Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 24.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Реал - Барса ....  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано15.08.11 00:03



Хахах тотална доминация на Реал Мадрид първите 30 минути... 1:0 .....
Първа атака баамм 1:1 :))..
45 минута Меси срещу 4ма не знам как го направи 1:2....


П.С Не съм виждал Меси да изпуска сам срещу вратаря срещу Реал Мадрид..
Не знам как го прави излиза срещу вратаря и баммм...



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано15.08.11 01:24



Е,с две тренировки толкова...
Иначе беше видима разликата във формата на двата отбора, Гуардиола обаче продължава да е без загуба на Бернабеу.
Фабрегас вече е официален играч на Барселона.



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано15.08.11 02:25



По-добра игра на Реал през по-голямата част на мача, но все пак Барса почнаха без ключови играчи като Пуйол, Пике, Шави, Бускетс и Педро, още загряваха като че ли. Но и Реал си бяха яко нахъсани и добре подготвени от цигането, освен това и пред собствена публика.

Все пак за ужас на франкистите - гениални изригвания на Вия и Меси!

Това за мен са най-пиковите моменти в мача!



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано15.08.11 18:04



С оглед показаното трябваше да спечелим поне с 3 гола разлика. Лудия късмет на каталунците и самовлюбеността на Роналдо станаха причина това да не стане. Барса е далеч от оптималната си форма, а Алексис Санчес бе пълен фигурант. Нашите нови Контрао и Кайехон ми харесаха, Бензема пак игра много добре, но тоя път нямаше късмет, а в един случай бе длъжен да вкара но се забави да стреля. Както и да е, стана як мач, с много хубави изпълнения, хубявото бе, че доминирахме и откъм владеене на топката. Головете на Озил и Вия бяха супер класа. Видно е, че тия два отбора май няма да имат алтернатива в Европа и тоя сезон. Купата вече е много близо до Барса.



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Balleta]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано15.08.11 18:10



Освен случая, в който се забави да стреля, Бензема можеше да направи хеттрик само с глава - единия път я заби в земята и Валдес изби, а в другите два случая направо я подари на вратаря с леки удари. Като цяло игра добре, ама централен нападател няма право да отиграва по тоя начин такива положения.



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Suprs]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано15.08.11 18:51



Е в единия от тия случаи я изигра перфектно, просто Валдес я извади с класа и с върха на пръстите си. В случая когато я би слабо не знам, може да е нямало сила, за другия случай в земята не мога да си спомня. Факт е обаче, че игра по добре от Роналдо, който пак се бе заинатил задължително да вкара и забрави, че има още 10 на терена. За мен той е основен виновник да не бием, както и късмета на Барса в тоя мач.



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Balleta]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано15.08.11 18:57



Тоя мач не може да е показател за нивото на Барселона,цяло лято ядоха ,пиха и ебаха и нямаха една тренировка.Пълни туристи.
На пресконференцията Пеп каза именно за Алексис ,че има само две тренировки с отбора,същото се отнася за Алвеш и повечето от отбора с изключение на Тиаго(новата перла от Масията),Меси и той няма една минута изиграна след фиаското на Копа Америка.
Комбинацията за гола на Йозил беше супер,но виж гола на Вия,това беше класа!
Иначе бяхте много надъхани и дори на моменти джелати.Визирам шибания малоумник пепе,бразилското моно и оня баския сепаратист с празния поглед.
Иначе ролите на Камп Ноу ще са разменени,макар асулграна да са все още доста разконцентрирани.Да е жив и здрав Валдес.
За едно си прав,не виждам кой ще спре тия два отбора в Европа, а в Испания пак ще има разлика от 15-20 точки след първите два отбора.
Макар,че Барса и без тренировки успяха пак да се справят снощи,все пак може би тая година е вашата...



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: dio4ever]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано15.08.11 19:34



Казах и преди, че разликата между Барса/Реал и останалите е поне една дължина. В съобта и неделя гледах грандовете на Премиершип... много зле като цяло. Безидейни, бавни и безпомощни. За Италия просто не ми се говори... Интер е на кръстопът и не се знае, дали ще поеме вярната посока... Милан са много приказки, но реално са отбор който може да падне от всеки в една ШЛ... все още. За останалите даже няма да говоря...

Колкото до приказките - с хавлиите от плажа, та на Бернабеу, извинявай... несериозно е. Единствен Меси беше с почивка, но такава имаха Игуаин и Ди Мария. Друг е въпроса, че те сами изявиха желание да се приберат седмица по рано. Просто вие имате хора в лазарета, но със сигурност не сте почнали подготовката месец по късно...

Интересно ми е, какви драми ще има сега в Барса покрай Сеск. Щото се оформя групичка около него, фенове един вид (Шави, Валдес, Пике и други национали) и новите които ще седнат на пейката заради него...


Winter is Coming

Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано15.08.11 20:03



На мен лично Сеск не ми е симпатичен и ме подразни страшно много цялата тая сага около него,сякаш идваше Второто пришествие.Ще го видим и него как ще се включи в отбора.
Не съм следил клюките около Барса,но слушах пресконференцията на Гуардиола,това относно туризма.
Реал засега като форма,скорост и спортна злоба са едни гърди пред Барса и дръпнат ли в началото на сезона в Лигата ще бъдат допълнително окрилени.
Ya veremos!



Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: dio4ever]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано16.08.11 00:38



Ше видиме,верно е тва,рано е още да се прават некакви изводи, обаче ми аресаха много и двата отбора.
Мадридистите са се натопорчили здравата,обаче ми се чини че пак ше бъдат ебнати-тва за важните купи поне.
На теория,с идването на Сеск и на Санчес,Барса требва да стане съвършената футболна машина и този сезон да отнася сичко живо с разлика,ама тва предстои да се докаже на практика...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.