Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 05.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: The MainiatoR]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано12.11.11 04:35



Експертни прогнози, мъйна.

Давай в същия дух.





Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.11.11 10:41



Еми Чехите бележат в 90+ иначе и там щеше да има драма...



Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.11.11 11:17



Хаха, смотльо, ти що не се обади преди мачовете?




Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: The MainiatoR]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано12.11.11 19:15



Моето мнение, е че нищо нередно не се случи на тези първи мачове. Хикса на Португалия си е закономерен и едва ли ще изпуснат шанса да се класират.
Относно Чехия-Черна гора и Естония-Ирландия си мисля, че Чехи и Ирландци са много по-рутинирани отбори и заслужено са спечелили. Рано им е на Естонци е Черногорци да се борят с големите, въпреки добрите квалификации дето направиха.
За последния мач на Хърватите не ми се говори въобще. Все пак това са квалификации за Европейско първенство, а не за азиатско...е ако беше 0-12 щеше да ми е по-кеф ама...



Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: Meйджъp]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано12.11.11 19:19



Това ще е втори пореден загубен бараж от Гуус. Даже мисля, че Русия очакваше поне точка на Турция в двата мача, за да може да са една урна по-нагоре при жребия или поне такова интервю с Аршавин четох. Определено целият квалификационен цикъл на турчолята подсказва, че Хидинк го мързи здравата и кара на стари лаври.

Неприятно впечетление ми направи, че босненците са избрали някаква картофена нива за мача с Португалия. А КР7 отново показа, че в подобен мач не можеш да разчиташ на него, че ще вкара чисто 100%-ово положение от първия път. Ето това имам предвид като не го слагам сред топ 10 на последните 20 години.

Късметът на черногорците най-накрая е свършил за разлика от тия шибаняци ираландците, които се надявам да ги ебат здравата на самите финали





Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: goro_levskara]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.11.11 19:41



Все пак това са квалификации за Европейско първенство, а не за азиатско...

Ама че тъпотия каза...







Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: Meйджъp]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано13.11.11 00:40



Мейдж,
За тебе тъпотия, за мен не. Колко процента от територията на тази държава на югоизток от нас се намира в Европа?
Европа за Европейските държави....сорри баце, единственото, което признавам на болшевизма беше историята, която учихме като ученици тогава. Нищо против хората там, но всеки трябва да си знае гьола...



Тема Re: Квалификации - мнения и прогнозинови [re: The MainiatoR]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано13.11.11 01:37



Аз до днес се опазих да не знам резултатите и изгледах на записи: Турция - Хърватия и Босна - Португалия.

От чехите и естонците само репортажи гледах.
Шокиран съм от развоя на Турция - Хърватия. Не толкова че усташите ще продължат колкото от резултата. Това 0-3 е шокиращо... Иначе невероятна атмосфера, но какво да се прави. Турците са в криза.
Босна - Португалия беше двуостър мач, имаше положения и пред двете врати, макар португалците да има доста повече за какво да съжаляват, не би трябвало обаче да имат проблеми на реванша. В останалите мачове няма изненади, всичко е логично и очаквано.
Като прогнози бих дал:
Естония - Ейре 0-1/0-0
Турция - Хърватия 2-1/2-1
Босна - Португалия 1-1/0-0
Чехия - Черна гора 1-0/2-0

реваншите:
Ейре - Естония 1-0/2-0
Хърватия - Турция 2-0/2-0
Португалия - Босна 3-1/4-1
Черна гора - Чехия 1-1/0-0





Тема рИванши !нови [re: The MainiatoR]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано13.11.11 02:10



Ейре - Естония 3:1/2:1
Хърватия - Турция 1:0/3:1
Португалия - Босна 0:0/1:1
Черна гора - Чехия 1:1/2:1

в първите мачове не познах нищо, сега обаче хващам два резила
изберете си вие кои





Тема Re: рИванши !нови [re: The MainiatoR]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.11.11 11:21



Португалия - Босна 1:1 си избирам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.