Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 24.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ще успее ли Барса  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 00:02



да дублира шампионската лига?
Това е големия въпрос този сезон.
Досега това нещо в Шампионската лига не се е случвало, а за последно легендарния Милан на Саки направи това през 1990 г.

Та, как смятате ще се счупи ли каръка или ако не, кой може да спре Барселона?

Аз се сещам за три отбора, които може да им попречат, Манчестър Юнайтед (хм, ама нещата не се решават сега, а май месец догодина и все пак този Юнайтед изглежда много внушително), Байерн Мюнхен (моят скрив фаворит за титлата) и разбира се Реал Мадрид, ама точно Реал да ги бият на два мача не ми се вижда много реално, знаем как играе Барса на Гуардиола с Реал на Моуриньо, там нещата са прекалено лични...

Вечно скрития фаворит, Челси? Като че ли за първи от много време не се говори за тях толкова много, сега Ман Сити е в устите на хората.
Но защо пък не? Челси винаги е имал ресурса да се противпоставя на Барса, само че и там ЕГН-то стана сериозен проблем. Но с тези някои нови трансфер и новия треньор ще са определено заплаха за всеки.



Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано14.09.11 00:08



Всеки греши, както се видя и тази вечер, следователно е възможно и Барса да не триумфира отново с ШЛ. Но шансовете са на тяхна страна, ако всичко е наред.



Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано14.09.11 00:09



Не мисля. Колкото и да са добри Барса, все ще си намерят майстора някога и ми се струва, че няма да е някой от отборите с традиции, а ще е някой отбор от надъхани младоци или Ман Сити, който са подценили. Днес се видя, че може би си вярват една идея повече отколкото е добре за тях. А онзи Милан е бил почти идеален във всеки компонент на играта - не мисля, че Барса са стигнали това ниво, особено като се видя какво правеше защитата им при нашите 3 опасни положения за мача.

A topologist is a mathematician who cannot tell his donut apart from his coffee mug.


Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор PhilipMarlowe (ветеран)
Публикувано14.09.11 00:22



Еми значи остава в един мач да ги бие Моу- финал




Winter is Coming

Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано14.09.11 00:47



Няма да стане за титлата, ще го докарат минимум до програмираните 1/4 финали и там или най-късно на 1/2 предвиждам отпадане.
Байерн на теб що са ти скрит фаворит заради финала на техния стадион ли? Там в играта на петела и аз писах тях за шампиони или челси не си спомням ама просто щото малко ми писна от барси, реали и юнайти

все за тях се пише.



Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Prototype Iblis]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 01:02



не само това, имат страхотен отбор, жадни са за кръв след провала миналия сезон и защото отдавна немската мощ не е мачкала на клубно ниво. Мисля немския футбол е в нещо като ренесанс от няколко години насам и е време това нещо да даде плодове, а догодина има и ЕП, освен финал за лигата





Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано14.09.11 01:02



В един мач може :)
Само че аз не искам Реал да спечели шампионската лига. :)



Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано14.09.11 01:14



бройкаджия





Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано14.09.11 09:28



Хаха това, че не искаш не значи, че няма да стане





Тема Re: Ще успее ли Барсанови [re: Diavolo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано14.09.11 09:44



Безсмислени въпроси са тва след като и на малките деца им е ясно че тази година таа големата купа с големите уши поема към големия град Манчестер в ръцете на тантурест играч с още по-големи уши и даже още по-големо шкембе от тея на купата....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.