Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.08.11 21:10



докато си нося фланелката с номер 10 на гърба и нагъвам чийзбургер, докато слушам Джъстин Бибър, щото явно това е твоето мнение за мен, аз мога да кажа - да, Меси направи невероятна тъпотия, като изрита топката в трибуните или като се блъсна в Контреао и в двата случая заслужаваше картони и не ги получи. Ти обаче, великото светило на футбола, което знае всичко и неговото мнение е единственото правилно, никога няма да кажеш - да, Моуриньо(на когото аз не съм фен всъщност), сбърка тук, беше некоректно да бърка в окото на колега или да си бърше обувката в главата на паднал на земята човек. Щото аз съм сляп фен, а ти си неутрален.



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.08.11 21:23



Не се дуя, някъде вече написах, че просто си направихме добри контроли, в които Санчес и Фабрегас да се запознаят с новите си съотборници в съблекалнята на Бернабеу и Кампа(за Сеск), а Меси и Дани Алвеш да се разтъпчат за сефте след лятната си почивка. Интересни мачове за безсмислена купа, към която все пак ще проявим минимално уважение и няма да я газим с рейса



Тема Re:нови [re: пeтльo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано21.08.11 23:20



Да, а освен това изрита сянката на Меси през второто полувреме. Ами виновен си е отвсякъде, ама вече не го ли осъдиха и изгориха на кладата около десет пъти, че и аз да го пека на моя справедлив огън?!?



В същото време "скромният" и "онеправданият" си развява нагло миризливите ташаци, докато половината световно стадо продължава да припада по лъскавата му рекламна опаковка. Ами сори, но към подобни явления проявавам органическа нетърпимост и естествено да са ми приоритет при насочването на справедливия ми гняв.

Иначе теб бих те изключил на първо време от макдоналдската матрица, но ако си изложен още дълго на синьо-червената поквара, може и да те изпуснем за нормалното човечество, което мисли самостоятелно, а не чрез новинарските сензации.





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано22.08.11 10:32



Аз мисля отговорих на това мнение, но що не го виждам незнам...

Мисълта ми беше, че никога не съм отричал професионалните качества на мъдото, определно е сред най-добрите в професията, но като човек е абсолютно лайно и няма как да уважавам подобен паляк.

То реално и Сталин е бил един от най-добрите в професията си





Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано22.08.11 23:46



Меси го поМЕСИ и им го наМЕСтИ



Тема Абе, да те питам...нови [re: dio4ever]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано23.08.11 13:50



ти като си около Валенсия - ходил ли си на Томатина-та някога?





Тема Re: Абе, да те питам...нови [re: Alabao13]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано23.08.11 18:41



Не,но съм ходил на задължителна бригада по соц времената в Дунавия,дето се правеха доматените консерви,от горе-долу същия буламач,дето става по улиците по време на празника :))
Иначе от местните празници ходя всяка година само на Фаи-те( Las Fallas),въпреки че май никога няма да се почувствам толкова "местно" интегриран.

Редактирано от dio4ever на 23.08.11 18:44.



Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано25.08.11 21:47



след хиксовете и ти ми влизаш в игнор листата на хора, с които нямам намерение да говоря, поради плашещо ограниченият начин на мислене и неспособност на вглеждане в чужди гледни точки. безпътния поне си знае, че е малоумен и с него стават някакви бъзици от време на време, ама вие сте най-великите богове и се мислите за всезнаещи, така че няма какво да се говори с вас, след като си знаете всичко:)



Тема Re:нови [re: пeтльo]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано25.08.11 22:07



Ама и ти си ена пръдливо-претенциозна путка, язък че си фьенка на Барса.



Тема Re:нови [re: пeтльo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.08.11 22:25



е не е чесно баси








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.