Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Мазните кокошки  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.10.11 23:36



за пореден път се класират, чрез гнусен съдийски подарък.

Яж ми куро Платини
завинаги, завинаги



Тема А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано11.10.11 23:46



прословутата ирландска чест?
Това футбола бахти и курвенския спорт. Кога ще видим в някой много важен мач, в някой напечен момент, някой футболист да постъпи като истински мъж и да си признае нещо ОЧЕВИДНО?!
Скандална игра с ръка на Кокс, която не беше видяна само от съдиите и вместо жълт карто за ирландския гей, последва червен за вратаря на Армения и предрешаване на целия мач с оглед на това, че на арменците им трябваше само победа.
Докога ония мишоци от ФИФА ще забавят използването на видеоповторенията във футбола, като е видно за всички, че при този бърз съвременен футбол колкото и съдии да сложиш, винаги ще има скандални гафове.

Редактирано от Diavolo на 12.10.11 00:09.



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.10.11 23:48



И там ли е имало драми? Еми... поне Дания се класира за сметка на Португалия





Тема ВИВА СВЕДЕН!нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано11.10.11 23:52



Страхотен шведски отбор!!! Направо размазаха оранжевите чифути! Какво себераздаване, какъв велик скандинавски дух!!!

Браво и на датчаните, които отчаяха циганската трупа на Мангалдо и компания. Жалко само, че Норвегия не би Кипър с 10:1, за да е пълен мангасарския позор и в същото време да се оформи класически скандинавски триумф за кеф на ценителите по света. Сега пак ще ги нагласят портумангалците по стара традиция - я на Черна гора, я на Естония, и за кой ли път ще ги добутат до финалите по втория начин... грррррр!!!!!!



Редактирано от Meйджъp на 11.10.11 23:55.



Тема Re: ВИВА СВЕДЕН!нови [re: Meйджъp]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано11.10.11 23:56



хех, то щото холандците играха на 100% ;)
гледах мача, нищо особено. Силов футбол и грешки в защитата на лалетата. Виж за Дания много се кефя. Рзвинтиха Португалия, които бяха трагични в този мач, даже резултата лъже, можеха да паднат с още Роналдо, Нани и компания. :)



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 00:01



поне Дания се класира за сметка на Португалия

Амин!

Жалко само за Норвегия. Докато портумангалските машинатори си вкарваха леки голчета за разлика и тото, нашите коне играеха мъжки футбол (вярно, до голяма степен дърварската, а в някои мачове направо отчайващо беззъбата) за всяка педя, за всяка точка, и накрая го духнаха по един доста нечестен и несправедлив начин, но това е съвременния футбол - спонсорите искат имена, пуканкоядящите - гейско шоу, а истинският спорт е набутан някъде там, след 19-ия ред, третото място отляво-надясно...







Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано12.10.11 00:03



хахахха, Кристияно ще гледа първенство по ТВ





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 00:07



Армения го гледах около 10-ина минути и ми направиха много хубаво впечатление - много приятно си я цъкаха...
Ето, че и без "материал" може да се направи качествен отбор, който да се бори до последно за нещо съществено! Само за унагледяване: Висшата лига на Армения е съставена само от 8 отбора, а за да има втора дивизия, към единствения самостоятелен отбор са включени вторите и третите отбори на въпросните топ 8.





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: joy_r]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано12.10.11 00:10



Едва ли... ;)



Тема Re: ГЪРЦИЯнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 00:52



Не са ли ви вече мега досадни?

Дет има една приказка: важно е да се усетиш кога да спреш...







Тема Re: Мазните кокошкинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано12.10.11 01:25



на световното в ЮАР се класираха след играта с ръка срещу Ейре
извозиха съдбата, обаче на самото световно съдбата си го върна, "организирайки" им стачка, псувните на Анелка към Доменек, позорно отпадане и небивал цирк..

сега пак се класират с вазелин, очакваме поредно насиране по терените в Полша и Украйна.... срещнат ли Испания или Италия, дотам са...пожелавам им да е в ранна фаза

искрено и от сърце ме е яд за Босна, дано имат шанс на плейофите тези бойци

иначе голямото евала на вечерта е за Дания
сега една Турция да им се падне на Гейналдо и компания и спокойно може да стане "изненадата"



Респект и за Естония ....
средните футболните пластове в Европа се пренареждат , а ние оставаме под тях, за сметка на довчерашни аутсайдери като естония, грузия, армения, казахстан..... и това Европейско пропускаме и следващото световно в Бразил пропускаме със сигурност ....
Но ако сега започнем да градим основите за един бъдещ супер отбор за след 6-7 години, може и да ни огрее за следващото Евро...
дотогава дай боже Перуци да е станал собственик на най-голямата компания за производство на мокети в източна европа и да се е оттеглил от футбола, а какадуто от Сливен да е умряло от свръхдоза енфие, поета анално

АМИН !



Тема Re: Мазните кокошкинови [re: The MainiatoR]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.10.11 02:12



е няма как Турция да прецака Португалия, дори и да иска, а Босна са интересни ще е яко да са на Еврото





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано12.10.11 02:18



Остави ми надеждицата поне





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: joy_r]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.10.11 09:08



Само се моля да не се паднат с Естония. С другите отбори биха имали проблеми...



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.10.11 09:09



ми Естония, баце, Естония!



Тема Re: Мазните кокошкинови [re: The MainiatoR]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.10.11 09:12



Ми сега пак подарък - никаква дузпа нямаше... Нищо Франция отново ще бъде разнищена... Ей ся Босна да се падне с Португалия и да ги развинти, ще си умра от кеф.



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано12.10.11 09:29



Еми Кур за Ирландците майна, аз тва ви обяснявах когато плюхте по ръката на Анри, че нема вече футболисти да си признаят, ама не - да се обеси. Аре сега ирландците(които иначе много уважавам като нация) като са от другата страна, кво? Най-симпатичния отбор, дето беше на път да се класира, го преебаха:( Гоу Армения, поне ще има за кого да викам на следващите квалификации!



Тема Re: Мазните кокошкинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Christianssen (珠穆)
Публикувано12.10.11 09:41



Е кво...да не би да нямаше дузпа срещу Насри?



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.10.11 10:18



Виж сега, тва че някой си МОЖЕЛ да не си признае някога, не значи че ще ни спре да псуваме по някой, дето НЕ СИ Е признал. Затова и сега за ирландците ОГРОМЕН КУР както се казва в дирски стил и надежда да го изядат здраво на Еврото.




Тема Е тоя пътнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.10.11 10:28



поне има некво основание за дузпата, макар че е яко изпросена. Което обаче нема да спаси франсетата на Еврото.




Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано12.10.11 10:29



Май ще сме много молещите се





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: joy_r]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано12.10.11 10:31



няма нормален човек, който да подкрепя работнчиеската нация съставена от мангали и имаща за звезда травестит!

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано12.10.11 10:46



Хванах малко от 2рото полувреме на тоя мач баш преди гола на Армения и ми направи вечатление,че тия пичове ше ни бият и 2та мача в следващите квалификации...хубавото е,че все пак оставаме фаворит в битката за предпоследно място с Малта!

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: Мазните кокошкинови [re: Christianssen]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.10.11 10:55



Никаква дузпа.



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: alessandron]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.10.11 10:56



Кво Евро, те още на баражите ще го издухат.



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано12.10.11 12:21



пълно лицемерие е това, никой от коментиращите тука няма да си признае, ако беше в идентична ситуация на 'съгрешилия' футболист:) после ще си раздаваме ли сами на себе си курове?:)



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.10.11 12:49



Аз за себе си знам, че ще си призная - за други не отговарям. Ти ако знаеш, че няма, говори за лицемерие :)




Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано12.10.11 13:10



няма как да знаеш:) никой от нас никога не е играл под такова напрежение, че да знае как би реагирал в такава ситуация. аз просто екстраполирам от нещата, които виждам от съвсем готини и честни хора, в какви се превръщат в ситуации, когато наистина резултатът се брои



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.10.11 13:25



Принципно няма как да знам, само дето некои неща са дълбоко вкоренени и вярвам, че бих си признал на секундата - друг е въпросът дали некой съдия ше ми обрърне внимание, щото и такива случаи на непризнати признания

е имало.




Тема Re: ГЪРЦИЯнови [re: Meйджъp]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано12.10.11 20:26



Е по-добре от хурватските натегачи и лакеи.



Тема Германиянови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано12.10.11 20:33



Машини! 10 от 10. Световните шампиони и те 100%. А чалга помиярите бАклуци ПОСЛЕДНИ! Кеф!





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано12.10.11 21:07



абе не може да ми кажеш, че дори на малки вратички в некъв по-завързан мач не си лъгал за тъч, не си симулирал фаул или не си играл малко по-грубо и после да се оправдаваш "Ама аз играх за топката!":))))) Аре аре:)



Тема Re: Германиянови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.10.11 21:12



Е те Испания и преди, като им викаха лузъри, бяха царе на квалификациите и друг път са го правили тоя номер, сега обаче вече мачкат и когато и където трябва



П.П. Аз наистина не знам каква е тая истерия всички да се кефят колко зле сме ние Мене пък ми е тъпо и не се кефя



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: bluefan]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано12.10.11 21:16



И това не е много сигурно... Има 1-2 години до тогава, през което време Малта може здраво да дръпнат, докато чалгопитеците ше продължат да пропадат. Така че най-вероятно ще се повтори последното място, което този път ше е 6-то.



Тема Re: Мазните кокошкинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор tsunami_ (непознат )
Публикувано12.10.11 22:03



докато не вкарат видеонаблюдението така ще е...



Тема Re: Германиянови [re: Balleta]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано12.10.11 22:04



Виж, ся не е до кефене, че БГ националният отбор е зле. Кефа е че падението на Мокетите е поголовно. А трябва да има падение за да има след това възход и нещата да стъпят на правилна основа. Иначе изпадаме в безтегловност.



Тема Re: Германиянови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано12.10.11 22:17



АЗ бих те допълнил, че падението на национала е необходимата сигнална лампичка, която да напомня, че ситуацията в родния футбол е много, ама много сбъркана. Инак след 2-3 победи пак ще има самозалъгване, че нещата са добре и ще продължим да си живеем в онзи вреден полусън, докато всичко си върви постарому - за радост на перуките и за сметка на футбола и феновете.





Тема Re: Германиянови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано12.10.11 22:36



Е че то повече от това има ли къде надолу да вървим? Може би Фарьорските острови трябва да дойдат и да ни бият насред София, че да си признаем че по-надолу няма?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Германиянови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.10.11 23:02



абе то това е ясно, ама що ли си мисля, че махането на Боби няма да оправи футбола, докато мутри притежават клубовете само за да перат мангизи, така ще е. Лошото е, че у нас няма почтенни богаташи или пък са рядкост. Навремето същия, ама абсолютно същия вой се надигаше за Батето и Сивия кардинал





Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.10.11 23:15



Мога да ти кажа, че за тъч или фаул никога не съм лъгал и съм казвал каквото съм видял - измекярски номера не обичам. А по-грубо много ясно, че съм играл, дори съм ритал и нарочно, обаче оправдания за топката не съм ползвал в такива случаи :) Ползвам съм оправданието, че съм стигнал пръв до топката






Тема Re: Германиянови [re: Beнaбили]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.10.11 23:16



Виж как се сещаш и сама






Тема Re: Германиянови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано13.10.11 00:01



Ама що реши, че се кефя бе? Просто им се подигравам цинично на тия боклуци, иначе в реалност ме боли, че се съсипва спорта в България. И то много.





Тема Re: Германиянови [re: Beнaбили]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.10.11 08:46



Ами именно, ако бяхме били УЕЛС, щяхме да сме 4-ти и да кажат "Има потенциал, алибали, Матеус".

Сега не само не ги бихме ами ни надиграха с класи над нас бяха, което показва че сме заслужено последни. Стигнали дъното.



Тема Re: Германиянови [re: Balleta]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.10.11 08:47



Тогава преврат не се случи. Заместиха Президента с Вицето му... Другите мутри останаха същите.



Тема Re: А аз да питам къде отиденови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано13.10.11 11:49



каква ираландска чест ве бате, не помниш ли предишните квалификации, ако не беше ето тази дузпа съм убеден, че щяхме ние да сме втори :






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.