Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 09:19



След два дена е кулминацията на всеки футболен сезон на клубно ниво в Европа. Тук в други години по това време вреше и кипеше. Сега е почти гробна тишина. Или всички сте много заети или този финал не е особен дразнител за изнежените ви футболни души. Ениуей, реших да пусна темата.

Сега... знам, че всички са ни отписали, ама въпреки това фийл фрий да се изхвърлите по въпроса със съответната прогноза и коментари.

Аз по обясними причини не мога да дам прогноза. За мене този мач се ограничава в рамките на една проста сентенция: РЕВАНШ или АБОНАМЕНТ. Това е!

Юруш на маслините!

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано26.05.11 09:39



Как, вълнува ме този финал! Това е сблъсък на две школи, двама големи треньора.
Предвижданията са ми 55% на 45% за Барселона, тоест лек превес за южняците.





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано26.05.11 11:06



Как да не се вълнуваме, чакаме го с нетърпение!



Аз лично съм оптимист за шансовете на Юнайтед, въпреки, че всички познати около мен ми се заканват с резултати от 3:0 за Барса нагоре, щели да ни смачкат и т.н. ... то всичко е възможно, но не вярвам главно по няколко причини:
1. Мачът е в Англия, което не може да не е някакъв плюс за нас, а и Барса не са най-голямото страшилище навън ...и по-важното
2. Този мач го играхме само преди 2 години в почти същите състави - 100% Фърги си е направил някой изводи и определени грешки няма да се повторят!
3. Както каза време е за РЕВАНШ!
4. Време е тея изроди да се бъгнат най-накрая - от 2-3 години са в ебаси и серията от победи, титли, световни първенства - айде вече да тръгват надолу

Малко съм раздвоен относно това как Юнайтед трябва да подходи - ще ми се да излязат all guns blazing и да наложат яко темпо в самото начало като в мачовете с/у Челски този сезон, но от друга страна повечето отбори, които са постигнали нещо с/у тази Барса са играли друга игра, повече бетон отзад и изчакване ... може би това е по-успешната тактика, но аз предпочитам първата.

Състава - ясен с изключение на Ернандес и Флетчър (ако е фит), които май се борят за едно място - останалите са Рууни, Парк, Валенсия, Карик и Гигс, отзад Фабио отдясно и другите са ясни. И в зависимост от това дали Чичката или Флетчър ще започне вече ще стане ясно другите каде точно ще са, Парк и Рууни имат доста опции. Аз предпочитам Руу отпред, Парк и Валенсия външни, а Флетчър, Гигс и Карик в средата, Ернандес - impact sub, но и Ернандес вместо Флетчър си има своите предимства, а пък като че ли е в по-голям унисон с предпочитаната от мен тактика .

Най-вероятно ще е тегаво за гледане и 1-2 грешки ще решат нещата, но знае ли човек, може пък и някое шоу да ни спретнат.

Редактирано от Einsteins cock на 26.05.11 11:19.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Einsteins cock]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 12:06



Аз пък си мисля, че Парк с неговата физическа издръжливост би било грехота да се забие на фланга. По-скоро в средата като совалка, пък и да се лепи на Меси по-честичко. Аз съм по-скоро за формация ВДС - Фабио, Рио, Видич, Евра - Валенсия, Карик, Флечър, Парк, Нани - Рууни. Чича остава златна резерва, Гигси, след скандалните събития от последните дни също ще е резерва, но пък с едно влизане към 60-тата примерно евентуално би влял нова глътка свежест и преди всичко хитрост и опит, независимо от развоя в резултата дотогава. Не мисля, че Фърги ще реши да излезе с Рууни И Чича от самото начало, понеже като бекъп в атака му остават Бербо и Оуен, или с други думи нищо особено като за финал. И все пак АКО го направи, това ще е по-скоро за сметка на Карик, който за жалост не притежава качества за противодействие на игра в стила на Барса. От друга страна пък пасове от дълбочина и в коридор е нещо, което може да действа срещу каталонците, а Карик е майстор на такива, соу 'ба ли го. С две думи би хепи, че не сме на мястото на Фърги.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 13:21



Мен ме брой от тия, които няма да гледат мача. Най-омразния ми отбор и театралната трупа от Каталуния!! Но, тенкс!!!!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано26.05.11 13:57



Ами той Парк по фланга не играе крило, често влиза и към центъра, а и някой трябва да помага на Фабио отдясно

. А Гигс не вярвам скандалите да са му повляли, предпочитам да започне титуляр ... Варианти много, Фърги да го мисли ...

П.П. Сега видях кви глупости съм писал - имах предвид да помага отляво с/у Алвес и Педро/Вия, които ще играят по десния фланг на Барса, Валенсия ще мачка отдясно с Фабио :)

Редактирано от Einsteins cock на 26.05.11 14:26.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:03







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 14:05



Дори и да паднем, това не значи абонамент

. В никакъв случай. Колелото се върти
Иначе аз ще кажа само едно нещо - BELIEVE!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:05



Аз ще гледам мача. Ама защото ще съм с добра компания и мацки. Иначе още не съм избрал за кой ще съм.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:05



Че какъв по-добър повод да си пуснеш телито и да хейтваш на воля? Двупосочно, бро, безценно!

_____




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.