Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:37 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: El Capitan]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.08.11 01:48



Санчес не съм го гледал, с изключение на вчерашния мач, който би трябвало бързо да забрави, Пеп го смени твърде късно. Фабрегас не е по добър от сегашните им халфове - Шави,Иниеста, Бускетс - факт е, че още не е пробил като твърд титуляр в национала. На практика обаче взимат двама играчи за по 40 милиона евро всеки, тоест класа. Техните дупки са в защитата. Много е трудно да се каже кой ще е шампион тази година, циганетата обаче имат психологическо предимство.



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано17.08.11 10:50



Батка, в 2 мача всичко може да се случи...
Да не ти припомням как Арсенал замалко да елиминира с 10 човека на Кампа Барса и съдията, ако дървотоо Бентнер беше малко по-добър...
Лошото е че ако Реал изглежда впечетляващо сега, тези момчета в следващите 4,5 години ще стават само по-добри, защото са ужасно млади и не ми се мисли... Требваше Валдано да остане и да изгонят Моуриньо...





Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано17.08.11 10:52



Да, 80 милиона за играчи, които след февруари ще са резерви във всеки важен мач на Барселона, ако няма контузени...
Вива доброто във футбола - Барселона :))
Иначе за мен Санчес е много добър, но просто в Барселона е много спецефично да се наложиш, а и никой няма да те чака и очаквам по-скоро провал за него там...



Тема Спокойнонови [re: shevchenko]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано17.08.11 13:06



При провал този сезон отбора ще е дал фира :).

Реал игра по добре и беше очаквано.Барса изостанаха с подготовката значително , което си е лично тяхна вина.

Меси/Маскерано/Санчес се прибраха преди седмица а Шави/Пуйол са контузени.

Аз лично особено като тръгна мача 1:0 се притеснявах от разгром.Сигурен съм , че Гуардиола е мислил за това също и това 2:2 е като дар от бога.

Реал е силно зависим от Цигането и от неговите голове.Освен него нямат качествен реализатор на който може да се разчита да вкарва



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Balleta]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано17.08.11 13:07



Идеята е Бускетс и Маскарено да играят като централни защитници.

Малко странно е , но и двамата имат нужните качества. Дори ако свикнат с позицията биха били по добре от 90 процента от играчите на тази позиция.



Тема Re: Спокойнонови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.08.11 13:08



Е какво стана с онова момче Игуаин?



Тема Ми май има 10 гола миналата година?нови [re: El Capitan]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано17.08.11 13:14



Да знам , че беше контузен , но дори преди контузията не играеше добре.

Ако не се лъжа примерно беше 13 мача 5 гола и след това се контузи..

Не съм сигурен дали ще успее да си върне формата а и като цяло за футболист който има 4 гола в 30 мача в Шампионската лига много добри думи не мога да кажа



Тема Re: Ми май има 10 гола миналата година?нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.08.11 13:20



Стига бе,доколкото си спомням (некой да ме поправи ако греша) беше машина преди да се контузи и бележеше сериозни цифри.
Имай предвид и че е още много млад,има време да се оправи и да си възстанови формата.

Аз на Мадрид не виждам головете да са им проблем,в смисъл Роналдо,Бензема,Игуаин,Йозил и тея другите там момци от халфовете им,сички могат да вкарват...



Тема Re: Ми май има 10 гола миналата година?нови [re: El Capitan]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано17.08.11 13:35



Правилно си спомняш. Преди контузията Игуаин беше в отлична форма и вкарваше. По-куцо му беше в началото на миналия сезон, но тъкмо влезе в час и дойде контузията... Към момента Бензема е в по-добра кондиция и затова бе титуляр. Гонсало ще трябва да се бори с него за титулярното място. "Цигането", както го наричат някои, и другото "цигане", на което аз му викам така - Ди Мария, са в добра форма и очаквам от тях много голове... На Анхел Ди Мария му трябва още малко опит, за да стане и отличен реализатор - разчитам, че с опита ще дойде и това. Йозил също може да даде доста голове тази година - миналата загатна за потенциала си в това отношение. Така че - голове има кой да вкарва. Стига да няма контузии, да няма егоистични прояви (най-големия проблем всъщност в нападението!!!) от страна на определени хора, да не казвам поименно, проблем с това не би трябвало да има.

Към момента и само след един мач е рано да даваме оценки затова и се въздържах от такива, но проблем може да ни се окаже по-скоро положението отзад, Икер не беше съвсем в час, а това става редовен негов номер в началото на сезоните (миналия беше същото, дано сега е било само за 1-2 мача!).





Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано17.08.11 13:36



Валдес спази традицията - срещу нас играе нечовешки добре. Надскача себе си тотално. Явно Реал му е голям дразнител.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.