Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Инови [re: alessandron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 13:18



Виж сега, аз съм жена и не разбирам много от футбол, но го харесвам, не изпускам Световно и Европейско първенство, имам си любимци и се вълнувам.

Не намирам лошо в това, че съм изказала мнение или съм попитала нещо във вашия клуб. В ГЗС достатъчно пописах по повод Световното през миналата година, бях плътно за Испания и тя наистина отнесе титлата.
Даже си бях направила класация за тримата най-секси футболисти за мен, в тон с тематиката на клуба.



Не се обиждам, че ме пращаш в ГЗС, обаче там е по-неуместно да говоря за футбол, отколкото тук. Не мислиш ли?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.05.11 13:22



МЕСИ е гений, но Шави и Иниеста са също. Дали Меси ще го няма или другите двама е равносилно. Силата на БАРСА е основно в тях. Меси не е испанец, но Испания е световен и европейски шампион.



Тема Re: Инови [re: tonzosjustice]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 13:27



Най-обичам Касияс, след него - Фабрегас. Ако говорим за тима на Испания.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 13:32



Откога голове срещу средняци от втората половина на таблицата се броят за нещо специално?!?







Тема Re: Инови [re: saksun]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.05.11 13:34



Така е, тук е по-подходящо да говориш за футбол :) Радвам се и че четеш, а не само говориш, щото доста хора само говорят, без да четат

Добре си дошла да си говорим и по-често, че тук сме си динозаври като цяло. Затова и в клуба новите първо леко на нож се посрещат, но после няма проблеми, когато стане ясно кой какво говори и чете




Тема Re: Инови [re: alessandron]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.05.11 13:37



Хубаво е, че се усмихна.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: ФААААААААААААРСанови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 13:53



Никой не отрича, че снощи Манчу беше тотално надигран с футболни аргументи, но нещо много бързо забравихте истинската циркаджийска същност на катунската измет и факта, че ако имаше истински мъже в черно и неподатливи на блясъка на жълтиците футболни функционери, то вашият "извънземен" отбор въобще нямаше да стигне до този мач, да не говорим пък за същия финал отпреди два сезона...

Ами окей, хрупайте доволно миризливото лайно с шоколадова градзура и се самонавивайте, че сте почетни гости на виенския салон...





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 13:59



Абе всички се съгласихме, че Барбарела е класа що се отнася до хеттрици срещу "отборите след 8-мо място", но работата е там, че снощи не беше такъв мач и наш Барбарелко логично беше оставен извън групата. Те това е цялата приказка. А утре ще дойде мачът със Суонзи и Барби ще е първа опция и ще има много по-голям шанс да им напълни мрежата от един Чичарито, примерно...





Тема Re: Ако Бербатов остане в Манчонови [re: Meйджъp]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано29.05.11 14:12



Стига тролва, Бербатов има повече голове срещу големи отбори от Руни и Ернандез взети заедно: ) И на Барселона е вкарвал впрочем. рууни до вчера не беше, грахчето още не е: )

Но това че вчера беше извън групата си беше поетик джастис отвсякъде, мисля, че откакто се регистрирах тук съм го защитавал, но след като се отказа от националния отбор, за да се концентрира върху клубната си кариера, беше забавно, че в най-важния и мечтан за него мач, трябваше да е просто зрител. Надявам се да си преосмисли приоритетие сега.



Тема Re:нови [re: goro_levskara]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.05.11 14:12



Месипоклонничеството набира страшна сила...



Истината е, че Барса имат двама невероятни - Шави и Иниеста - които са действителните двигатели на каталонската машина. Прехваленият ви Меси искам да го видя в някоя посредствена халфова линия, в която липсват богове като Шави и Иниеста. Всъщност видяхме го - с екипа на Аржентина, на световното в ЮАР, където беше жалък независим пумпал - и все пак отчитаме, че гаучосите също не са случаен отбор, със случайни играчи...

Толкова относно поредният сапунен мехур с рекламна стойност. Има още много трева да изпасе преди да стигна класата на някои добри играчи от недалечното минало, като един Гулит например, какво остава да се сравнява с истинския магьосник на нашето време - Зизу.






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.