Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Странни хора стенови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.09.11 03:40



Педерастиана няма повече клубни успехи от един Зидан примерно, който с Юве първо печели 2 титли на Италия, 1 Суперкупа на Италия, 1 Суперкупа на Европа, 1 Междуконтинентална купа и 2 пъти играе финал в ШЛ,а с Реал - 1 титла Испания (това гейналда още не е постигнала), 2 Суперкупи на Испания, 1 ШЛ, 1 Суперкупа на Европа и 1 Междуконтинентална купа.

По успехи на клубно и национално равнище от съвременните играчи могат да му съперничат само играчите на Барса и националния отбор на Испания, печелили ЕП и СП - Шави, Иниеста, Пуйол, Вия, Фабрегас (Пике, Педро, Бускетс имат "само" СП, но могат да наваксат липсата на ЕП догодина, Валдес ги е печелил титлите като резерва, скоро обаче може и да стане титуляр, Тиаго също напира към националния отбор в момента).

На Меси ще му е трудно да стигне Зидан по успехи на национално ниво, но не и невъзможно, щото играчите на Аржентина са страхотни в момента. Проблемът е управлението на футбола на високо ниво там и честата смяна на треньори.



Тема Re: Странни хора стенови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано26.09.11 03:42



Роналдиньо на клубно ниво също е постигнал повече от гейналда, а за национално да не говорим.



Тема Re: О господинови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.09.11 04:13



''Добре дай ми на клубна кариера по успешен футболист последните 20 години от Меси/Роналдо''

Раул





Тема Re: О господинови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.09.11 10:20



Какво е постигнал? Ми например ШЛ, има скудето по времето, когато италианското беше най-силното в света и много над бозата, която сега е Примера. Отделно и Примера е печелил - е виж последната година на Дел Боске. Световна и европейска титла с Франция, закара ги на още един финал точно когато никой не верваше, че и групата ше минат, като направи смешни бразилците в един паметен 1/4 финал в Германия. И ми сравняваш това с финал на Европейско и четвърто място в света - ми той и Ицо има четвърто в света, ебати.
За Луиш Назарио да Лима пък изобщо нема нужда каквито и статистики да вадим - слаби му били годините в Мадрид ли? Айде бе, кое точно му беше слабото - че Перес мегаломанстваше и продаде Макелеле, та Реал немаше сега да са на поне кота 10 ли? С толкова тежки контузии Роналдо успяваше да се върне и пак да прави феноменални неща. В Серия А за малко не направи Интер шампион сам-самичък, но те са си пословични лузъри и по онова време нямаха административен комфорт. Виж какви са му цифрите в Италия точно когато Серия А беше еталон за защита - а не смехориите в Испания отсега.
За Ромарио па съвсем - нищо не бил направил? Верно, че титлите в Испания са "нищо". Да не говорим, че играеше в ШЛ, в която играеха само шампиони и нивото в Европа беше доста по-близко, а не сегашната пародия, която парите успяха да постигнат.
Вдигни си главата малко над цифрите, пич. Меси и Роналдо са продукти на парите, които дотолкова изсмукват силните играчи към най-силните клубове, че вече по-малките дори не смогват да произведат, та да не падат с по-малко от 5:0. Двамата като направят нещо на национално ниво, където все още не може зад гърба им да играят такива като Шави и Иниеста, тогава ше си говорим. Отделно един вече възстар защитник като Неста само преди две седмици показа как се спира Меси - Меси за съжаление нема как да го видим ако играеше срещу такива като Неста на млади години, като оная защита на Юве по времето на Зидан (Монтеро, Ферара, Конте), като Малдини, като Колер - щото аз съм сигурен, че през крив макарон щеше да вкарва хеттрици тогава на отбори, дето претендират за нещо.




Тема Re: О господинови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.09.11 10:50



Чух и аз, че нашият Сандро е направил барселонската кукла смешна, ама за съжаление тогава гледах пилзенските епопеи срещу БАТЕ.



Тема Re: О господинови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано26.09.11 10:54



Ще се справи, ако Барса му осигури същия отбор и не го продаде, вижда се как се справя другаде, сиреч в националния.



Тема Re: О господинови [re: joy_r]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано26.09.11 11:01



Za moment reshih da ti otgovqrm , no sled tova se setih , che si jena i nqma osoben smisul :).

P.S Mnogo krasivi vejdi haha



Тема Oo v greshka siнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано26.09.11 11:05



Ronaldo e na 26 na klubno nivo daj da vidim kvo ima


3 Титли на Англия 2 Купи на Лигата Купа на Англия 1 ШЛ Финал за ШЛ
Междуконтинентална Купа и СуперКупа на АНглия един вид

за Реал има Купа на Краля

Разликата с него и Роналдо е един финал повече от ,но като големи трофеи говорим за Национални Титли/Купи/ШЛ са едно към едно . Финалите той и Бербатов има 3 един вид броиш ли му ги ?

P.S Ronaldinho ima 2 titli na Spain i 1 CL i nishto drugo . Ne broq tam spe4elenoto kvartalno purvenstvo s Flamengo

Taka , che Ronaldino gupi spora a e pred kraq na karierata si



Тема Tuka chetehs li kolko ako i zamalkoнови [re: alessandron]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано26.09.11 11:13



Luis Ronaldo taka da go narechem kolkoto i da go haresvam e edin nerealiziran talant.

AKo izklu4im uspehite mu na nacionalno nivo toj dori CL Ne e spe4elil kato futbolist?
Mi v Real ne beshe nishto osobeno beshe stanal debel i vkarvashe po 15/20 gola na sezon koeto ne e vpe4atlqvashto. Real bqha vechno vtori i ne se boreha za otli4ie a v CL na1/8 otpadaha?
I pak kazvash za malko ne napravi INter 6ampion.

Romario ima edna edinsvena klubna titla i tova e s Barcelona prz 93/94 . BIl e i 3puti 6ampion na holandia.


Kvo mi govorish nesta na mladi godini. Nesta na mladi godini ne e nishto po osobeno ot Vidic v top forma. P.S E Messi sresti MIlan podade za gol izpusna 2 i udari greda a i ima revash

CL predi 1997 e pulen ta6ak . SLu4aino da si vijdal grupata na Barca s koqto stavat evropeiski shampioni? Barcelona /Sparta Pragua /CSKA Moskva ... PObeditelq ot grupite e na final srestu Sampdoria.

Messi razbiram da imashe uspehi , no toi e 3kraten golmajstor v CL nestho koeto samo Gerd Muller e pravil predi 40 godini.

Toi v momenta pravi za smqh top zashtitnicite v sveta i pe4eli trofei. Ti mi govori kolko velik e Bil Nesta i kak edva li ne v momenta VIdic/Pepe/RAmos moje samo da mu luskat obuvkite

V Momenta nivoto na CL i kato ka4estvo na futbolistite e na svetlinni godini ot tova koeto e bilo prez 1990?

TI kakvo predpo4itash da igrae Real Madrid ili LItex Lovech v grupovata faza? Ili Moje bi Man City tqbvashe da propusnat mestoto si na Rabotnicki ? Togava li e bila silna ClL? Kogato s izvinenie nie sme stigali 2 polufinala i sme bili redovni u4astnici na 1/4.. Normalno sled kato cqlata nadprevara po4va ot 1/8 i srestash Djudelanj



Тема Re: О господинови [re: Balleta]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано26.09.11 11:16



Da :) TUk si prav spokoino moje da se sloji i Giggs v kartinkata, no vse pak Ronaldo e klasa nad Giggs i pravi tova za Real koeto Raul praveshe perioda 93/98 i igraqt shoden futbol.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.