Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема CL FINAL: Барселона - Юнайтед  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 09:19



След два дена е кулминацията на всеки футболен сезон на клубно ниво в Европа. Тук в други години по това време вреше и кипеше. Сега е почти гробна тишина. Или всички сте много заети или този финал не е особен дразнител за изнежените ви футболни души. Ениуей, реших да пусна темата.

Сега... знам, че всички са ни отписали, ама въпреки това фийл фрий да се изхвърлите по въпроса със съответната прогноза и коментари.

Аз по обясними причини не мога да дам прогноза. За мене този мач се ограничава в рамките на една проста сентенция: РЕВАНШ или АБОНАМЕНТ. Това е!

Юруш на маслините!

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано26.05.11 09:39



Как, вълнува ме този финал! Това е сблъсък на две школи, двама големи треньора.
Предвижданията са ми 55% на 45% за Барселона, тоест лек превес за южняците.





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано26.05.11 11:06



Как да не се вълнуваме, чакаме го с нетърпение!



Аз лично съм оптимист за шансовете на Юнайтед, въпреки, че всички познати около мен ми се заканват с резултати от 3:0 за Барса нагоре, щели да ни смачкат и т.н. ... то всичко е възможно, но не вярвам главно по няколко причини:
1. Мачът е в Англия, което не може да не е някакъв плюс за нас, а и Барса не са най-голямото страшилище навън ...и по-важното
2. Този мач го играхме само преди 2 години в почти същите състави - 100% Фърги си е направил някой изводи и определени грешки няма да се повторят!
3. Както каза време е за РЕВАНШ!
4. Време е тея изроди да се бъгнат най-накрая - от 2-3 години са в ебаси и серията от победи, титли, световни първенства - айде вече да тръгват надолу

Малко съм раздвоен относно това как Юнайтед трябва да подходи - ще ми се да излязат all guns blazing и да наложат яко темпо в самото начало като в мачовете с/у Челски този сезон, но от друга страна повечето отбори, които са постигнали нещо с/у тази Барса са играли друга игра, повече бетон отзад и изчакване ... може би това е по-успешната тактика, но аз предпочитам първата.

Състава - ясен с изключение на Ернандес и Флетчър (ако е фит), които май се борят за едно място - останалите са Рууни, Парк, Валенсия, Карик и Гигс, отзад Фабио отдясно и другите са ясни. И в зависимост от това дали Чичката или Флетчър ще започне вече ще стане ясно другите каде точно ще са, Парк и Рууни имат доста опции. Аз предпочитам Руу отпред, Парк и Валенсия външни, а Флетчър, Гигс и Карик в средата, Ернандес - impact sub, но и Ернандес вместо Флетчър си има своите предимства, а пък като че ли е в по-голям унисон с предпочитаната от мен тактика .

Най-вероятно ще е тегаво за гледане и 1-2 грешки ще решат нещата, но знае ли човек, може пък и някое шоу да ни спретнат.

Редактирано от Einsteins cock на 26.05.11 11:19.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Einsteins cock]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 12:06



Аз пък си мисля, че Парк с неговата физическа издръжливост би било грехота да се забие на фланга. По-скоро в средата като совалка, пък и да се лепи на Меси по-честичко. Аз съм по-скоро за формация ВДС - Фабио, Рио, Видич, Евра - Валенсия, Карик, Флечър, Парк, Нани - Рууни. Чича остава златна резерва, Гигси, след скандалните събития от последните дни също ще е резерва, но пък с едно влизане към 60-тата примерно евентуално би влял нова глътка свежест и преди всичко хитрост и опит, независимо от развоя в резултата дотогава. Не мисля, че Фърги ще реши да излезе с Рууни И Чича от самото начало, понеже като бекъп в атака му остават Бербо и Оуен, или с други думи нищо особено като за финал. И все пак АКО го направи, това ще е по-скоро за сметка на Карик, който за жалост не притежава качества за противодействие на игра в стила на Барса. От друга страна пък пасове от дълбочина и в коридор е нещо, което може да действа срещу каталонците, а Карик е майстор на такива, соу 'ба ли го. С две думи би хепи, че не сме на мястото на Фърги.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 13:21



Мен ме брой от тия, които няма да гледат мача. Най-омразния ми отбор и театралната трупа от Каталуния!! Но, тенкс!!!!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано26.05.11 13:57



Ами той Парк по фланга не играе крило, често влиза и към центъра, а и някой трябва да помага на Фабио отдясно

. А Гигс не вярвам скандалите да са му повляли, предпочитам да започне титуляр ... Варианти много, Фърги да го мисли ...

П.П. Сега видях кви глупости съм писал - имах предвид да помага отляво с/у Алвес и Педро/Вия, които ще играят по десния фланг на Барса, Валенсия ще мачка отдясно с Фабио :)

Редактирано от Einsteins cock на 26.05.11 14:26.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:03







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 14:05



Дори и да паднем, това не значи абонамент

. В никакъв случай. Колелото се върти
Иначе аз ще кажа само едно нещо - BELIEVE!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:05



Аз ще гледам мача. Ама защото ще съм с добра компания и мацки. Иначе още не съм избрал за кой ще съм.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:05



Че какъв по-добър повод да си пуснеш телито и да хейтваш на воля? Двупосочно, бро, безценно!

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:07



Никакъв абонамент. Баланса все още е във ваша полза.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:07



Е, и таз' добра! За мацките естествено, иска ли питане?



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Einsteins cock]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 14:09



1. Мачът е в Англия, което не може да не е някакъв плюс за нас, а и Барса не са най-голямото страшилище навън ...и по-важното
2. Този мач го играхме само преди 2 години в почти същите състави - 100% Фърги си е направил някой изводи и определени грешки няма да се повторят!
3. Както каза време е за РЕВАНШ!



Подкрепям на 200% !!!

Няма особено значение състава. Ако ще и с 10 защитници да сме.Важно е да вкараме гол повече.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:12



Демек зависи коя ше ми пусне и за кой ше е тя, за него съм!





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:12



Мани ти общия баланс. На финали сме засега 1-1, но пък тяхната победа е в по-престижния финал. Най-неприятното би било разбира се втора загуба за 3 години, това имах предвид. И тя не би било възможно да не остави следи в психиката на отбора, колкото и желязна да е тя. Такива неща се трупат и почват да тежат в един момент.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:15



Не за НЕГО бе Томич, за НЕЯ. Кво ти пука за тоя мач? Ти досега щом не си решил за кого да бъдеш значи наистина няма смисъл да умуваш. Човек чакат ли го на легло...

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 14:15



Аз също се чудя дали ще предпочете Гигс или Нани, който е в трагична форма от месец и половина. Гигс е много по-опитен, хитър и може да помага в защита, но след последните разкрития за личния му живот, от които аз лично съм шокиран, може и португалеца да е титуляр. Все пак Алвес и Бускетс трябва да имат конкуренти все пак при 'падания'-та.


И си мисля, че това е единствената въпросителна пред Съра. И се надявам Карик да играе така както срещу Челси



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:18



Шокът и за мене е пълен. Просто, не мога да го повярвам, нямам думи... От почти всеки друг го очаквах, само от Гигси не, но... дис ис лайф, както обичат да казват на Острова.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:18



Аз мисля, че вие ше биете. Тегав мач се очертава. Много зависи от подхода и от това, дали Съра ще усети лабилността на испанците. Той го е правил, но дали сега пак ще го направи??? Не знам, мразя ви, но някакси съм за вас мааалко повечко.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 14:18



Щото не ме вълнува, баце! Ако биете, по-добре за Англия. Това ми единствения мотив, но не стига за да седна да гледам разни маймуни, които 100% ще се търкалят по земята като убити. Ако този мач има чисто игрово време от 60 мин и вие завършите с 11 души, ще бъде доста изненадващо за мен. Все пак това си е мое мнение и никой не ангажирам с него.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:20



WE LOVE TO BE HATED!



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 14:20



Според мен зависи и от рефера. Ако Ман Ю играят с 11 души, нищо не се знае.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:21



Кефиш!



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:22



Него в смисъл отбора. Ебавам се бе.

Ти пък не гледай толкова буквално на нещата. Наистина ми е се тая. Но мача ше го гледам де, поне от футболна гледна точка. А една курветина току що ми се обади и каза, че може и да не дойде и ше трябва да я пляскам.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:23



Бе ние поне в началото ще сме с 11 души на терена. В твоя ред на мисли обаче, не се знае само другите с колко ще са.



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 14:24



А бе да ти кажа, аз съм шокиран, защото в последните години се кротна той.И нямаше тъпотии.
Иначе в ранните му години в клуба беше честичко герой на жълтите колонки - даже веднъж си спомням, че пресата бе написала, че кръшкал на гаджето си (тогава) Стейси с някаква, и любовницата пък му изнерверявала на него с брат му, че се били, карали и т.н. Във всяка такава глупост ествествено има и частица истина. Та не казвам, че е невъзможно, просто в последните години (айде да кажем този век) той бе пример. Но всички сме хора...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:24



Затова е важно Скоулс да е титуляр за да стане интересно.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 14:24



Не се шегувам, баце! Съдята много лесно може да се подведе, а с човек по-малко, сте обречени. Ако трябва да съм честен, мразя ви, но повече мразя цигани-симуланти, които играят за да изкарат картон на противника. Срещу такива ще играете. В Неделя бих по-хепи да прочета, че сте били, защото не вярвам да се търкаляте по терена, което адски ме изнервя като зрител.
Жив и здрав!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 15:54



Как да не обича човек хейтъри като тебе!?



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:06



И аз имам малък сантимент към вас и по-точно към Съра! Преди 2,5 години, Норич уволниха Рьодер като мениджър на Норич и назначиха Брайън Гън на поста. Брайън е легенда на Норич и беше приет много радушно в клуба.
Първия мач под негово ръководство беше срещу Барнзли. Преди мача Гън казал на отбора, че е получил смс от " най-великия мениджър на света Сър Алекс Фергюсън". В него Съра пожелал успех на Норич и посъветвал Гън с няколко тактики за мача. В крайна сметка Норич биха с 4:0, по-късно изпаднаха. а през лятото Гън беше уволнен след 1:7 у дома от Колчестър, но важен е жеста на Съра. Мисля си, че ако той не беше на кормилото тази година, титлата отиваше пак при Челси. Гоялм е Съра, няма спор!!!!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.05.11 16:15



Отбора от 'театъра ма мечтите' срещу 'театралана група Барселона' - ами ще си е представление отвсякъде


Много от феновете на Мачно тука се опитваха да онеправдават каталунците на полуфинала и бих им пожелал да паднат след нещо яко гадно симулантско, но никога не съм бил и никога няма да бъда за Барса, така че айде успех на тях и 2 гола на Руни, Барби и без това едва ли ще влезе



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Balleta]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:18



Ми по-дбре и да не влиза. Онзи ден цял отбор играе за него, тоя смешник пак изтърва сума ти положения. Гледам вече и на бенефиси не го пускат да играе!!





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 16:25



Е не вервам това да те кефи, все пак момчето трябва да отиде на по-хубаво място. В Ювентус би се паснал добре според мене.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 16:30



Гън вратяря ли? Имаше една семейна трагедия, детето му беше починало тогава. Какво беше станало?



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:31



Не помня, но ще се разровя ин нета!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:36



В Юве, ще стане като с ИСП... Само в Англия му е шанса, но не в Ман Ю. За там трябва класа, а Барбарела може да вкарава само на изпадащите. Съра не е глупав, че го държи на пейката. Ако остане за пари до края на договора, ще играе за портокаловата купа, или ако някой се контузи.След това никой сериозен отбор няма да го иска!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 16:37



Дъщеричка, починала от левкемия. Може и да бъркам за играча, порови там. Но съм убеден, че за вратаря на Норич става дума, сезон около 1991.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:40



Точно така! За съжаление си прав. Годината е 1992. Жалко за детенцето!!!
Иначе, аз помислих, че е станало докато е бил мениджър и доста се зачудих, че не си спомням. RIP!!!!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.05.11 16:44



Ироничното е, че стана голмайстор на Премиър, но не му дадоха нито една индивидуална награда в Манчо - доколкото си спомням ги обраха Руни, Нани и Чичарито

По добре да се маха, тъпо е да стоиш, ако не те харесват, да отива в Атлетико, там се махат и Агуеро и Форлан



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 16:49



Тогава точно беше започнал да излиза вестник Албион и всякаква информация имаше за Острова. Като изключим успехи срещу Пуул, пожелавам на Брайън Гън и Ко. всякакви други успехи!





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Balleta]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:49



Виж, Испания и Германия също са добри дестинации за него, но той си иска да седи в Ман Ю и това ще му съсипе кариерата.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:50



Той сега май е сред зрителите, но съм сигурен, че сърцето му на Кероу Роуд!!!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.05.11 17:13



трябва да си пада мазохистче тогава





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано26.05.11 17:51



пробвах го вече 2 пъти през последните няколко години (2006, 2009), не е гот, предпочитам да съм за някого, пък макар и с малко ;)



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 17:52



Хохо, Брайън Гън! Много много добър, но за жалост недооценен вратар. За мен и до ден днешен е мистерия, защо Фъргюсън 1988 купи именно Лейтън а не Гън. И двамата бяха негови "деца" в Абърдийн. А Фъргюсън "децата" си ги обича сигурно наравно с децата си. Не знам какво се е случило зад кулисите тогава, но Гън определено беше по-добрият, а и по-перспективният.

Горещо ти препоръчвам да прочетеш в Уикито за Гън и по-точно пасажа за Абърдийн. После няма да ти е чудно, защо му е написал онзи смс.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 18:25



Лейтън беше по-популярния от двамата. Беше и национал,а Фърги водеше Шотландия малко преди това - на Мондиала в Мексико. Предполагам това е натежало в избора му.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 18:50



Как така да си съсипе кариерата? Той вече има завършена кариера!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Balleta]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 18:54



Ебана работа баце. Да спечелиш по точки и накрая кур... Гадно се отнесоха с Митко.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 19:13



Ми да спира с футбола тогава!! И без друго се отказа от нац. отбор, да спира и с клубните мачове и да идва да сменя перуката:))
Ама, няма да стане! Голям му е задника и ще киси у ман ю за мангизи!!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 19:17



Именно. А и мама нали така го натиска...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано26.05.11 23:27



Бро,само да вметна встрани от темата,че набарах една английска бира и много ме кефи-Strong Suffolk Vintage Ale... Eдин приятел от Англия все ми хвали Old Speckled Hen и Abbot, но попаднах на тая.Важното е ,че всички са на Green King...Сигурно и ти си пробвал надявам се, някои от тях.
Тук по-принцип откъм бирите е зле работата.Заебавам всички спиртосаните лагери и продължавам само на IPA и всякакви други ейлове :)

Редактирано от dio4ever на 26.05.11 23:29.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано27.05.11 00:41



няма за къв абонамент да говорим, след като преди 3 години ни отстранихте, преди 2 спечелихме финала, на равен старт сме общо взето

големи благодарности за това преди 3 години,де, сигурно рийкард иначе щеше да остане още:)

обикновено за всички мачове имам някакви очаквания как ще се развият и какво ще се случи и с изключение на реванша с Мадрид, когато излезнаха посрани до ушите, а аз очаквах да се хвърлят на кръв, всички горе-долу им хванах развитието. Този мач обаче ми е пълна мъгла и единственото ми успокоение е прекомерното доверие, което се гласува на Чичарито, един шестмесечен футболист, за финал в ШЛ. По-страшно би било ако се пусне Руни сам и се затегне дефанзивната линия, но тва ще го разберем след две вечер

кур за исландските вулкани





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Einsteins cock]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано27.05.11 00:43



съставите са доста променени: Барселона игра с доста по-куца защита, а в Манчу беше Роналдо, сега там е Парк или нещо друго подобно...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: redo]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано27.05.11 00:54



аз мииналата година дори не го гледах мача, разбрах крайния резултат чак на следващия ден:)

не те ли кефят Арсенал поне малко?:)



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: пeтльo]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано27.05.11 09:22



Ок, ок, абонамент на финали имах предвид, както поясних тук някъде. 2 загубени финала за 3 години от един и същ противник не са ташак-работа, райт? Освен това полуфиналът 2008 беше от два мача, соу съвсем друга бира.

Според мене по-важно е каква ще е тактиката, а не стартовият състав, макар и едното да е производно на другото и обратно. А и в един мача с подобен заряд всичко може да се реши и от някоя грешка. Хора са това все пак.

А шибаните вулкани в Исландия... Крайно време е да пускат булдозерите. Както Пешо Младенов навремето заповяда да пускат танковете.


Мани ти, ама след две седмици летя семейно за Майорка (виа Барселона). Не ми се мисли колко съм назад ако стане нещо сериозно и анулират полети.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано27.05.11 09:54



с рейса до Италия и оттам с ферибот



При нас тва го няма толкова - за състави/тактика, обикновено тактиката е една и съща, изпълнителите се джуркат по строго определените позиции



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: пeтльo]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано27.05.11 09:55



Е това са разликите да, защитата ви и Роналдо. Парк си игра и в оня финал. Още ме е яд, че не направиха нищо именно срещу сто годишния Силвиньо и Яя като централнен защитник ...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано27.05.11 12:57



абе то и преди 20 години ни бяха отписАли срещу працилоната



Сега е време за реванш. Не ми се вярва САФ да се хвърли (а ми се иска) по-скоро ще дебне грешка за 1-0.

Много ми се иска тези гадни симуланти от праца да паднат с поизмислена дузпа в 90 мин.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано27.05.11 14:35



Тъкмо щях да те питам стягаш ли куфарите? :) Там пък жестоки пожари станаха,но те са на Ибиса.По ТВ казват,че това е най-опостушителия пожар в историята на островите.
Май всичко е тръгнало от някакъв малоумен пчелар,дето си е опушвал кошерите...
Тук няколко дена бяха чудовищни жеги,ненормални дори и за май месец.
Дано всичко се оправи и с пожара и с вулканичния облак,за да пътувате спокойно.





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: dio4ever]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано27.05.11 15:04



Мерсим за пожеланията, бро! И за онова инфо на лични, още веднъж! Ами стягаме се, малко по малко. Жената седнала да ми учи испански. Аз и викам, че там повече немски се говори отколкото в Германия, ама тя на та не, не било прилично да не знае човек нищо на местния език (което в общи линии е така де). Пък и не се знае, всичко става...

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.05.11 15:20



Относно вулкана прогнозите са, че няма да има никакви проблеми - не е като миналата година.




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано27.05.11 16:25



Аз лично съм в тотално неведение кой ще бие. Само се надявам общо в мача да има поне 6-7 гола, че да е интересно за гледане


Също се надява да видя 3-4 червени картона за симулации



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: dio4ever]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано27.05.11 17:15



Черен Скол пал, 9.2 процента. Такива си взимам само на кенове, иначе по пъбовете съм основно на Гинес.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.05.11 21:34



Юнайтед е големият английски отбор за последните 20 години, но пред тях застават основата на испанската Ла фурия, настоящ европейски и световен шампион+ геният на световния футбол Лео Меси. Меси, който винаги ще прави разликата. Очаквам сладка победа в този мач за БАРСА, което ще бъде отличен финал за това славно поколение тази година. 2:0 за БАРСА!



Редактирано от tonzosjustice на 27.05.11 21:36.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.05.11 07:57



Е ти па от сичките хубави места по света като цяло и Испания в частност, баш тоя шитхол Майорка ли избра бе деба.....



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.05.11 08:00







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.05.11 08:17



Верно е тва че най-често срещания език е немския-отвратителна работа, има повече германци отколкото в Хамбург.

А на жена ти,освен задължителните почитания и комплименти,и предай че местния език нема много общо с испанския..



Така и така сте се набутали вече, поне глейте да не изпуснете следните неща: Аквариума в Палма, пътуването с влак/трамвай от Палма до Сойер (Soller) и Драконовите пещери-Las Cuevas del Drach.
Па ако ви остане време да отидете и до Са Калобра и до Форментор, програмата ви в Майорка е изпълнена на 100 про и можете също като мен да кажете КУР ЗА БАБИТЕ ГЕРМАНКИ,КУР МАМАВИДЕБА и да си тръгвате...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: пeтльo]  
Авторr6 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.11 11:48



тц, даже се борят за топ 5 с байерн ;)



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано28.05.11 12:11



Победа за Ман Юн с 1 гол разлика без значение дали в редовното или в допълнителното време.
По време на целия сезон Барселона беше най-добрия отбор в света, но формата им е низходяща, а Ман Юн точно сега са на гребане на вълната. Мачът е в Англия, Барса са си лузъри, така че...



Петелът да не се прави на андрешко, ами да си спомни как преди 1/2 финалите обясняваше, че победителят от Барса/Реал М щял да бъде с незнам си колко милиона класи над другия финалист



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: пeтльo]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано28.05.11 15:02



Докато тези двамата се опитват да го измъкнат от Арсенал, той реди състава на МЮ







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано28.05.11 16:04



Сънувах по време на следобедния си сън, че Юнайтед повеждат с два бързи гола в началото и не се чувствах добре...

Едното беше автогол след рикошет на удар на Руни, а другото - гол от много малък ъгъл след серия греди. Коментаторът се скъса да крещи, допринасяйки за кофти настроението на съня.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: shevchenko]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано28.05.11 18:39



какви лузъри бе, брачед... ае стига с тия заучени фрази, които са имали някво основание преди 20 години и повече. в последните 7-8 години сме 5 пъти шампиони на Испания, и днеска играем трети финал за ШЛ при два спечелени. дори да загубим тоя няма да е трагедия, не може всичко да се печели. виж да изпуснеш преднина от 3-0 на полувремето си е лузърско, както и да имаш 2 титли в последните 10 години, но това други отбори го постигат



ВИСКА БАРСА!

VAMOS!

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 21:18



Я, Бербатов даже в резервите не е?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: naja_haje]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.05.11 21:36



Деаба, тва е пълна подигравка с Бербатов, Съра тотално изкуфя. Дано Барса да му вкара няколко топалки в шотландската рокличка





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: naja_haje]  
АвторMCStranger (Нерегистриран)
Публикувано28.05.11 21:37



В тази връзка и въпреки че ТАЗИ Барселона ми е противна, пожелавам на Юнайтед болезнена загуба и ще намеря по-добро приложение на тези два часа от времето си:)



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 21:38



От това по-ясна покана "Напусни" няма. Тоя финал ми беше безразличен, но сега бих се зарадвал на един хеттрик на Меси.




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 21:42



Много се палите и тримата - в крайна сметка му плащат колко милиона на година и да играе и да не играе. А иначе и на мен ми е все тая кой ще бие, дано стане здрав мач.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 21:44



Всъщност не се паля, просто казах, че ще се зарадвам. Ако Манчестър бие няма да ми се накриви шапката. Но считам, че при сегашния сезон на Бербатов подобно отношение към него е обида. И понеже Сър-а се прави на голям тактик, ще е яко да му го нахлузят.




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор TCNQ ()
Публикувано28.05.11 21:49



тъй-тъй



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 21:53



Бербатов не е играч за този мач и съвсем логично е извън групата - какво има да се обсъжда толкова. В контролата с Барса на турнето в Щатите със сигурност ще е титуляр :)





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.11 21:53



Винаги съм била на страната на "Червените дяволи".

2:1 в тяхна полза е прогнозата ми.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.11 21:53



точно - съра да духа супата!
И
дано барса - им нацепи вратата





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: saksun]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 21:58



най-после един ценител в тази гора от патриотарско настроени хейтъри :)))





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 22:03



Абе не знам, нещо не се сработиха със Сър-а. Кой крив, кой прав - това е резИлът. Преди години с Леверкузен си спомням как поне пипна купата Бербо след финала, сега и това няма да може. Освен, ако Ман Ю не я спечелят де, тогава ще може да я лъска на Трафорда. Или може ни не, щото като нищо и ще го продадат това лято.

А иначе Барселона нищо не играят за сега и пак изпуснаха най-чистото положение преди минута-две.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.11 22:05





"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: saksun]  
Автор TCNQ ()
Публикувано28.05.11 22:06



винаги съм бил българин



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор TCNQ ()
Публикувано28.05.11 22:07



моля, ценител на? аре бегай бе келеш



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TCNQ]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:10



Ценител на футбола пред долнопробния циркаджалък... Ама ти не се напиняй, не на всеки е дадено да го има този тънък усет ;)



Редактирано от Meйджъp на 28.05.11 22:10.



Тема ГОООООЛЛЛЛнови [re: SUBXERO]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.11 22:14



на "съра" му ГО НАБИХА





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TCNQ]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.11 22:15



И аз така!

Но харесвам Манч. Юнайтед много преди Бербатов да започне да играе в отбора. Това е.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 22:16



Не те знам на какво си любител, ама на тичане по зелена трева ще да е - от 15на мин Юнайтед само това правят, щото топка не са пипнали.

A man only sees what he wants to see...

Редактирано от naja_haje на 28.05.11 22:18.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:17



Да влезе Сър-а да я ритне, щот явно другите не могат






Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 22:20



Хаха, както току-що казаха английските коментатори - out of nothing и ... гоооол :) Дори не се наложи Сър-а да влиза.

A man only sees what he wants to see...


Тема баси - засадния гол!нови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.11 22:20



на мю - видяхте ли?



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:21



Вземи тоя образцов гол! Асистенцията може да я пишете на Бербатов (че не е на терена, не за друго)







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.11 22:22



Той ликува в момента. Е, поне мачът ще е интересен.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: баси - засадния гол!нови [re: NUT]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:22



Да бе, а някакъв фен на Фарса зад вратата се хвана за лицето. Трябваше да се свири фаул!!!







Тема абсолютнонови [re: NUT]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:31



Гигс е видимо в засада




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:32



Демагог, хич и нямам намерение да се занимавам с теб. Тая засада на обратната страна щеше да я иронизираш от-до




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: saksun]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:32



Интересен е, да, но изравнителният гол стана след засада.




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:33



Бербатов е голмайстор на Премиершип и заслужава да е в групата за мача.




Тема Re: ГОООООЛЛЛЛнови [re: NUT]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.05.11 22:34



Тези бозави мелези с китайски нюанси Господ ги пази до момента. Деаба, просто не е реален този резултат





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.05.11 22:35



Баси, тва ако имахме пари и навремето бяхме задържили Рунчо, ся ние щяхме да играем финал. Голям играч, недооценен в световен мащаб. Иначе Месунчо ги развинтва, корейското китайче не е от класата на Пепе да го спре.

Ебаси и римата. САМО БОТЕВ





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:38



То половината атаки от дълбочина на Фарса са подобни несвирени тънки засади. Само в мачовете с Марди от началото на сезона бяха около 10 такива... Ебати наглеците, не е истина!







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 22:39



Вярно имаше засада, ама беше 20см сигурно, не е като да е лесна за хващане от съдията. А иначе то е ясно, че срещу Съдийчестър и три метра да беше, пак нямаше да се свири



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:40



Разбирам, че завоалираш конкретното с абстрактно - бла-бла-бла




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:43



Не е лесно кичур коса да се хване, тая засада следва да си се види, защото нападателят е точно пред очите на страничния, а защитата е в линия и се вижда отлично.




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.05.11 22:44



той подкрепя морално

Дано да влезе заслужава минутки на финала, все пак кой е този Чичарито



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:45



Разбирам, че всячески искаш да омаловажиш един образцов гол, с който прословутата защита на Фарса беше разринчена с три паса, заради някакви 20 сантима рамо в засада (факт!), и то не за друго, ами защото ти е криво заради един треторазряден ритнитопко в немилост, който логично е оставен да гледа видеозаписи и да учи как ще пори мрежата на Питърбъро и Честърфийлд догодина, ама това е положението, баце ;)





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:46



А Чичарито топката пипна ли я или го направи толкова пъти, колкото Реал би Барселона тоя сезон?






Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:47



Ако финалът беше срещу Хетафе - заслужаваше, съгласен съм...





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:47



Разбирам, че за теб правилата на играта важат само в ПМЛ ... понякога :)




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 22:53



Е, вече го извъртя на заяждане...

Ако мислиш, че ще тръгна да лея сълзи за някаква 20-сантиметрова тесла срещу най-нагло бутания съдийско-федерален отбор на новото хилядолетие поради някакви мъгляви принципни положения, много си се излъгал :))) Демагогияяяяяя :))))))))))





Тема Re: ГОООООЛЛЛЛнови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.11 22:55



на "съра" му ГО НАБИХА





Тема Бау-Баунови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 22:55



Тая видя ли я? Долу в ъгъла, ако не си забелязъл.




Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор TCNQ ()
Публикувано28.05.11 22:55



мооля? Оди вземи тоя Меси!
Що се излагаш кифладжийски? МЮ директно ги разпарят!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Meйджъp]  
Автор TCNQ ()
Публикувано28.05.11 22:57



не, ти се заяждаш, Барса играят футбол, манчестър гледат. Бъди коректен, все пак.



Тема пп:)нови [re: NUT]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.11 22:57



2:1
за барса...
щом го няма бербо - курТ капан за мю!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TCNQ]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано28.05.11 23:04



Е, Майки след малко влиза и обръща мача :)
Днес бе писал в Туитър че се надява този ден да се помни дълго.. та кой знае :)



Тема Re: пп:)нови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.11 23:04



Просто Меси е страхотен! Няма да си кривя душата.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 23:11



Като гледам върви да се помни - Манчестър не могат да вземат топката в собственото си малко наказателно поле






Тема Re: Бау-Баунови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.05.11 23:12



Връщам се и гледам станало 3:1 в Лайвскора. Е, нема край тази ботщинаааа!!!







Тема Re: Бау-Баунови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 23:12



Мисля ше влезе в правилото за 5+ обаче






Тема Re: пп:)нови [re: saksun]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.11 23:13



меси - ги оноди на мах





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 23:13



Е как да влезе бе, от трибуните ли да слезе :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано28.05.11 23:15



Ами мисля че само феновете на Манчестер очакваха нещо повече в този мач...
На моменти дяволите изглеждат като Блекбърн в последният мач срещу тях...

Колкото и да се правеха на палячовци и балерини от Барса, футболните им аргументи (основно в средата на терена) са мноооооого повече и това е видно отвсякъде.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 23:31



Аз мисля, че, ако играеше Бербатов, резултът щеше да е друг



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.05.11 23:39



Дам, говорихме си с теб в четвъртък - смешно е просто с тази халфова линия този тим на Юнайтед да претендира за нещо срещу Барселона.




Тема Ако Бербатов остане в Манчонови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.05.11 23:56



ще си затвърдя мнението, че или е мазохист или лакомия. Значи при 3:1, при финал, в който няма какво повече да губиш, Фърги си прави гавра с голмайстова на отбора си и той не помирисва минутка игра, но пък за сметка на това влиза пенсията Скоулс. Аз не виждам по логично нещо при 3:1 да пуснеш цялата си офанзивна мощ, ама Съра явно до край е решил да се гаври с Берба или напълно е изкуфял. Отделно и Нани резерва един от най-техничните му играчи





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.05.11 23:58



Абе ти май не си в час - Бербатов не беше в групата зая мача, като как да влезе? Наистина трябваше да слезе от трибуните, ако изобщо и там е бил. А иначе защо да си тръгва, да не му е ниска заплатата нещо? :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Balleta]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:00



Ти напили ли се се бре, баце!! Барбарела не я пускат в бенефиси да играе, ти искаш да я пуснат на финала. Поне да си беше направил труд да провериш, че изобщо не беше в групата за мача!!!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: naja_haje]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.05.11 00:02



гаврата е жестока, даже и не съм забелязъл, че не е в групата, пропуснах първите 5 минути на мача доде го намеря на Фокс- майка





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: naja_haje]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано29.05.11 00:04



Абе той е тръгнал, ама в последния момент Бай Добри-то на Уембли го е спрял заради някой който бил от Лондон... САФ не е виновен.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.05.11 00:05



ами Съра е изперкал тотално нема друго обяснение, какъвто и да е Берба чак пък извън групата да го остави от това по ясно - МАХАЙ се нема





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:05



Случайно ако не си разбрал, Бербатов не беше включен в групата за мача.

Дет се вика разлика като между гейм и сет - малка, ама съществена




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:06



Бербатов е виновен, да не забравиш и това да кажеш

Щото Сър-а може да пропусне, не за друго.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.05.11 00:07



разбрах бе, на това му викат - махай се - ако се сеща Бебра





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Balleta]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:09



Мдам, говорихме си вече на тая тема - ако са му останали малко топки, ще си бие камшика. Това отношение вече си е гавра. И тук не говорим дали е щял нещо да направи, дали не знам си какво - просто това е голмайсторът на Висшата лига все пак.

п.п. Фърги и Нани резерва остави, ама Парк невероятний го пусна да прави хладно на Меси.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.05.11 00:10



Напротив, аз си мисля, че това е покана да остане. Щото нали ще градят нов барда..., ъъъ, отбор де :). Та оставиха старите кримки да паднат в тоя и без това загубен мач, а важните за бъдещето футболистс, т.е. Бербатов, ги оставиха, за да не се обременяват със загуба :)))

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Balleta]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 00:10



Махай се, ама много е важно за кой клуб играеш, ако се сещаш







Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: naja_haje]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:11



Тая гледна точка показва, че ти, а не Виаш-Бояш, си новият Моуриньо






Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:11



С него, или без, все тая!! Ман Ю няма футболни аргументи да спори с Барселона.
Иначе, всеки си има мнение. Щом ти мислиш, че Барби е световна класа, ок!
Жив и здрав!!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано29.05.11 00:12



Всъщност съра мисля че не направи и трета смяна... с тези резерви и при този резултат го разбирам и защо... ама дето се вика, не сме му ги закарали ние на пейката тези..



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:13



Аз мисля, че като си вкарал 20 гола във Висшата лига и имаш немалък принос за успехите на отбора си в съответния сезон си си заслужил мястото в групата за финал на ШЛ. Ти като не щеш да четеш какво пиша (щото никъде не съм казал, че Бербатов = Меси) и като си зает да обясняваш какъв е Бербатов си задай въпроса на кое място си ти например в твоята професия? Толкоз, бъди и ти жив и здрав.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.05.11 00:15



Новия? Че какво му има на стария? Иначе съм доказан психолог аз. Или май бях доказан дървен философ, взех да се бъркам вече :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:15



В отговор на:

ма дето се вика, не сме му ги закарали ние на пейката тези..




Да си дойдем на думата дет се вика. Сър-а всъщност си е уникален калитко като цяло, то и това трябва, за да си велик, но е факт, че деменцията вече почва да му влияе. Иначе мисля Оуен трябваше да влезе - ей така, да докаже САФ, че неслучайно го е включил в групата ...




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:16



Айде стига!! Ако, Барбарела можеше да вкара голове на отборите от топ 6, щеше да е твърд титуляр в ШЛ. Когато вкарваш на Блякбърн, а после си незабележим срещу Тотнъм, логично отиваш на пейката. Когато цикъла се повтори и потрети, излизаш извън групата. Просто е !!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:18



За мен голове срещу Блякбърн, Уулвс, Андора, Малта, Люксембург, не струват пукната пара!! Другото е ала, бала!!!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:19



Изяснил си го това, естествено. Чудно дали па Норич струва пукната пара тогава?




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.05.11 00:19



Не струват, не струват - къде 3 на мач точки струват.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано29.05.11 00:19



Честита победа и четвърта КЕШ на Барселона.
Абсолютно заслужена и спечелена по най-категоричния начин.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:21



Норич какво общо имат с това, че диадемката не попада в групата????



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:21



Когато почнеш да усещаш гредата в собственото си око, а не да се взираш за сламката в чуждото, значи си поулегнал. Когато си разбрал, че точките срещу отборите от 8-мо място надолу решават титлите в Англия, Испания, Италия и Германия можем и да си говорим още по-аналитично за футбол. Дотогава си пишем с "жив и здрав".






Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:22



Е щом не можеш да разбереш, значи няма какво да си говорим повече. Явно за теб всичко е черно и бяло, аз на света не гледам така.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:26



Само се опитвам да ти обясня, защо Съра не залага на него в големите мачове!
Финала в ШЛ е далеч от философията за печелене на точки срещу отборите след 8 място! Барса е друга бира и средняци, които вкарват на средняци, логично не играят в такива мачове!!!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:28



Ти виждаш това, което искаш да видиш! Реалността е, че Барби не става за Ман Ю и логично няма да получи нов контракт.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 00:30



Санде, съвсем я подкара през просото. Барбарелка може да ниже по 5 на Блякбърн, Малта и Андора, което също си е майсторство и умение, но каквото и да си говорим НЕ е играч за ГОЛЕМИ мачове и това го е доказвал МНОГОКРАТНО в кариерата си. И в този ред на мисли, за чий хуй трябва да прави завет на съра на скамейката, като не е опция при какъвто и да е развой на мача!? Ей така, от чиста сантименталност, щото бил голмайстор на Висшата, видиш ли... Стига глупости...



Редактирано от Meйджъp на 29.05.11 00:31.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:31



А ти четеш като Дявола (не нашия) евангилието.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:34



Не съм и очаквал да разбереш позицията ми, тъй като си твърде зает да си играеш на "този, който е над нещата". Да, когато си се старал и си допринесъл за титла на отбора ти най-нормалното нещо е да очакваш да те уважават и да те включат в групата за мача. А не да сложат там Майкъл Оуен, който специално па на Юнайтед е дал точно нищо. Толкоз.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:34



Е това искам и аз да кажа!! Нищо лично към Барби, просто не е тази класа, която на нас като българи ни се иска да бъде!! Иначе, според мен седи за пари, щото където и да отиде, такава заплата няма кой да му даде!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:38



Аз гледам, баце! И виждам, че Руни и Ернандес могат да вкарат на всеки, а Барби на отборите след осмо място. В този случай, логично Съра пуска Бербатов срещу изпадащия Блекпул, а го лишава от участие във финала срещу най-добрия отбор в света!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 00:43



Като си гледал Ернандес колко пъти пипна топката в тоя финал? Срещу Арсенал в Лондон колко пъти я пипна? Рууни колко гола вкара от игра между март 2010 и Нова година? И кой ти говори Бербатов да е играл титуляр тая вечер или явно нещо не разбираш какво пиша?




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано29.05.11 00:49



Да разбирам, че ти си ънхепи, че не е бил в групата ли? Дори и да беше на пейката, пак нямаше да играе. Съра просто не иска да го пуска във важните мачове и това е факт. Според мен си има и основания!!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 00:56



Седи, щото Ман Юнайтед е отборът на мечтите му и някак си не върви да напусне сбъднатата си мечта през задния вход...





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано29.05.11 01:01



Аз понеже гледах мача по руски канал и руски коментар на много добро ниво, оставих да чуя и анализа на пичовете след мача.. Доста време се чудеха защо Бербатов не е играл, защо не е в групата, защо Нани не е почнал титуляр вместо Парк и т.н. Хората говореха за Бербатов и се чудеха, а ние в БГ си плюем по дифолт, щото е син/червен или щото просто е извън казана :)

Още не мога да му разбера постъпката с национала, но специално тук не виждам с какво е толкова много под нивото на останалите в групата.. Ок не е Меси, не е Ронално, но в крайна сметка както казваш когато Руни спеше есенен сън, а малкия е лъскал бутонките на Гигс и Скоулс, Митко вадеше мачовете и с много негови голове не позволи на абрамчиците да се отдалечат.

Да добавим само и че свинарчето за малко да напусне отбора през това време..

Иначе и с него и без него този мач бе ясен.. за някакви тотални разлики трудно може да се мисли след като тотално липсваше градивната част в отбора.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: AnfieldBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 01:31



И за Парк не сте прави - в момента е в супер форма и като цяло сам разпиля Челси в решителния мач за титлата. А Нани е един лакомник, който ще измеша двама и третия ще му вземе топката...

Иначе вашият Бербатов оня ден се наака в мач срещу изпадащия Блякпул, в който целия отбор играеше за него, как ли пък не се предполагаше, че ще ти води с успех нападението срещу Барса, дето освен другото има между 3 и 5 гола в решителни дерби-мачове срещу сериозни съперници в цялата си кариера (разбира се, епични хеттрици срещу средняци от втората половина на таблицата не ги считаме на тази сметка :РРРРР)





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано29.05.11 02:02



Ако, Барбарела можеше да вкара голове на отборите от топ 6, щеше да е твърд титуляр в ШЛ

На кой отбор от топ 6 Бербатов не е вкарвал гол?
А МанЮ в момента имат ли някой, който да е вкарвал повече на тези от топ 6?





Тема БАРСААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААнови [re: SUBXERO]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано29.05.11 02:03



честита титла на всички барселонисти и на всички ЕСТЕТИ !
днес футболът отново победи и аз съм ...мамка му, щастлив !

виках като луд.....все едно съм барселонист ...бях и с тяхна фланелка облечен.....не като луд, виках като обезумял на головете на Меси и на Вия, защото това бе футболен оргазъм с мощта на исландски вулкан..разпръскващ не пепел , а футболна феерия и магия

бях 100 % ЗА барса, а не ПРОТИВ манчестър, защото според мен само пълен идиот-лаик-хейтър или мадридист може да не харесва ТАЗИ Барса !

И ако за мадридистите е разбираемо, то тези, спадащи към първата категория, могат да получат само искрените ми съболезнования и частичка съжаление за нейде преебаната ценностна система в тоя им животец...

не ми е жал за манчестър
жал ми е за страдащите от остра форма на барби-фетишизъм, които гризат нокти за неговото отсъствие.....
и с барби и без барби, мангаля губеше финала , тъй като в мач срещу тази барса няма никакво значение кой е насреща..а Барби..Барби просто падна жертва сам на себе си и на сбърканата си представа ,че ......много важно било в кой клуб играеш, ръйш ли...
Има неща , които са по-важни от клуба ..но уроците от тоя си живот , ще си ги носи в следващия очевидно ...
по-скоро гафът на съра беше липсата на Нани в стартовата 11-ка....

но това, както и да е ...
заспивам широко усмихнат със спомена за една вълшебна футболна вечер ...сложила логичен финал на поредната футболна европейска клубна кампания

другия сезон героя ще е друг ...я реал,я милан ..това е моята прогноза, да видим ;)

лека



Тема ФААААААААААААРСанови [re: Z]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 02:37



Леле-леле, чак свят да му се завие на човек от толкова лееща се на талази естетика. Абе явно някакъв опасен вирус ви е тръшнал всички "неутрални" "естети", че пак сте заредили поточната линия с дрънчащи на кухо клишета и ги ремиксирате в нови угодни комбинации, участвайки по най-безнравствен и безкритичен начин в цялата тази жалка медийна пропаганда.

Бла-бла-бла. Аз пък казвам, че като изключим истинските фенове на отбора от време оно, само изключително повърхностен запалянко, станал безславна жертва на рекламно-телевизионно програмиране, може да симпатизира на синьо-червената силиконова шаврантия с напудрената външност и кухата прогнила същност. Но в днешните тъмни времена на повсеместен упадък на традиционните спортни и културни ценности е много трудно да запазиш трезвата преценка, особено при целия този агресивно заливащ те отвсякъде измамен блясък и кич, тъй че нека не бъдем толкова критични към тези изгубени души и да се помолим за тях, за да намерят пътя към истински стойностното във футбола и в живота! Амин!



Редактирано от Meйджъp на 29.05.11 02:43.



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.05.11 04:27



Хаххаа, добре, че си ти с непромитото съзнние, че да пръскаш светлина сред непосветените маси, които днес видяха една Барселона, която игра красив футбол и не даде на Ман Ю да пипне топката второто полувреме, през което вкара и два гола, особено втория, с които всеки би се гордял. Ама те какво разбират масите, всичко това разбира се беше прожектирано от извънземни-рептили, които са обесебили човечеството начело с ФИФА, ФАФА, ФУФА и УЕФА. Аз отдавна имах такива подзрения, и ето - ти даже и си го видял.

П.С. Жалко, че не дойде края на света оня ден, че то на човек да му писне вече от тия промити мозъци.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 09:11



Като са толкова лесни тия хетрици (че и повече), що някой друг не ги прави?

Голмайстор на националният с най-калпавият състав и тренери които сме имали!
Голмайстор на ВЛ (с половината мачове титуляр и само за справка Тевез има 5 гола от дузпа, Бербата такива неща не е бил).

Мисля Сандро беше пуснал една класация на Скай Спортс за МВП и Бербо беше на 2 място т.е. освен голове там му се броят и други качества.

Фактите са такива, всичко друго е елементарна фенщина (хейтърщина).



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 09:15



Sunday, 19 September 2010
Barclays Premier League
Man Utd 3-2 (HT 1-0) Liverpool

Berbatov (42, 59, 84)

Някакво други подуенски митове да имаш в репертоара?



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 10:24



Барселона надигра Юнайтед с футболни аргументи така, както и Болтън не е преритвал никога никого с "футболни". Това няма как да не се признае и мен също не ме е срам да кажа, че се възхищавах на тази им игра. Не ги подкрепям, не са ми любимци, но фактите са такива, пък ти изкривявай Шарката






Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано29.05.11 10:27



Честита купа на Барса и на всички нейни фенове.
Аз си признавам, че наистина не съм гледал друг такъв отбор, като този на Каталунците и такъв играч, като Меси. Може би футболът отива в друга посока, но това което правеха тези футболисти беше нещо изключително. От много години гледам футбол, но такова спокойствие, с което отиграваха всяка топка не съм виждал.
За Юнайтед не оставаше нищо друго освен да гледа. Правеха, каквото могат, но просто не успяваха да противодействат по какъвто и да е начин. Яд ме е за това, но просто дори и във футбола си има закономерности и друг резултат, или развой би бил нереален.
И все пак в едно съм сигурен. Барселона и Ман Юнайтед бяха отборите, които заслужаваха да играят този финал, не само защото доминираха в своите страни, а защото бяха и най-добрите два отбора в Европа.
За Бербо си мисля, че са прекалено наивни твърденията, че ако беше на терена можеше да промени нещо. Какво, щеше да се връща в защита и да пресира Меси ли? Не, моля ви, това е смешно. Просто на Съра му трябваше резерва във форма и затова избра Оуен, не знам защо са тези трагедии?
Но не това е най-важното от вчера. Сега въпроса е дали ще чакаме Меси да се пенсионира, или пък да се пръкне някой друг и да отиде в отбор, който може да ги спре. Юнайтед в този си вид явно няма как да направи това, италианските отбори едва ли биха се справили по-добре, остават Реал и евентуално Порто, които също имат много добри изпълнители. Но при всички положения Барселона вдигна много високо летвата и за другите ще трябва време да я достигнат.



Тема Инови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 11:17



как беше, дали пък Барселона снощи не беше "с няколко милиона класи над другия финалист"?!






Тема Re: Инови [re: alessandron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 11:58



Добре, но смяташ ли, че без Меси "Барселона" щеше да грабне купата? Може би пак да, но с адски зор. Каталунците имат един невероятен футболист, който направи целия мач.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: goro_levskara]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 12:08



Значи Баце, за Бербата приказката е друга, прочети и ще разбереш, а тук във форума хората ме знаят като най-големият критик на Мъдурко Моуриньов и сектантското му движение, НО догодина Барса ще бъде спряна именно от Реал М.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.05.11 12:30



Тва на базата на какви наблюдения го прогнозираш?



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: goro_levskara]  
Автор atd112 (минаващ)
Публикувано29.05.11 13:02



Само Реал е в състояние да се противопостави на Барса, Манчо бе жалък. Барса контролира мача и би в почти тренировъчно темпо, нямаше никакво напрежение. Дори не се наложи да се търкалят симулантите.


Сега ще видим Бербо има ли топченца и ще напусне Манчо, или ще е най-скъпия носач на куфари и конуси в Манчо.



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 13:03



Точно това ти мнение показва, че по-добре да си седиш в ГЗС (без да се обиждаш). Да, смятам че и без Меси щяха да я вземат, защото в тоя отбор играчи като Иниеста и Шави осигуряват комфорта на Меси да прави каквото правеше вчера, а без аржентинецът Барселона щеше да е намерила друго решение. И преди да оспориш това, припомням ти световното в ЮАР миналата година, когато Меси играеше за Аржентина, а Шави и Иниеста за Испания. Та тогава Меси не вкара ни един гол и не можа да направи нищо при първия по-сериозен мач на Арже (срещу Германия, 0:4), а Испания мисля няма нужда да ти напомням докъде стигнаха. Футболът е колективна игра и точно щото Барселона има такъв колектив, са и толкова неотразими. Ако си мислиш, че е само заради Меси, значи бая още трябва да погледаш футбол.

п.п. Да не говорим, че в темата изобщо не става въпрос за "ама с тоя, ама без тоя". Барселона да не би да трябва да се извиняват, че имат Меси? Той си е техен кадър, част от отбора и естествено като се правят прогнози за техни мачове се взима под внимание присъствието на Меси, а не се чака да го няма. Все едно да ти кажа "ми без Сър-а не мислиш ли, че Юнайтед още щяха да си седят на кота 7:18 срещу Ливърпул"?




Тема Re: Инови [re: alessandron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 13:18



Виж сега, аз съм жена и не разбирам много от футбол, но го харесвам, не изпускам Световно и Европейско първенство, имам си любимци и се вълнувам.

Не намирам лошо в това, че съм изказала мнение или съм попитала нещо във вашия клуб. В ГЗС достатъчно пописах по повод Световното през миналата година, бях плътно за Испания и тя наистина отнесе титлата.
Даже си бях направила класация за тримата най-секси футболисти за мен, в тон с тематиката на клуба.



Не се обиждам, че ме пращаш в ГЗС, обаче там е по-неуместно да говоря за футбол, отколкото тук. Не мислиш ли?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.05.11 13:22



МЕСИ е гений, но Шави и Иниеста са също. Дали Меси ще го няма или другите двама е равносилно. Силата на БАРСА е основно в тях. Меси не е испанец, но Испания е световен и европейски шампион.



Тема Re: Инови [re: tonzosjustice]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 13:27



Най-обичам Касияс, след него - Фабрегас. Ако говорим за тима на Испания.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 13:32



Откога голове срещу средняци от втората половина на таблицата се броят за нещо специално?!?







Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 13:34



Така е, тук е по-подходящо да говориш за футбол :) Радвам се и че четеш, а не само говориш, щото доста хора само говорят, без да четат

Добре си дошла да си говорим и по-често, че тук сме си динозаври като цяло. Затова и в клуба новите първо леко на нож се посрещат, но после няма проблеми, когато стане ясно кой какво говори и чете




Тема Re: Инови [re: alessandron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 13:37



Хубаво е, че се усмихна.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 13:53



Никой не отрича, че снощи Манчу беше тотално надигран с футболни аргументи, но нещо много бързо забравихте истинската циркаджийска същност на катунската измет и факта, че ако имаше истински мъже в черно и неподатливи на блясъка на жълтиците футболни функционери, то вашият "извънземен" отбор въобще нямаше да стигне до този мач, да не говорим пък за същия финал отпреди два сезона...

Ами окей, хрупайте доволно миризливото лайно с шоколадова градзура и се самонавивайте, че сте почетни гости на виенския салон...





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 13:59



Абе всички се съгласихме, че Барбарела е класа що се отнася до хеттрици срещу "отборите след 8-мо място", но работата е там, че снощи не беше такъв мач и наш Барбарелко логично беше оставен извън групата. Те това е цялата приказка. А утре ще дойде мачът със Суонзи и Барби ще е първа опция и ще има много по-голям шанс да им напълни мрежата от един Чичарито, примерно...





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано29.05.11 14:12



Стига тролва, Бербатов има повече голове срещу големи отбори от Руни и Ернандез взети заедно: ) И на Барселона е вкарвал впрочем. рууни до вчера не беше, грахчето още не е: )

Но това че вчера беше извън групата си беше поетик джастис отвсякъде, мисля, че откакто се регистрирах тук съм го защитавал, но след като се отказа от националния отбор, за да се концентрира върху клубната си кариера, беше забавно, че в най-важния и мечтан за него мач, трябваше да е просто зрител. Надявам се да си преосмисли приоритетие сега.



Тема Re:нови [re: goro_levskara]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 14:12



Месипоклонничеството набира страшна сила...



Истината е, че Барса имат двама невероятни - Шави и Иниеста - които са действителните двигатели на каталонската машина. Прехваленият ви Меси искам да го видя в някоя посредствена халфова линия, в която липсват богове като Шави и Иниеста. Всъщност видяхме го - с екипа на Аржентина, на световното в ЮАР, където беше жалък независим пумпал - и все пак отчитаме, че гаучосите също не са случаен отбор, със случайни играчи...

Толкова относно поредният сапунен мехур с рекламна стойност. Има още много трева да изпасе преди да стигна класата на някои добри играчи от недалечното минало, като един Гулит например, какво остава да се сравнява с истинския магьосник на нашето време - Зизу.





Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 14:44



Както казах вече неведнъж, престани да ми говориш с абстрактно на конкретното. Барселона най-малко е "моят" отбор - "моят" го знаят всички, "твоят" не го знае никой.




Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 15:09



"Моят" отбор няма как да го знае някой, след като самият аз не го знам



Аз съм фен на непреходните футболни стойности, а не на конкретен отбор, който днес е най-якият на света, а утре е жалък проводник на най-долното и пошлото във футбола...

Иначе Барса официално не е отбора и на Резо и Дяволето, но единият гледа мачове, пременен със синьо-червения парцал, а другият спи с него вместо пижама...

Каква друга конкретика те интересува?!





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: goro_levskara]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано29.05.11 15:13



САФ не можа да изебере подходящата тактика ( за втори път вече ) да спре Барса. А Моуриньо и Хидинк го направиха ( нищо, че и странични фактори се намесиха ), но са си факти. Значи не е невъзможно. Просто САФ им се върза на техния стил, където ясно кой е господаря.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано29.05.11 15:22



Може би изглежда леко смешно, но общо взето головете срещу отборите от топ 4 носят славата, а головете срещу отборите от средата (и по назад) на таблицата носят титлите. Ливърпул спечелиха 2 пъти срещу Челси, не загубиха срещу Арсенал, взеха победи от Ман Юн и Ман Сити и в крайна сметка останаха 6-ти. Горе-долу същото е и с Арсенал, а те дори не влязоха и в тройката. Така, че головете срещу по-малките отбори си имат своето много голямо значение



Иначе САФ говорейки защо е оставил Бербатов извън групата за мача с основен мотив, че е искал да насити халфовата линия с повече хора излезе не с обичайно използваното от него през годините 4-5-1, а с 4-4-2, при което след 10-та минута Юнайтед бяха абсолютно несъстоятелни да спрат Барса. Беше изумително да видиш как в наказателното поле на Ман Юн има 7-8 души в бели фланелки и въпреки това играчите на Барса се намират безпроблемно и без притеснения



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.05.11 15:38



И кои са тримата най-секси футболисти според теб?



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.05.11 15:40



А Пуйол не ти ли харесва?



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: the_fly]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.05.11 15:43



Това, че напусна "националния" на тия корумпирани чекии от БФС, беше най-достойната му постъпка.



Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 15:59



Касияс, Кристиано Роналдо, Фабрегас. В челната тройка.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 16:00



Не, визуално не ми допада.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано29.05.11 16:08



Въпроса не е само в тактиката, Според мен тя не бе лоша, просто трябват и изпълнители, за да се реализира замисъла. Не може да очакваш Карик, Парк и 37-годишния Гигс да спират Шави, Иниеста и Меси, а единствения ти централен полузащитник, който би бил полезен да е на пейката. Въпроса е много много комплексен, говорил съм за това многократно и честно казано в момента не ми се пише въобще.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано29.05.11 16:14



Според тебе Реал щеше ли да ви бие на финала ако те бяха там? Иначе да, Челси имаха по-силен отбор 2009 от сега ( който бе надигран от Ман Ю ), но не и по-силни от Барса.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано29.05.11 16:22



Да, щеше да ни бие. Реал също са по-добри от Юнайтед към момента. Но има ли значение всъщност?
Какъв е смисъла да се говорят празни приказки с 'ако'-та.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 16:56



Евала, че го признаваш - и аз съм на същото мнение.




Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 16:57



Ти си фен предимно на "опозиционна точка"






Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано29.05.11 17:19



абе, зелен гей...кой е казал ,че съм облекъл червено-синя фланелка на БАРСА ?!



фланелката ми на Барса е златиста, а тази на Пуул-кремава
и на двете цветовата гама е такава, че да прилича и наподобява на ЕДИНСТВЕНИЯ ОТБОР , който има място в моето футболно сърце - БОТЕВ ПЛОВДИВ

любовта е една - останалото е фенство

моето детство е минало на колежа и в агитката на Ботев, не е нито на Анфийлд, нито на Олимпико, нито на Кампа или Вестфален

хуу,че си те знаем какъв си антагонист-провокатор и не ти се връзваме на глупостите за отбора, практикуващ най-великия футбол , откак гледаме тоя спорт



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Z]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано29.05.11 17:31



любовта е една - останалото е фенство

+1



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: lnglourious]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.05.11 17:38



Резо се изхвърли много с това, виж за Барса сигурно е така, но не му се връзвай за Пуул, говори ги 2 за 3 в момента - Ботев, дрън, дрън



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 17:39



Ливърпул мисля завършиха на 6-то място, така че стеснете диапазона...



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 17:42



Ааа незнам

Ако, Барбарела можеше да вкара голове на отборите от топ 6

та явно може това казвам.





Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.05.11 17:44



след миланистите и пуулци се накичиха с фланелки на Барса, скоро на пазара няма да останат такива, за истински фенове, като Петела





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 17:46



Абе класа си е определено, но многократно е доказвано, че може да бъде спрян и точно тогава обикновенно Барса изпитва затруднения (ме винаги).

Иначе журналята са страшна сила да надуват балони, да хиперболизират футболисти, напоследък и треньори и да създават вредни за футбола сектантски движения.

Кво да се прави - ВЕКА на (ДЕЗ)информацията



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: lnglourious]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.05.11 17:48



+1912





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано29.05.11 17:53



всъщност това си беше самата истина - испанския полуфинал беше истинския финал тази година, жалко, че съдията се върза на театъра им тогава, ама срещу всеки противник с подходящата тактика дет се казва.


Иначе не искам да звуча злопаметно, но си спомням как тука реваха по играта и тактиката на Моу и как Съра никога нямало това и онова - и да видяхме вчера какво стана на Уембли, където дефакто Манчо си бяха и домакини. Ама отстрани е лесно



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Balleta]  
Автор BatRado (red)
Публикувано29.05.11 18:16



където дефакто Манчо си бяха и домакини - що говориш глупости?
Какви домакини? Феновете си бяха фифти-фифти.
Ако имаш впредвид, че отбора го усеща като домакински стадион - защо тогава все още няма победа във важен мач там? Финалите за тенекиената купа не ги броя - за мен това не са важни мачове.



Тема Re:нови [re: Balleta]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.05.11 19:56



Хората са обективни и признават тоталната доминация на Каталунците, независимо кой отбор им е на сърцето.

Взимайте пример от Франц, който сподели, че този испански отбор в момента е най-силният за всички времена или от самия Сър, който каза след мача, че БАРСА са хипнотизирали Юнайтед и , че такава лекция за първи път му четат в кариерата.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:23



Петелът да не се прави на андрешко, ами да си спомни как преди 1/2 финалите обясняваше, че победителят от Барса/Реал М щял да бъде с незнам си колко милиона класи над другия финалист



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:35



А срещу Хърватско, Белгия, Германия, Реал Мадрид, Барселона, Байерн Мюнхен, Ливърпул, Арсенал и Челси?



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:40



Тази тема трябва да се букмаркне, толкова жалък никога не си бил:)



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:54



Би ли обяснил на нас, неопетнените от сектата, наречена висша математика, по какъв начин шестото място е "втора половина на таблицата" в таблица от 20 участника?



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:55



добре дошла



Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:57



Меси отдавна е минал Зидан на клубно ниво



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 20:59



Кристияно Роналдо красив? Оттеглям си поздрава, не си добре дошла



Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 21:01



имам си достатъчно, споко:) Така или иначе вече ще карам само на ретро фланелки...



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 21:03



И тия не се броят, щото ... щото така.




Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 21:08



забравих Дания:)


всъщност е малко абсурдно да броим гол по гол и съперник по съперник кво е правил един футболист с дългогодишна кариера в топ5 първенства, през повечето години от които неизменно е в топ10 в листата голове/асистенции.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 21:13



Ми налага се някак, просто щото е ... българин






Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.05.11 21:37



няма шанс пред Матея Кежман или Адриан Муту



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.05.11 21:42



Примерно Пике с леко брадясалата физиономия не ти ли харесва повече от Роналдо, то Роналдо не прилича много на мъж, някакво епилирано метросексуално недорасло келеме. По такива ли си падаш? Метросексуални женчовци?



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.05.11 21:43



Но пък сексуално може да ти допадне...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: BatRado]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.05.11 23:21



Туйто.....



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: пeтльo]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано29.05.11 23:51



шесто или шестнайсто?!







Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: GM]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.05.11 01:01





Шесто. Ако бяха на 16-о, нямаше да бъдат шампиони. По тая логика може и да хванеш класирането преди 1-ия кръг, че той е вкарал на най-трудните отбори, Блекпул, Бирмингам, Блекбърн кви бяха...



Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:05



Пике е симпатяга. Но португалецът има наистина секси излъчване.





"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:11



Има излъчване тип стриптийз за бабички.



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор Интpo ()
Публикувано30.05.11 01:12



Подозирам,че и в леглото е толкова бърз,колкото и на терена...,но важното е,че вкарва гол след гол...,и чак после си сваля фланелката..





Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:19



Той е любимец на жените, бре! Попитайте женската част в клуба, ако има такава.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:22



Не споря, че е любимец и със сигурност става в някой стриптийз бар да си отърква плочките в нослето на някое бабе, ама не е съвсем мъж...



Тема Re: Инови [re: Интpo]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:23



Не знам, обаче, оглавява класациите за най-харесван от фенките футболист. Поне по време на Световното бе така.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:29



Сигурно трябва да прилича на Тевес, за да го наречем мъж. Да, бе!



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор Интpo ()
Публикувано30.05.11 01:30



Не звучи много обективно т'ва мнение.
Човеко(Кристиано Роналдо),печели милиони,има си достатъчно жени,слава...и в повечко гореща средиземноморска кръв,да се изперчи на всеки мачо,изпречил се на пътя му! Мисля,че го е доказал! Верно,че се пази,и се хвърля,кат балерина посред ,,Лебедово езеро'',ама краката му струват,колкото външния дълг на държава от Третия свят-прав си е да ги пази.



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор Интpo ()
Публикувано30.05.11 01:33



Признай си,че го защитаваш,само защото мислено му изневери с Меси,и да се свършва..,или почва! Де да знам и аз!



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:35



Кво ше кажеш примерно за такъв типаж:





Тема Re: Инови [re: Интpo]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:35



Само Касияс засенчва Кристиано Роналдо в мислите ми.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: Интpo]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:36



По принцип има всички предпоставки да бъде мъж на място (всъщност всеки мъж ги има), обаче не е.



Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:38



Ама и Пуйол да те фане, няма да му устоиш.



Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:39



Опитвам се да си го представя без брада и мустаци. Предпочитам да ги няма.
Макар че на него специално му отиват.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:41



Ти пък сега. Харесвам испанците, но не всички все пак.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:43



Ако той те захаресва и ти ше го захаресваш...





Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:45



Възможно е. Ако е точен мъж, защо не?



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 01:48



Лека нощ!



Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.05.11 01:51



Лека и на теб!



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано30.05.11 02:13



Абсолютно майна. Винтиджа си е класиката. То е непорочно.



Тема Re:нови [re: tonzosjustice]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.05.11 09:04



Е кво да каже човек... Даже бих допълнил, че тая Барса е много по-силна от Барсата на Стоичков.



Тема Re:нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано30.05.11 09:47



Честито на всички барселонисти, 100% заслужена победа!!!

Отгоре, отгоре прегледах мненията без да задълбавам, че са много, но гледам бая вой има с/у липсата на Барби. За мен състава, който пусна САФ беше най-добрия възможен, просто с тези изпълнители (особено в средата) толкова.



Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано30.05.11 11:50



абе ти май искаш Пике да те шие в анала, а, признай си





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано30.05.11 11:51



Честито на всички фенове на Барселона.
Категорична и заслужена победа за най-добрия отбор този сезон.





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: пeтльo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.05.11 12:45



Да бе, а Блякбърн е шампион за 94/95... Заеееби.....







Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: Z]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.05.11 12:59



фланелката ми на Барса е златиста, а тази на Пуул-кремава
и на двете цветовата гама е такава, че да прилича и наподобява на ЕДИНСТВЕНИЯ ОТБОР , който има място в моето футболно сърце - БОТЕВ ПЛОВДИВ


Буахахахахахахахахахахахах :)))))))))))))))))) ..... И две петокласнички от първия чин започнаха да пляскат в захлас :)))))))))))))





Тема Re: Инови [re: shevchenko]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 13:15



Не ме поставяй в същата позиция, в която се поставяш, най-малкото в мечтите си, спрямо джуджето гриша.





Тема Re: Инови [re: бeз ycилиe]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.05.11 13:17



некак си фен на Барселона да обижда другите на 'джуджета' не е уместно, не мислиш ли:)



Тема Re: Инови [re: пeтльo]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано30.05.11 13:22



Гришата е някъде метър и четиридесет и осем, ако не се лъжа.





Тема Re:нови [re: Einsteins cock]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.05.11 13:43



Не съм съвсем съгласен по отношение на Бербатов.
Без да изпадам в патриотарски изблици,искам да кажа че липсата му на пейката беше абсолютно безумие.
Чичарито и Рууни напред,ОК,ше контраатакуваме,да ама тва работи в ситуации двама на двама или двама на трима,не в ситуации двама на петима (примерно) и Барселона не ти е Арсенал да ти остави место за контри. Като играеш срещу Барса требва да си наясно че нема да имаш пространство,а няма по-добър в играта на малки пространства от Бербатов,който кво ще да ми говори.

Освен тва,футбола е една такава игра,която се играе с топка,ако топката не е в твоя отбор,то ти не играеш а гледаш и се опитваш да си я върнеш,ако е в тебе се стараеш да я задържиш максимално дълго.
Ето тва е нещото което Барса правят по-добре от всеки друг в света а Бербатов е много добър във втората част-задържането.

Оуен на пейката не предлага НИЩО по-различно от тва което прави мексиканчето и на практика план Б беше същото като план А,ама с по-кофти изпълнители.

А иначе за мача,най-показателния момент за тва кво се случваше цела вечер беше некъде към 60тата минута,когато Меси,Шави и ъъмм....кво беше,Педро май се беха наредили дълбоко в половината на Юнайтед на десния фланг и на площ от има нема двайсе квадрата около 5 минути си цъкаха топчето помежду си,заобиколени от петима от Юнайтед,които изобщо не можеха да се докопат до него...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.05.11 19:31



Според мен Юнайтед трябваше да практикуват мощна преса, тва им беше шанса, и тва некак си не е силната страна на Бербатов - и за мен е ок, че не е титуляр, ама задължително трябваше да е на скамейката и при съответния развой на мача да влезе второто полувреме и да се пробват да бият Барса на най-слабото им място - при статични положения, където пък Бербати го бива. В крайна сметка с 10 човека и гледащият отблизо Чичарито, Юнайтед нямаха никъв шанс в тоя мач



Тема Re:нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.05.11 19:41



Ако гледаме реално и сме обективни,трябва да признаем че в този мач и със сегашните си футболисти,Юнайтед немаше никъв шанс,квато и тактика да беха приложили.За преса се искат кадърни халфове,които в момента липсват.

Всъщност мога да стигна даже още по-далеч и да кажа,че откакто гледам активно Юнайтед и съм фен (некъде към 15 години значи) не е имало отбор,който да може да бие ТОЗИ отбор на Барса,тва е положението.
Една халфова линия с Кийн,младия Скоулс,Бекъм и Инс например щеше да изглежда в пъти по-добре,но пак щеше да загуби,просто тоя отбор на Барса е извънземен...



Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.05.11 19:48



а дори Пуйол не игра





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано31.05.11 00:27



И на кое място бяха Пуул към тази дата???? В изпадащите? Или няколко места над чертата????
И за Левски не обейвал дума, щото аз за В група нищо не съм споменавал!!!!



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: sky76]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано31.05.11 09:32



Споменавай бе, да съм те спрял

.

Чакай ся и аз да се пробвам на вълна вашата логика:


Абе тоя Меси за нищо не става. Ебаси и надценият футболист. Без Шави и Иниеста е за никъде. Видя се на световното - гола вода с Аржентина, докато другите станаха шампиони. Преди това и голове с ръце вкарва. Е техничар, вкара няколко гола в ШЛ, ама Мъдото показа, че като му сложи персонален пазач и е дотам. Слаба работа...


Логично звучи нали, нищо ФАКТИТЕ сочат друго.



Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано31.05.11 12:07



Че тва, подчертаното, да не е лъжа?!?







Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано31.05.11 14:49



Не съм се скатал, просто съм много кът с времето, соу ще съм по-скоро лаконичен.

Честито на заслужилите победители. С оглед на показаното, друг изход от този мач не можеше да има и щеше да е меко казано куриозен, колкото да сме постигали обрати и какви ли не драми в историята.

Сега, след дъжд качулка се получава малко, или там с колите и пътищата, ама все пак ще понахвърля малко мисли, които ме налегнаха от събота насам.

По мое лично мнение бяха допуснати много грешки от наша страна, в мача, непосредствено преди него, както и доста по-рано.

Първо, съставът бе объркан. Не можеш да обявиш като намерения да "наситиш средната линия" и да излезеш с двама нападатели. ОК, някои ще кажат, е да де, ама Рууни може да играе изтеглен назад. ОК, ама пък мексиканчето срещу такава отбрана не може самО отпред, както се видя, соу Рууни май трябваше да се мултиплицира, че да го има в атаката и в мидфийлда. Никога не съм бил особен фен на Бербатов, но той евентуално можеше да направи повече като самотно острие, както е модерно да се казва. И тук говорим като чисто футболни качества, щото на нашия главата и проблемите, които произлизат от нея са друга тема, бая обширна. Но да се върнем на средната линия. Парк и Валенсия са добичета и можеха и още 90 минути да търчат. Качества да спрат играчи като Меси, Шави, Иниеста така или иначе нямат, но какво да се прави, вадиш най-доброто, което имаш. Обаче Гигс, при цялото ми ........ (тук просто ми липсват думите) пред този монументален играч, не бе в състояние да се справи в този мач. Един Нани според мене можеше доста по-добре да се справи, да внесе повече динамика, повече непредсказуемост. А Карик за кой ли път показа, че освен срещу островни съперници (и то не винаги) може да вирее само срещу отбори от чергата на Шалке да речем. Не знам колко зле е било фитнес-състоянието на Флечър, но аз определено бих рискувал с него. А бе не знам, наистина не знам какви са му на Фърги критериите за фитнес, и какво разбира той понякога под "поемане на риск"? Оправдан риск ли беше да пуска миналата година Рууни в реванша срещу Байерн, само да погледа малко от мача съвсем отблизо, време през което развинтихме баварчетата БЕЗ негова помощ с три безответни гола, че за капак и да си влоши контузията и да попречи на отбора да спечели четвъртата поредна? Неоправдан риск ли щеше да бъде включването на Флечър на мястото на Карик, пък и (както се намекна) все още не 100% фит? Ми то така погледнато Карик (съответно Скоулс/Гигс) можеха евентуално да го заменят, в случай, че капне или не е в час. Но не не не, не мисля, че щеше да е по-зле от Карик.

Да оставиш Бербата извън групата за сметка на футболния покойник Оуен е меко казано немарливост. Ся, какво всъщност е целял Фърги с този ход си остава за всички нас тайна, всичко останало, което се изписа/изприказва са предположения и спекулации. Пак ще го кажа, казвал съм го многократно през последните 3 години, Бербатов ми е през оная работа, по-точно фактът, че е българин, или най-точно казано съчетанието на фактите, че е българин и играч на Юнайтед. НИКОГА не съм искал българин да играе в Юнайтед, невър. И няма значение дали е Митко или някой друг, въпросът при мене е принципен, а не личностен. Не знам колко от вас помнят 1994, когато след Световното се загатна за някакъв интерес на Юнайтед към Лечков. Не знам колко е било сериозно, тогава нямаше интернет и такъв поток на информация, може да е било измислица на бг вестничетата. Но тогава тази перспектива ми бръкна не знам къде.

Хауевър, Бербатов и това, което му се случи последните 4-5 месеца неминуемо изиграха роля в избора на САФ за мача в събота. Но виновни са според мен и двете страни. Митко не е леке, не е чалга-стар, не е простак, не е лош човек, импонира ми. Но Митко е ленивец и примадона. Няма топки и не може да се налага, когато трябва. помисли си, че двадесетината гола до Коледа го направиха легенда и реши да даде малко лабаво и да чака последните мачове да даде пак газ. Не и при Фърги тези номера. Човекът иска работници, играчи, които ако ще и кръв да храчат по терена (и не по-малко на тренировките), да изпълняват указанията му, не харесва мързеливци, които се скатават, пириъд. За всичко това си е виновен самият Бербатов. Грешката на САФ обаче беше, че се довери безрезервно на Чичарито и абсолютно зачеркна нашия. Принципен човек е, спор няма, доказвал го е десетилетия наред, но в случая си вкара автогол, понеже под чертата остана без втори сносен нападател в отбора. Бербо в лоша форма е най-лошото, което може да се случи на един отбор. Ако САФ си беше нарушил принципите и беше дал повече игрово време на Митко, той определено нямаше да си влоши формата до такава степен. Е, какво става между двамата не можем да знаем, в крайна сметка говорим едва ли не на сляпо. А бтв защо всички бек-ап опции в атака бяха продадени/дадени под наем е просто поредният "неуместен" въпрос.

Засега толкова. Ако имам по-късно време и нерви, повече. По темата може с дни да се пише.

Още веднъж честито на Барса и до нови срещи! Аааа, и още нещо - не разбирам тези, които се скъсаха да превъзнасят Меси от събота насам, честно. Окс, най-добрият в света е, спор няма, и за мене наслада да го гледам. Нооо, Барселона са преди всичко ОТБОР, и то какъв?!?!?

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
АвторMCStranger (Нерегистриран)
Публикувано31.05.11 15:52



Най-накрая едно балансирано негативно мнение за Бербатов, което мога да приема. Въпреки че не съвпада с моето, е достатъчно обективно и казва верни неща. Даже за "примадона" съм съгласен, за "ленивец" - не, защото има достатъчно сведения от съотборници, които казват, че си скъсва гъза на тренировките. За мен ходът на Фъргюсън спрямо Бербатов в събота казва следното:

1. Естествено, че на САФ не му пука за Бербатов, той е мениджър на отбора и се грижи за отбора, не е мениджър или психоаналитик на Бербатов;
2. Според мен му е било ясно, че и Оуен, и Бербатов няма да му трябват (това според него), но Бербатов е този, за когото е платил 31 млн. и оставянето му извън групата праща сигнал към пазара и още по време на мача започнаха спекулациите и най-вероятно наддаването за него.
3. Има нещо, което се е случило между Съра и Бербатов и ние не знаем. Няма логика да изпаднеш в такава немилост, при положение, че си голмайстор за първенството и заедно с Нани си основната причина за тая така желана 19 титла. Имало е конфронтация, някъде по времето, когато излезе онова видео как Съра открито му се подиграва, докато беше на трибуните. Отделно заради полуфинала за купата с Ман Сити - уникален малшанс според мен или поредица от малшансове.
4. За мен Съра е твърдоглавец, което му носи както огромни плюсове, така и някои минуси понякога, което му се прощава, щото победителите не ги съдят. Нашият има нужда от специален психологически подход и на тези, които ще кажат "откъде-накъде пък трябва да го глезим", ще отговоря, че ползата за отбора би била толкова голяма, че си заслужава. От тая гледна точка идеалният мениджър за Берба би бил Мауриньо, а и той е казвал, че го цени високо като играч. Жозе никога не би постъпил със свой играч както Съра с Бекъм или Бербатов. Би му напипал струнките, би го мотивирал максимално и под негово ръководство би правил чудеса, каквито от време на време е правил и досега. Факт е, че Берба е може би в Топ 3 в света по отношение на първо докосване, там е и по "разчитане на играта", доста напред е и като техника, като задържане на топката, което спомена Капитана и т.н., и т.н. Факт е, че си пада леко лигльо и изнежен като психика, но пак казвам - срещу това, което може да даде на един отбор, си заслужава да бъдат търпени тези чисто човешки слабости. За мен (а е и логично, щото само това са по-добрите отбори) единствените места, където си заслужава да отиде, са Барса и Реал. Съмнявам се, че биха го искали и от двете, обаче. Вече мина футболния зенит като възраст, заради последните събития има етикет на "лузър" и се съмнявам, че двата най-добри отбора в света ще искат "четвъртия избор на Ман Ютд". Борусия Дортмунд е следващият добър вариант - немското първенство е нагоре, той има опит там и Борусия беше с класи над другите изтеклия сезон. Нюкасъл, макар и любим негов отбор, е ужасно падение, ако ще ходи другаде в Англия, по-добре в Тотнъм. Естествено, има го и варианта да го начука на Съра като си клати мадурите една година, взима по 100 хилки на седмица и си тръгне като свободен агент, но за Бербатов славата и мнението на хората са много по-важни от парите, а и тогава ще бъде на 32 и половина.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: MCStranger]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано31.05.11 17:13



В договора му има едностранна клауза с която Утд могат да удължат договора му с още една година, така че ако иска да го "начука на Съра" може да се наложи и 2 години да клати мъдурите докато стане свободен агент ... на неговата възраст това си е направо пенсиониране





Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: Einsteins cock]  
АвторMCStranger (Нерегистриран)
Публикувано31.05.11 19:30



Значи не е вариант, така или иначе го бях сложил на последно място:)



Тема Re:нови [re: пeтльo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано31.05.11 21:24



В крайна сметка с 10 човека - ти къде ги видя тия 10 човека... Според мен Юнайтед игра с 4 души по-малко..поне.





Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор BatRado (red)
Публикувано31.05.11 21:28



За преса се искат кадърни халфове,които в момента липсват. ето това е истината за съжаление....С Карик, Парк, Андерсон може и да станеш шампион на Англия, където има много мачове, но не може да биеш Барса и най-силната халфова линия в света, във финал в ШЛ



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано31.05.11 22:37



Както винаги, съм на 100% съгласен с теб.
Адски кофти ми е от събота насам и се канех днес най-сетне да седна да напиша нещо по-подробно. Обаче ти вече си го направил и така като гледам над 90% ще се припокрием.
Ще кажа само това, за което ме е най-яд - не може да афишираш борба за центъра и да оставиш на пейката единствения ти читав халф, който може да се бори с вълшебните халфове на Барса, и който ще си остави дробовете на терена, без да изглежда това като гламаво тичане, на пейката. Колкото и да е зле фитнеса му , щеше да е в пъти по-полезен от нещастника Карик или малоумния Парк... Флечър е единствения от централните ни полузащитници, който има класа да се изправи срещу Барса.
Едва ли щяхме да бием, но със сигурност тази огромна разлика второто полувреме нямаше да я има.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: El Capitan]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано07.06.11 13:42



Що бе, браточка, Майорка не е само Палма. Там на почивка така или иначе нивгаш няма да отида, а в момента дори гледам да убедя жената да не пътуваме изобщо дотам, че тя нещо шопинг и сайтсиинг е замислила в Палма. Иначе сме на 60 км от града, в едно рибарско селище, по-скоро затънтено, с други думи харабия. Тея пещери се явяват наблизо някъде, ама чух, че на паркинга отпред било всеки ден стрес с безбройните му там бусове и туристи, може и да пропуснем мероприятието. Както е казал народът, СПОКОЙСТВИЕ И ЗДРАВА ХРАНА, друго не ми требе там.

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.06.11 23:50



E аз нали писах че обиколих цела Майорка бе. Начи острова като остров е супер место,супер просто,УНИКАЛНА природа-комбинация от плажове,типичните средиземноморски маслинови и портокалови горички,и бая големшка така планина–Трамунтана която е идеална за трекинг.

ОБАЧЕ! Има МИЛИАРДИ ГЕРМАНЦИ!

НАСЕКЪДЕ копеле,просто е като шибан мравуняк,е тва ме бъгва брутално просто..

А ако се пак отидете,стисни зъби и влезте в пещерите,верно нали че горе доле на половината път нема да ти издържат нервите и ше нокаутираш 78 годишния хер Курбергер, който те е бутнал за 147ми път и също така ше събориш бабичката му от високо место,но такъв е живота,малко поетична справедливост нема да им навреди,мисълта ми е че местото като такова си заслужава да се види.

Иначе нема ко да се притесняваш от шопинга у Палма-същото е като насекъде,а за гледане освен катедралата и аквариума нема кой знае кво...

Требваше да питаш преди да тръгнеш,ако търсиш спокойствие и здрава храна и много по-качествени плажове,Менорка е твойто место....



Тема JmnbLDqIfdwYFEuUDCнови [re: pirx]  
АвторLottie (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 04:18



Great thinking! That really brakes the mold!



Тема LWGjJsPXmhZнови [re: TheExorsist]  
АвторJeana (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 07:52



YMMD with that aneswr! TX



Тема oukBXBdenzwmJOнови [re: SUBXERO]  
АвторDoughboy (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 08:31



I bow down hmubly in the presence of such greatness.



Тема BjICZIVHkIMyimkjaнови [re: SUBXERO]  
АвторDenisha (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 10:39



IJWTS wow! Why can't I think of thigns like that?



Тема jvMEqcXDaaNjOFBbiyнови [re: sky76]  
АвторZyah (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 12:37



It was dark when I woke. This is a ray of susnhnie.



Тема hIRKkcsLHAtNotNgzgнови [re: SUBXERO]  
АвторJanuary (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 13:13



YMMD with that aswner! TX



Тема jFEqSgRPByFgнови [re: SUBXERO]  
АвторVinnie (Нерегистриран)
Публикувано15.06.11 19:25



More posts of this quality. Not the usual c***, palsee



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: El Capitan]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано27.06.11 15:15



Здрасти, бро! Върнах се, жив съм, мегадоволен, коремът ме боли от плюскане и прочее. За тая почивка просто няам думи, грейтист евър! На тоа остров сякаш всичко е създавано по мой вкус. Отначало бях леко скептичен, но всичко негативно в мене се изпари за нула време. С подробности някой друг път. Жив и здрав!

_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.06.11 23:18





Радвам се да го чуя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.