Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Милан - Лацио и Сериа Анови  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано09.09.11 12:07



Калчото няма да се предава по нито една Бг. телевизия! Според мен това е скандално! Вярно, че нивото разко падна в последните години, но чак пък да няма нито една телевизия, която да прояви интерес................
Тъпо!!!!!



Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: sky76]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано09.09.11 16:47



Ми нивото е паднало, но явно цените за излъчване не са. Затова и Бг телевизиите пасуват този сезон. Това не е ново за България, де. Миналата година Булсат даваха калчото, но преди това пак имаше период без италиански мачове, а преди това по някакъв канал Спорт 7 го даваха, но беше адски измислена работа. Иначе и Будеслигата не е за изпускане, но и нея не я дават нашите оператори. Добре, че са Евроспорт2.

Редактирано от lnglourious на 09.09.11 16:48.



Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: lnglourious]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано09.09.11 17:01



Правата ги държи Евроспорт и друг няма право да излъчва. Това е причината.
Иначе аз не изключвам някой да купи правата и скоро да има жабарски мачове по някоя от бг програмите. Колкото до Булсата, те ще предложат по двата си канала всички мачове от Испания и програмата им плътно натоварена. Като сложиш и финансовата част, това явно е натежало да не купуват калчото.



Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: sky76]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано09.09.11 17:54



Баце,

При наличието на Реал, Барса и Висшата лига калчото става излишно


А да не забравяме и мега-лигата А група....

Редактирано от goro_levskara на 09.09.11 18:07.



Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: goro_levskara]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.09.11 21:09



То и при наличието на Гонзо-треньор наличието на Левски в ЕКТ и в "А" група е излишно, ама има хора, които искат да гледат






Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: sky76]  
Автор Savatage (мечтател)
Публикувано09.09.11 22:00



За момента мачът започна интересно и доста отворено. Клозе определено може да се окаже попълнението на сезона



ПП: Гатузо и Неста за малко да се контузят взаимно. Егати работата...

Редактирано от Savatage на 09.09.11 22:04.



Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: Savatage]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.09.11 22:05



По точно Гатузо, а дано се е контузил сериозно, щото определено няма място в тоя отбор, освен за надъхване в разборите ...




Тема Мачът става зловещнови [re: Savatage]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.09.11 22:20



от 0:2 - 2:2, а е едва 33-та минута на първото полувреме. Айде, росонери






Тема Re: Мачът става зловещнови [re: alessandron]  
Автор Savatage (мечтател)
Публикувано09.09.11 22:35



Ндам, за момента доста доволен мач става. Чакам още по един-два гола второто полувреме. И двата тима са много гола вода в защита





Тема Re: Милан - Лацио и Сериа Анови [re: sky76]  
Автор Savatage (мечтател)
Публикувано09.09.11 23:48



Милан като че ли заслужаваха малко повече победата. Касано ми изглеждаше доволно в настроение, което не значи че КПД му беше доволно. Дяволите в средата ми се виждат доста ала-бала за момента, особено в частта Амброзини и/или Гатузо.

За Лацио - само добри думи като че ли. Въпреки че леко странно ми се видя решението на Рея да дръпне толкова отбора назад второто полувреме. Ще следя с интерес изявите на Сисе и Клозе. За титла ми се струва, че няма да стигнат, но за ШЛ може и да стигнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.