Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:20



WE LOVE TO BE HATED!



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 14:20



Според мен зависи и от рефера. Ако Ман Ю играят с 11 души, нищо не се знае.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:21



Кефиш!



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:22



Него в смисъл отбора. Ебавам се бе.

Ти пък не гледай толкова буквално на нещата. Наистина ми е се тая. Но мача ше го гледам де, поне от футболна гледна точка. А една курветина току що ми се обади и каза, че може и да не дойде и ше трябва да я пляскам.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 14:23



Бе ние поне в началото ще сме с 11 души на терена. В твоя ред на мисли обаче, не се знае само другите с колко ще са.



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано26.05.11 14:24



А бе да ти кажа, аз съм шокиран, защото в последните години се кротна той.И нямаше тъпотии.
Иначе в ранните му години в клуба беше честичко герой на жълтите колонки - даже веднъж си спомням, че пресата бе написала, че кръшкал на гаджето си (тогава) Стейси с някаква, и любовницата пък му изнерверявала на него с брат му, че се били, карали и т.н. Във всяка такава глупост ествествено има и частица истина. Та не казвам, че е невъзможно, просто в последните години (айде да кажем този век) той бе пример. Но всички сме хора...



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано26.05.11 14:24



Затова е важно Скоулс да е титуляр за да стане интересно.



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 14:24



Не се шегувам, баце! Съдята много лесно може да се подведе, а с човек по-малко, сте обречени. Ако трябва да съм честен, мразя ви, но повече мразя цигани-симуланти, които играят за да изкарат картон на противника. Срещу такива ще играете. В Неделя бих по-хепи да прочета, че сте били, защото не вярвам да се търкаляте по терена, което адски ме изнервя като зрител.
Жив и здрав!



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: sky76]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано26.05.11 15:54



Как да не обича човек хейтъри като тебе!?



_____



Тема Re: CL FINAL: Барселона - Юнайтеднови [re: SUBXERO]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано26.05.11 16:06



И аз имам малък сантимент към вас и по-точно към Съра! Преди 2,5 години, Норич уволниха Рьодер като мениджър на Норич и назначиха Брайън Гън на поста. Брайън е легенда на Норич и беше приет много радушно в клуба.
Първия мач под негово ръководство беше срещу Барнзли. Преди мача Гън казал на отбора, че е получил смс от " най-великия мениджър на света Сър Алекс Фергюсън". В него Съра пожелал успех на Норич и посъветвал Гън с няколко тактики за мача. В крайна сметка Норич биха с 4:0, по-късно изпаднаха. а през лятото Гън беше уволнен след 1:7 у дома от Колчестър, но важен е жеста на Съра. Мисля си, че ако той не беше на кормилото тази година, титлата отиваше пак при Челси. Гоялм е Съра, няма спор!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.