Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 30.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: El Capitan]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.08.11 22:21



ми тъпо е бе, баце
вместо да вземеш да прочетеш една книга, да пориташ малко в парка, да покараш колело, да свириш на китара, да поработиш за някоя благотворителна организация, да заведеш детето в музея или да му разкажеш кои са Левски и Ботев и що са толкова велики, въобще да направиш нещо смислено, ти ходиш да събираш подписи от някъв дето играел хубаво футбол

Тъпо

и аз да съм, и аз ще се дърпам като Бербатов. А и да не говорим, че на клипа той не направи нищо по-различно от съотборниците си - подписа се и се обърна.

може да го е боляло зъб, може детето му да е било болно, някой да го е завлякъл с пари. Кой знае какво му е било на главата.

Ама щот нали някъв цървул е решил да си прави кефа, той трябва метани да му направи. Що?

а иначе ще спрат автобуса хората, много ясно. нали като му надраскат фланелката на хлапето, то ще иде да си купи после още една, за да рита с нея. Демек заработили са ей така от нищото четирисе-педесе паунда

Така се правят пари от футбол, не Батков и Венци Стефанов да ми разправят, че искат блокирани часове по телевизията



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: f(x)dx]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано05.08.11 22:48



Еееееее, не не не не......не...

Не се праи, и ние сме израстнали по стадионите,знаеме как е.

Ше ти дам пример,един ден аз-има нема 8 годишен или там некъде фарфалак виждам Петьо Зехтински след един мач на баскетболния Академик-жени,беше дошъл човека да гледа,а мен ме беха завели там за същото.

Та,виждам го аз,и все едно виждам майка си,баща си,сичките си роднини дето ми подаряват колички,Господ Бог,Иисус Христос,Буда и Мария Магдалена-сичко тва зето накуп в лицето на Бат Петьо и нали аз-безсловесен пред ВЕЛИЧИЕТО, и некакси смотолевям нещо,даже не си спомням кво точно и Зехтински,ВЕЛИКИЯ ЧОВЕК не само ми подписва квото там съм му дал,ами си и говори....С МЕН за футбол и за тва как ще смажеме ЦСКА в неделя....



Припаднах неколко пъти....

Е така прават големите хора,не иде реч само за големи спортисти,за хора ти говора. Берба просто требваше да стане да каже: ала бала,тва онова,как сте момчета и момичета сичко ОК ли е? (ако беше Ицо на негово место моеше да очакваме нещо като: Ко праити цървули?).....и така....и щеше да е истински пичага,ама той не е,той е путе и затва сега ше търка пейката,заслужено..............



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: El Capitan]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.08.11 23:04



стига ве, баце. Не мой ги сравнява нещата.

В твоя случай едно лапе вижда човек, на който се възхищава. Толкоз му разбира главата. Естествено, че ще му обърне внимание човекът. И аз да съм и аз така ще направя. Кво беше в рекламата - да направиш дете щастливо - безценно.

Ма тука някъв калъф, вместо да отиде с децата в лунапарка, да поговри с тях за християнските ценности или що Хитлер е лош, а Мартин Лутър Кинг добър. Вместо да научи лапето да играе табла, или ако щеш вместо да даде някой долар на децата за кино и да се изплющи с жена си, той тръгнал, братче, да притеснява хората.

И що? да събере подписи, да направи клип и да го пусне в ютуб. Ебаси възвишеното нещо, разбираш ли. Пълна тъпотия е това. Бих казал, че тоя цървул от малки учи децата си да се прехласват по фалшиви ценности. Ама лично мнение

Що да му обръщаш внимание на такъв? Особено ако е шейсет и петият такъв за деня.

Редактирано от f(x)dx на 05.08.11 23:07.



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: f(x)dx]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано05.08.11 23:22



Що да му обръщаш внимание казваш?

Еми баце,щото тея хора реално ти плащат заплатата бе,щото тва са фенове,как можеш да обвиняваш някой че е фен,не проумявам,ние кви сме в края на краищата?

И не е ли футбола,или който и да е спорт,нещо за феновете?
И щом Фърги е решил че требва да спре автобуса, ми поне се направи че те интересува да му еба майката.
Пак ти казвам,нема нищо,нищо което да го оправдае в подобна ситуация,ни-що.....

И друго- е тва например е причината аз ( и 100% от познатите ми) да не стъпим никога повече в живота си на концерт на Стинг,докато от друга страна ше се занесем,ако требва и до Аржентина за да гледаме Ману Чао,сещай се....



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: El Capitan]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано06.08.11 07:00



добре бе, батка, ай представи си ситуация:
Прибираш се от работа, не те знам кво работиш, ама няма значение. И имал си тежък ден, шефът ти е трил сол на главата, всичко дет е можело да се скофти се е скофтило, току-що жена ти ти се е обадила, че примерно не работи бойлерът и нямате топла вода. и изведнъж някъв цървул ти набутва един тефтер да му се подписваш, щото видиш ли много го кефи как работиш, супер е щастлив, че си го обслужил преди време и прочее и прочее.

ми аз на тоя ще му отперя един шамар до две. Ама футболистите са длъжни да го търпят и да се правят на маймуни, щот бил фен.

Ей тая част от фенщината никога не съм я разбирал.

и пак казвам (кат Любо Пенев зех да говоря деба) - Бербатов не се държа ни по-зле, ни по-добре от останалите. Виж примерно Гигс какво направи, Видич само се захали като му каза "Добро", неграта зад Бербо по-скоро си бъркаха в гъза, а пък за братята Рафаел да не говорим. Просто хората вежливо отделиха пет минути от личното си време, за да начешат крастата на тези така наречени фенове. Грижат се за бизнеса си, но това с нищо не оправдава селската постъка на "феновете".

А да речем, ако жената поиска Бербатов да я мандриса, той трябва ли да приеме човекът щот била фен?

И пак казвам (

) - това е личното ми мнение, не твърдя, че съм прав. Но стига сте търсили под вола теле



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано06.08.11 09:53



Баце, не е коректно да сравняваш твоята професия с тяхната. Спортисти и Артисти и Певци, забавляват хората, а ти работиш. Те са известни, ти не си. И точно поради тия малки разлики - те трябва да се държат различно и да се лишат от privacy-то, щото всички ги познават и ги обичат и нормално да искат да се снимат с тях, автограф или да им стиснат ръката.

Всъщност те може да работят за МЮ АД, но реално техният бизнес е да бъдат максимално популярни. При твоят не е точно така.

И забележи накрая, човека от МЮ слезе от рейса и им раздаде някакви значки (или нещо подобно). Мен това най ме впечатли.

А колкото до фалшиви ценности - ми зависи от родителите. Едното не пречи на другото. Едно е да учиш детето на нещо, друго е да се забавлявате. Спорта също е ценност, а нашенците просто се възползваха от ситуацията, автобуса на МЮ да минава пред задният им двор

.

Между другото Иво пусна една интересна статия за Холифийлд:



Та там се говори за ценности. Спортиста може с таланта си да стане богат и известен. Важното обаче е какво ще направи от този момент нататък. А Бербата според мен се справя нелошо. Засега.



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.08.11 10:02



Абе реално погледнато,квото и да работиш,даже миньор да си,когато некой иска просто да ти каже евалата,много убава галерия сте изкопали днеска,си ДЛЪЖЕН да си учтив и да кажеш поне: Епа мерси,баце,радвам се че ти харесва,стараеме се...



Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: f(x)dx]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.08.11 13:44



Абсолютно на твоето мнение съм.




Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано06.08.11 13:49



И тва е така, но в крайна сметка всички сме хора - независимо дали сме известни или не. И нищо човешко не ни е чудно, т.е. да бъдем раздразнени и да не сме на кеф. Единствено с децата винаги трябва да се държиш като образа, който създаваш, щом си в ентъртейнмънт бизнеса.




Тема Re: Ето така трябва да се прави...нови [re: alessandron]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано06.08.11 16:33



Възможно е на митенцето да му е писнало от нашенци, които все да се опитват да изкрънкат нещо и за това и такива умрели реакции, не че това го оправдава де, трябва да е свикнал с известността и да знае като всеки спортист, че популярността му идва от хората, които го обичат и съответно да им отвръща със същото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.