казва в интервюто си от серията, направена от Реал Мадрид тв, той беше един от първите... Там лично казва, че в началото е ходил с метрото на тренировки - даже затова капитана Йеро тогава му се бил карал...





Тема Re: 126нови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано13.11.11 11:53



...на Бодо Илгнер беше, не на Сесар. Сесар стана титуляр едва когато Икер, поради слаби изяви, беше закотвен на пейката за известно време, но на финала на ШЛ с/у Байер, нали смениха Сесар на полувремето, ако не се лъжа, излезе Икер и направи супер мач... и така и до ден днешен





Тема Re: 126нови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.11.11 11:53



Иначе - Богче, поклон



Тема Re: 126нови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.11.11 11:55



Да, и спаси на Бербо шанса да вкара гола на живота си:(

за метрото го бях чел като текст някъде, тва дали го има някъде с английски субтитри да ми го пратиш? че иначе ще ми е безполезно





Тема Re: 126нови [re: пeтльo]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано13.11.11 11:58



Ами, не знам - може би ако е качено в youtube.com. Аз го гледах на сайта на Реал и не съм търсила по мрежата на английски. Ти нали имаш познания по езика, защо не опиташ да го гледаш без субс? Имай предвид, че става дума за серия интервюта с футболисти, не с космически инженери... не е сложен езика чак толкова :)





Тема Re: 126нови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.11.11 12:11



благодаря:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.