Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Реал - Барса ....нови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано19.08.11 13:49



Сега остава да уточниш кои хора точно не харесват Моуриньо и как нехаресвания Роналдо избива за една година хвърлените за него пари, чрез продажба на фен артикули носещи неговото име?! Сигурно за да ги горят после или да правят вуду магии?



И Барса са имали суша от 6 години, ама понеже е била преди настоящата суша на Реал, та се правим на наръбени и ощипани... все едно Барселона вовеки ще е на тази си позиция... не знам дали съзнаваш, но ако Роналдо е противен на някого, заради високомерието си, това да се обявяваш за морален съдник, победител и носител на ценности, които нямат нищо общо с поведение на терена, е също толкова отблъскващо...


Winter is Coming

Тема Re:нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано19.08.11 14:00



Е засега на двама, но по различни причини:

На Мурко заради Мъри -> Мъриньо -> Моуриньо,
докато на Радуканов заради сходството че стана тренер след като е бил преводач (беше такъв на Андоне заради това че знае румънски).

Иначе според мен поне, е редно за един професионалист да се съди по това какво прави на работното си място. Вече какъв е като човек е друга тема, но това не значи че не е професионалист. Боби Фишер примерно е бил труден характер но си остава един най-великите шахматисти. За Кройф, Брайтнер, Тони Шумахер, Шустер и т.н. не е нужно да се пише, че повечето от нас все още си ги спомняме :)

Иначе напоследък ми се струва че за "Мъдото - специален" се пише и коментира поне десетократно по-малко от за "Мъдото - простак".. така че тази тенденция мисля че има по-скоро низходяща посока :)

И според мен както има основание за това да се коментират негативно някои действия на Моу в чисто човешки план, така и трябва да се казват добри думи за треньора Моу. Обикновено тук в споровете гледам че двете неща се смесват, но все пак нека някой да намери и покаже интервю на футболист тренирал под ръководството на Моу, в което да е казано нещо лошо за треньора и мотиватора Жозе. Дори и да има ще е едно на 10-20 позитивни. Мисля че това е много по-достоверно от това че 100 човека тук си чешем пръстите и се упражняваме на тема Моуриньо





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано19.08.11 14:22



Изобщо не е така - талантлив треньор набеден за най-великият в тази професия.

Поради факта, че не е популярно да се продават фланелки на тренери - не е толкова популярен като Меси, но все на някой трябва да му светне, че и марката Мъдо може да се търгува (ей тука сред нас виждам няколко потенциални клиенти

), рано или късно и това ще се случи.



Тема Re:нови [re: AnfieldBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.08.11 14:47



Иначе напоследък ми се струва че за "Мъдото - специален" се пише и коментира поне десетократно по-малко от за "Мъдото - простак"

Абсолютно!!!

Иначе евала за мнението, много силно! Само внимавай сега бай Момчиля да не те причисли към сектата на мъдуристите, че няма излизане оттам :)))





Тема Re:нови [re: AnfieldBG]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано19.08.11 15:32



по последния абзац мисля, че даже няма какво да се коментира- всички работили с него (изключая може би Муту, но там не знам и до колко отношенията не са били клуб- играч, а не клуб- треньор) не са казали лоша дума за него като човек най вече... като тренер е ясно. Самият факт, че тотално леке и пълен наемник като Ибра говори, че би убивал заради Моуриньо или рендето Матераци да реве като бебе... или пък тотално неуправляемия характер Дрогба... или възродения Снайдер, който не беше длъжен да казва на церемонията по награждаване футболист на 2010-та, че Моу е най добрия в света за него (Жозе вече си беше в Реал, няма как да мине за подмазване)... просто е показателно, че има две и двеста. Че за едни ще е чудовище и провокатор, за други перфектния треньор...

Освен това, копелето е шибан психолог и понякога използва бившите си футболисти по начин по който те не усещат... скивай ся...



... и после как да го бият се пита?


Winter is Coming

Тема Re: ВЕЛИКАН!нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано19.08.11 15:46



Повод не за презрение, а за съжаление, е да нямаш нищо друго, освен работата си. Разбира се, на мен ми е все тая Моу на кого ше бръкне в окото, кого ще настъпи или ритне, но това просто показва безсилие. Нека ги бие на терена, с игра и да видиш как всичко ще си е наред - ама нещо не може засега.




Тема батенце,нови [re: Meйджъp]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано19.08.11 15:52



виж, не се изразих правилно....тъй като акцентирах върху омразата по оста Мъдо-Барса...

Мангалиньо е паляк и заради още ....1 000 000 причини, както се казваше в рекламата на дюрекс...

наглото копеленце има наглостта да обижда цели градове...случая с Малага го помниш,предполагам....в Хихон също запали скандал...
и не само в испания...и в италия и в англия, лайното се мисли за богоравен и раздава с размах не ГРАДИВНА КРИТИКА, а тежки присъди...

факт е ,че много хора имат нужда да им бъдат отворени очите...навсякъде...
но не по тоя начин...с физиономията на обидения и нацупен на всички СПЕЦИАЛЕН фатмак ....а по един доста по-различен и позитивен начин..... нищо съзидателно няма в действията му, сори

специалист в палене на пожари ...и то не за нещо градивно и за духа на играта
а воден само и единствено от собственото си его на сПЕТциален....

не мога да уважавам подобен боклук, баце..сори и тук изобщо не говорим за реал и барса





Тема аахахахахахахнови [re: Balleta]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано19.08.11 16:09



Балет, ами ти бате...ти си роден за фен на реал мадрид, просто сте се намерили !!!
нищо не става случайно на тлози свят, нали знаеш....

виж каква гигантска нелепост си написал :

Пелегрини няма никаква харизма за треньор



харизма значи ? да продава фланелки ли бе, балет ?!
как са го допуснали изобщо до треньорската школа с тая нулева харизма и как не го е спрял фейс контрола ..и как без тая харизма изобщо стана треньор на реал ?!? да се чуди човек ...Или пък , как така без харизма и с тая пуста мекушавост успя да направи един селски отбор като Виляреал машини и редовен участник в ЕКТ ?!

Звучиш като оня, не му помня името, един от многото бели идиоти, с тотално сбъркани представи за живота и нещата от живота....който беше казал,че и ето'О няма как да играе за реал, понеже нямал харизма, бил грозен и нямало да вървят фланелки...
И затова Ето'О ви го слагаше под път и над път след това

отборът му и феновете сте напълно сбъркани и си заслужавате тея СЪДБОВНИ хуйове, ама до последния сантиметър...като финала за купата за 100-годишнината ...и не само...щото сте тоталния футболен символ на низките морални ценности и материализма до дупка....
пък си пейте колко искате, че Барса били символ на злото...само балъците ще ви се вържат ...но както казах и по-горе ...вие просто се намирате !




Тема а, забравих...нови [re: The MainiatoR]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано19.08.11 16:22



и кво, кво викаш,че не чух ...мадрид скоро не бил стоял толкова добре на терена ?!?!

на кой терен бе, баце....на тепиха за таекуондо или на пясъка за капуейра ?!?!
щото влизанитя на Кедира и на Марсело си бяха от тези спортове !



значи , новия стил на реял, налаган упорито от мъдото , е яко силов футбол, блъскане, ритане и надъхване на макс ..лунатици и зомбита по терена...

Ако това е Ок за вас, няма проблем, кефете се, и оставете жого бонито за Барса ;)

Мавриньо май е объркал испания с англия ми се струва....налага английски стил, примесен с мазни португалски провокации ...
ИБАХВА В НЕВЕРОЯТНИЯ стил ша'знайш !



Тема Re: аахахахахахахнови [re: The MainiatoR]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано19.08.11 16:53



Харизма е, когато не ти редят отбора бе, шамандуро


Харизма е, да не ти купуват играчите, а ти да се водиш некъв селекционер- харизма е да не мрънкаш ЧАК след като си бил уволнен, че никой не те е питал за продажбата на Робен и Снайдер... харизма е да не падаш с 4:0 от третодивизионен отбор и да не продължаваш традицията да отпадаш на 1/8 финал в ШЛ...

Не бъркай харизма с маркетинг, че ставаш смешен


Winter is Coming


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.