Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кво е тва подмладяване...  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано10.10.11 14:27



Днес гледам , че Благо напуснал отбора. Треньора му казал , че бил стар и нямало да се разчита на него?

Не съм кой знае какъв фен на Георгиев , но като футболни качества е в пъти над Маркиньос/Генчев/Менчев/.

Самият факт , че е милионер от футбол а не си купува кола на кредит също е показателен ? Това братче да не е клубен отбор да се говори , че е стар?Не знам абсурдно е ... Ние имаме 4/5 читави играчи на кръст и успяхме да ги изгоним . И те не са цвете за мирисане , но по добро няма?Вижда се "младите" какво направиха с Украйна.

Мартин Петров/Стилиян/Благой трябва да играят докато имат сили ?Бербатов ако беше с тях по добре щеше да е , но уви така се получи?Наскоро някой каза , че и той бил стар вече за Националния ?

П.С Мартин Палермов класира Аржентина на 37 години на Световно?Кафу им беше капитен на 36 . Верно не може да се сравняват нещата , но национален отбор събран от А група-Турция не ми се гледа?

Като гледам състава на националния в мача с Украйна преобладават любители на дрогата и алкохола. Нормално да не могат да тичат? Аз не знам толко ли няма кой да им направи един тест за кокаин/трева да видиш как ще гръмне половината отбор след това защо нямат въздух



Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.10.11 14:33



Шшшшт, тихо ся. Момчетата са се отказали да ходят на сватбата на Божинов и Николета, заради ултра важното дерби с УЕЛС.

Представяш ли си каква жертва? Какъв професионализъм!!!



Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано10.10.11 16:03



Абе тоя Благо няма силен мач от години ве...
Всяка по-бърза атака като хване топката и с неговите бавни и мудни действия я осира.. Много добра новина. Той въобще с изключение на 2-3 мача при Стоичков като го наложи след това е пълна дупка...
Не е случайно, че не можа да се наложи в маса отбори (Алавес, Звезда, Дуисбург, дали нямаше и някой друг?). Са, в Терек най-накрая си е намерил местото, ама и в на националния не пасва...

Не го сравнявай моля с Петровите и Бербатов, че е смешно.

Значи за мен отбора трябва да е следния :

Пред Перуци джуниър да играят двойка централни Вальо Илиев и Сашо Тунчев. Според мен са с няколко класи над останалите и освен това не са толкова стари, напротив 2 цикъла квалификации могат да играят. Резерва да им бъде Иван Иванов. Не е много добър, ама ние нямаме много варианти, а и след като се наложи в руската лига и сега в Партизан значи ще има някакви качества...
Бекове, от дясно Манолев е безспорен. Трета година под ред играе 100% титуляр в ПСВ. От ляво е Занев. Слаб е, ама няма по-добър... Старокин е много зле, а за ЦСКА дори незнам кой играе там...

Вътрешни халфове - Стилиян и да пробват кой е по-успешен партньор в контролите - Гаджев или Сашо Цветков, и другия да е резерва. И трябва да се палят свещи да не се контузва Стилиян, а другите най-добре да излезнат навън... Генчев е добър вариант за втора резерва, все пак беше титуляр при Люпко в Литекс при пробива в Европа, после беше и твърд титуляр за Васлуй, които се бореха за титлата всяка година и дори стана капитан, но не се разбра за нов договор.
От ляво да действа Мартин Петров, а резерва да му е Георги Миланов, от дясно Сашко Тонев, който играе редовно (къде резерва, къде титуляр) в Полша. Лошото е, че не се сещам за друг подходящ на този пост.

Вариант е и отдясно на защитата да играе Зетя, Бандаловски или Бодуров (който направи един перфектен мач там и опази Гарет Бейл и от тогава го мъчат като централен и аз незнам защо...) и като десен халф да играе Манолев. За мен обаче това не е добре и трябва всеки да играе на такъв пост, на какъвто джитка и в клуба си.

Ивелин Попов застава зад нападетеля, който щеше да е най-хубаво да е Бербатов. Да махнат сливенския шмъркач и да го връщат баси. И резерва да му е Спаско.

Естествено, аз не гледам А група достатъчно и е възможно да има и други играчи. Сещам се, че за Георги Терзиев много се говореше, докато Балъков беше тренер на акулите и имаха много добра защита, но после като го смениха и там нещата отидоха яко на зле... Сега, ако при Херо израства, ето ти решение в дългосрочен план за централен защитник...
Сигурно в Лудогорец, Черно Море и Черноморец има и други добри играчи, които не сме ги забелязали...



Тема Общо взето това е оптималния вариантнови [re: shevchenko]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано10.10.11 18:04



Благо може да му се намери место , но общо взето от времето на Стоичков ти помниш ли добър мач на националния отбор?

Парадоксално , но тогава се борехме до последно хахаха :).И смея да твърдя мал шанс ни прееба със Швеция в София? А Иванков ни спаси от победа в Загреб.

Това , че Тунчев/Илиев не играят е меко казано скандално .Аз не знам с какво очи налагат играчи като Милиев/Терзвие/Коце Стоянов/ дори един наско Попов искаха да го правят титуляр?

Попото много си верва?И ако дори 10 процента е верно от нещата за съблекалнята които прави трябва да поседи резерва известно време?
Днес треньора казал и на Рангелов , че бил стар и ще се търси вариант ? Е не знам тея ташак си правят?Рангелов пак не е кой знае какъв футболист , но сравнение с други е направо феномен?

То почакай тука до кръг два ще се върне племенника на шмъркача от сливен да се гради отбор около него?

Нас ни трябва един цикъл и толко? Да изиграят едно европейско и това е . За световно дори не ми се мечтае?

Ма след като ЧЕРНА ГОРА брате отиват на БАРАЖ с техния състав където резерва в Левски е титуляр в националния и то няма как като те са има няма 1 милион държава за кво говорим?



Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.10.11 21:44



Отляво в ЦСКА играят Румен Трифонов и Адемар. Честно казано обаче Трифонов е по-скоро крило - не е лош вариант, но точно в момент не мисля, че за национала.




Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: shevchenko]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.10.11 22:23



Не знам какво прави Лидл Перуци в национала. Освен да лъска калеврите, дето им викате бутонки с плешивото си теме, за друго не става.



Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано10.10.11 23:04



Oh да. Най скъпия ни играч на хартия.Шампион/вице шампион на Холандия ?Какво ли прави в Националния?

:)

П.С Не ми се почва спора с теб не ми отговаряй



Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.10.11 23:58



и ти не трябваше да му отговаряш, напоследък става все по-самотен в недооценяването на качествата му:)



Тема Re: Кво е тва подмладяване...нови [re: пeтльo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано11.10.11 09:10



Размазан съм направо. Пробвах се в изобразителното изкуство, а вие не щете и един разговор за перукан да подхванем

.



Тема Re: Тошко Янчев, Рендето и Боримировнови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано11.10.11 14:44



обратно в националния! И Марчо Дафчев!


Winter is Coming


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.