Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Миланелонови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 22:43



Имало едно време един спортен център за чудо и приказ, номер 1 не само в Европа. Едно чудо на съвременните технологии. Един от най-престижните и иновационни европейски спортни центрове създавани някога.
Приказката свърши някъде през 2007 г.
Забравих кога за последно в Милан нямаше контузен футболист (това да се чете в множествено число естествено, само един контузен ако има ще трябва да гърмиме шампанско и да се кръстиме).
В момента половината отбор е извън строя (по вече стара традиция не можем да ползваме и ново попълнения, в този случай Тайво), другите са в ужасна кондиция.
Преди малко Пато получи травма номер 1234 в кратката си кариера.
Не знам тия професори там какви заплати взимат от Берлускони, но картинката е трагикомична.
Добре, че е Новак Джокович та да се каже нещо положително за базата и специалистите работещи в нея...

Редактирано от Diavolo на 21.09.11 22:48.



Тема Re: Миланелонови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 23:07



Ханданович засега играч на мача


Да видим докога ще издържат фриулани, този късмет е време да спре мамка му.



Тема Re: Миланелонови [re: Diavolo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.09.11 23:07



При положение, че в Испания играят двата най-добри отбора в момента, кой ти гледа италианското?



Тема ГОООООООООООООООООЛнови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 23:08



Наследникът на Зидан с първи гол за Милан





Тема Re: Миланелонови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 23:09



Адски много хора



Тема Re: Миланелонови [re: пeтльo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 23:11



А тия наизустени приказки, че са двата най-добри отбора ги разправяй на некой друг, поне за Реал изобщо не съм съгласен както си казал в момента



Тема Re: Миланелонови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано21.09.11 23:13



Петела имаше предвид, че Валенсия и Барселона са двата най-добри отбора в момента в Испания. :)



Тема Re: Миланелонови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 23:14



хах, Валенсия ги погна извънземните





Тема Re: Миланелонови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано21.09.11 23:15



Иначе какво ще кажеш за нашия мач ?
Аз не го гледам понеже не ми се занимава със стриймове, ще си го дръпна ако остане време както направих с мача с Наполи, където 3:1 беше най-малкото и целия отбор беше трагичен, а Неста трябваше да му покажат два червени картона...



Тема Re: Миланелонови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.09.11 23:18





Перфектно качество, надявам се имаш програмата сопкаст...
Правим хубаво второ полувреме. Касано играе много добре. Вече има 3 асистенции от началото на първенството и е на първо място по този показател в Серия А.
Не съм доволен от Акуилани и Ночерино, аз първия си го знам, че за нищо не става, но от втория чакам много повече.
Все пак Удине са сред най-добрите отбори в Италия, а и последните години стават голеади се очакваше да е трудничко и с оглед пълния лазарет. Ако измъкнем този мач при очертаващите се издънки на Юве и Наполи ще е приказка направо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.