Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 17.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.09.11 14:39



Говорили сме си на тая тема неведнъж, баце. Нека нашите да бият, тънките сметки на нас винаги са ни играли лоша шега. Просто не сме от тия, дето успяват да се възползват от такива игрички.




Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано12.09.11 14:48



Е, аз съм на същото мнение, просто споделям за тези, които не следят чак толкова изкъсо първенството и би им било интересно да имат едно на ум за късните мачове тази вечер. И другото интересно е че този път схемата е измислена изключително добре и е справедлива, но с такива неочаквани изненади като Словакия се стига отново до игри на дребно, в които пак казвам аз се надявам и искам да не участваме.

Другото любопитно е че все пак няма гаранция, че Русия е първа в групата, тъй като все пак Чехия не са отбор трета ръка (водиха с 2:1 на Бразилия на световното и ако бяха били ги изхвърляха) и отделно са домакини. И не на последно място по значение е че Алекно и Радо Стойчев са си сол ташак и съм убеден, че руснаците ни пуснаха за финалите на лигата тази година...

Най-хубавото, което видях аз вчера е че Казийски е в невероятна форма, Жеков успява умело да използва центърите, а Соколов за пореден път влезна изключително силно и допринесе за успеха.



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: lnglourious]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано12.09.11 18:29



А бе брадърс, да ви питам, тва къв турнир се явява в момента, че не съм в час с този спорт?

_____



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: SUBXERO]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано12.09.11 18:38



европейско първенство





Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: lnglourious]  
Автор tsunami_ (непознат )
Публикувано12.09.11 18:58



царе сме на глупавите грешки и отигравания....



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: shevchenko]  
Автор TCNQ ()
Публикувано12.09.11 21:14



Така, Полша легна на Словакия, и сега да видим кой-кой е: ние или Русия!
Ако играем както вчера нямам съмнение, че ще бием!
Това бе най-силния мач на национала, след едно феноменално 3:2 срещу Куба (от 0:2 във времената преди рали-пойнт системата) в мач за 3о място на СП!



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: TCNQ]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано12.09.11 21:54



Абе няма какво толкова да им се плашим на руснаците. В крайна сметка ако искаме да постигнем нещо голямо трябва да бием наред. Време е за някоя велика победа над голям отбор - защо да не е сега ?



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: TCNQ]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано12.09.11 21:57



Тия паляци дано още в сряда ги опъне Чехия. Особено неприятен ми е Настази. И тия номерца освен Бразилия все ги правят италиански педалчета като Баньоли и Русия на миналото първенство... Въобще италианския спорт май е най-податлив на подобни изпълнения.

Само ме е яд, че не изкарах някой лев. Владо Николов още вчера си каза, че е сигурен, че Настази ще им каже да падат, а той играе от 5-6 години в Италия. 2.5 коеф... Язък за няколкото хиляди поляци, които подкрепяха отбора си днес в Прага...



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: lnglourious]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано12.09.11 22:00



Да, но и те са в супер форма, днес направо са отнесли чехите...
Отделно и ще са уверени след триумфа в световната лига. А и мен много не ми харесаха нашите днес, но да кажем, че не са били на 100% мотивирани и концентрирани... Щеше да е интересно да играем 1/2 финал с Италия/Сърбия/Полша и да видим дали Радо е преодолял психологическата бариера... Защото каквото и да си говорим, ако в четвъртък и двата отбора дадат най-доброто от себе си, вероятно ще загубим...



Тема Re: OFF Словакия - България - Волейболнови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано12.09.11 22:35



Даже и освиркаха накрая отбора си и с право. А Анастази си е типично цигане - от тия, дето трябва да се ритат по-злобничко.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.