Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 01.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: бeз ycилиe]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.07.11 19:14



Сори, поправих си поста.





Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано17.07.11 19:20



Жалко за Аржентина, просто на големи първенства не им връзва. В треньорите ли, в манталитета ли, все нещо не е наред....



Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: TheExorsist]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.11 19:25



За Роко Сифреди и Рон Джереми съм напълно съгласен!!!!!



Виж сега, Меси е друг тип темперамент в сравнение с Марадона, но е не по-малко луд по свой си начин. Някак изцяло е вглъбен в играта, без излишни позьорщини и без мания за величие и в същото време е с много здрава психика, щото хем е скромен, хем е и луд, в смисъл на непукист, който успява да се изолира от вредните аспекти на славата, макар и да се спича разбира се от неадекватните критики на някои сънародници хейтъри от медиите.

Просто при Меси имаме не само гениален футболист, но и уникален като психика също, което ще му помогне да се задържи на върха поне още 10 години, стига да няма прекалено тежки контузии разбира се.



Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: tonzosjustice]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.11 19:30



Нищо фатално не е станало, загубите са част от играта. Барса също отпадат през сезон от ШЛ, но не правят трагедии. Треньорът им е на прав път сега, съставът в последните два мача напипа стила и "химията" на играта, но в последния от победа ги лиши малшанс в атака, без да пренебрегваме и заслугите на уругвайците, които изиграха тактически много грамотен мач със страхотна защита.

За крайности в изводите е много нелепо, аз виждам потенциала на отбора и на треньора и знам, че играчите също го разбират, все по-добре ще се сработват за в бъдеще. Тази загуба ще ги направи по-силни. Както и периодичните загуби на Барселона също правят отбора още по-силен.



Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: бeз ycилиe]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.07.11 19:31



Абе глей са, аз харесвам Меси, не ме разбирай погрешно. За разлика от КР примерно, защото е и пич по душа. Разбира се бъдещето има какво да покаже, но към момента като влияние и феномен е зад наркомана, каквото и да си дърдорим.

П.С. А тия американките как играят не е истина, аз съм почти убеден, че тия ше бият българските национали!





Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано17.07.11 22:03



нищо фатално не е станало

Еми баце сори ама аре да спреш да пишеш за Арже, че на някои фенове им е болно, нема нужда от 'барселонски брътвежи'.
Да паднеш вкъщи от 2-я по омраза отбор и то останал с 10 души с всичките си суперзвезди е повече от фатално. За какъв млад отбор ми говориш, аз откак съм фен на Арже, те винаги са имали селекция топ 3 в света, това сигурно е страната от която бъкат най-много звезди



Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: Balleta]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.11 23:09



Това им е грешката на латино-феновете, че реагират прекалено емоционално на такива загуби и правят трагедии. Просто са недорасли психически. Футболистите обаче за разлика от феновете не са толкова инфантилни и пак повтарям - тази загуба ще им е от полза в бъдеще. Така се кове стоманата.



Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: TheExorsist]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.11 23:11



Това, че ше бият измислените ни "национали" не подлежи на въпрос, при това с разлика.

А освен това са и повече мъже от тях, хаха.



Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.07.11 23:13



Специално аржентинците от доста време я коват тази стомана (на практика от 1993 г. не са печелили СП или КА)





Тема Re: ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - РАЗКРИТ! :)))нови [re: Forest_fan]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.11 23:22



Сегашният отбор е до голяма степен продължение на олимпийския от 2008 г. и световния шампион за юноши до 20 г. за 2005 и 2007.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.