Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 19.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Мазните кокошкинови  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.10.11 23:36



за пореден път се класират, чрез гнусен съдийски подарък.

Яж ми куро Платини
завинаги, завинаги



Тема А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано11.10.11 23:46



прословутата ирландска чест?
Това футбола бахти и курвенския спорт. Кога ще видим в някой много важен мач, в някой напечен момент, някой футболист да постъпи като истински мъж и да си признае нещо ОЧЕВИДНО?!
Скандална игра с ръка на Кокс, която не беше видяна само от съдиите и вместо жълт карто за ирландския гей, последва червен за вратаря на Армения и предрешаване на целия мач с оглед на това, че на арменците им трябваше само победа.
Докога ония мишоци от ФИФА ще забавят използването на видеоповторенията във футбола, като е видно за всички, че при този бърз съвременен футбол колкото и съдии да сложиш, винаги ще има скандални гафове.

Редактирано от Diavolo на 12.10.11 00:09.



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.10.11 23:48



И там ли е имало драми? Еми... поне Дания се класира за сметка на Португалия





Тема ВИВА СВЕДЕН!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано11.10.11 23:52



Страхотен шведски отбор!!! Направо размазаха оранжевите чифути! Какво себераздаване, какъв велик скандинавски дух!!!

Браво и на датчаните, които отчаяха циганската трупа на Мангалдо и компания. Жалко само, че Норвегия не би Кипър с 10:1, за да е пълен мангасарския позор и в същото време да се оформи класически скандинавски триумф за кеф на ценителите по света. Сега пак ще ги нагласят портумангалците по стара традиция - я на Черна гора, я на Естония, и за кой ли път ще ги добутат до финалите по втория начин... грррррр!!!!!!



Редактирано от Meйджъp на 11.10.11 23:55.



Тема Re: ВИВА СВЕДЕН!нови [re: Meйджъp]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано11.10.11 23:56



хех, то щото холандците играха на 100% ;)
гледах мача, нищо особено. Силов футбол и грешки в защитата на лалетата. Виж за Дания много се кефя. Рзвинтиха Португалия, които бяха трагични в този мач, даже резултата лъже, можеха да паднат с още Роналдо, Нани и компания. :)



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 00:01



поне Дания се класира за сметка на Португалия

Амин!

Жалко само за Норвегия. Докато портумангалските машинатори си вкарваха леки голчета за разлика и тото, нашите коне играеха мъжки футбол (вярно, до голяма степен дърварската, а в някои мачове направо отчайващо беззъбата) за всяка педя, за всяка точка, и накрая го духнаха по един доста нечестен и несправедлив начин, но това е съвременния футбол - спонсорите искат имена, пуканкоядящите - гейско шоу, а истинският спорт е набутан някъде там, след 19-ия ред, третото място отляво-надясно...







Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано12.10.11 00:03



хахахха, Кристияно ще гледа първенство по ТВ





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 00:07



Армения го гледах около 10-ина минути и ми направиха много хубаво впечатление - много приятно си я цъкаха...
Ето, че и без "материал" може да се направи качествен отбор, който да се бори до последно за нещо съществено! Само за унагледяване: Висшата лига на Армения е съставена само от 8 отбора, а за да има втора дивизия, към единствения самостоятелен отбор са включени вторите и третите отбори на въпросните топ 8.





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: joy_r]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано12.10.11 00:10



Едва ли... ;)



Тема Re: ГЪРЦИЯнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 00:52



Не са ли ви вече мега досадни?

Дет има една приказка: важно е да се усетиш кога да спреш...








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.