Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 23.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Честита титла!  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 20:02



Днес си я заслужихте!



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано08.05.11 20:04



Честито и с пожелания да отнесат поне 5-ца с хеттрик на Меси.



Тема Re: Честита титла!нови [re: lYl 13]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 20:08



Жалко, че Капитаня няма да е на линия. Той ше лови риба някъде.



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано08.05.11 20:09



Благодаря.
Само ако може да наритат тъпия селянин Рууни и малката танцьорка Чичерита. Такива нерви не са ми вкарвали от много луни! 10-15 чисти положения изтърваха и вече виждах как ще паднем само за да ме е яд...





Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 20:12



Че кога не сме я заслужавали?

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: Честита титла!нови [re: The Fallen Angel]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 20:14



Иначе тук може да си излея гнева върху тъпия мехиканец, да го ева в сакатлъка... Днес изпусна поне 3 чисти гола само той.... Трябват му малко пейки сега на него



К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 20:16



Бих искал да похваля съдийството на Хауърд Уеб. Напук на предразсъдъците, човекът свири много добре днес!



Тема И от мен честитонови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано08.05.11 20:17



Напълно заслужено.






Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.05.11 20:21



Честита титла на всички фенове на Юнайтед и от мен!!

Каквото и както и да се е случвало през сезона, след като на финалната права има директен мач и го печелиш категорично, никой не може да каже че не е заслужена.



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано08.05.11 20:26



напълно заслужена титла и шампионски мач. Чакаме працилоната.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: Честита титла!нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 20:28



Завидна атмосфера баце! Бях си пуснал ейч ди-то на макс волюм... Даже по едно време бях забравил, че съм против Ман Ю...

Драма в стил английски феъритейлс един вид!



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор tonzosjustice (Red Or Dead)
Публикувано08.05.11 20:32



Честита титла! Напълно заслужена! Мексиканчето скъса нервите на всички, Рунчо също. Берба вкарваше поне два гола от техните положения.

ИНИЕСТАААААА ГОООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

ЕЙ ЧАКАМЕ ВИ НА ФИНАЛА!

КУР ЗА ЧЕЛСИ





Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 20:44



Добре свири, да.... Добре, че от 'доброто' му свирене няма да се стигне до сериозен скандал...
Не се ли въведат скоро видеотехнологиите, като в хокея, отива на зле работата.

П.С. Иначе не е редно да се честити. Реално ни трябва още точка.

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 20:49



Всъщност единствено феновете на Челси бяха на ниво през целия мач. За нашите не мога да кажа същото, в един момент напрежението удари всички явно... Имало е далеч по-шумни мачове. Предполагам, ако Ернандес или Руньо бяха вкарали поне едно от многобройните си положения, щеше да е доста по-добре съраунда...

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: Честита титла!нови [re: tonzosjustice]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 20:52



Дали Бербо щеше да вкара, можем само да предполагаме. Но е факт, че Ернандес си плаче за пейка. Дано в оставащите мачове поне нашия е титуляр, за да има повече шансове да затвърди голмайсторската корона.

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!


Тема Re: Честита титла!нови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 21:30



Е стига бе. То точно вашта публика надвикА сините говеда. Вие бехте толкова силни психологически, че направо им ебахте майката! Смляхте ги и физически и емоционално!



Тема Re: Честита титла!нови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 21:33



Карло требеше да пусне Анелка доста по-рано. А Торес в момента е добър голмайстор за Портсмут да кажаем...



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 21:34



Очаквах повечко от тях. Имаше моменти, в които сините се чуваха и то ясно, значи нашите не са справили добре.. феновете имам впредвид



К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано08.05.11 21:34



Честито на манчовци, а на вас Съра ви разказа играта





Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 21:37



Анелка въобще не игра днес. Да не си гледал нещо друго?


Карло обърка смените си. Не видях особен смисъл от пускането на Рамирес (да не наричам бразилец, щото е толкова бразилец, колкото и Андерсон), вместо него Кольо щеше да е много по-полезен...
За Алекс няма да кажа нищо - спаси сигурен гол поне...

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Редактирано от BatRado на 08.05.11 21:38.



Тема Re: Честита титла!нови [re: Balleta]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 21:47



Ето това


бе ключовият момент.
Някои хора, държейки се високомерно, предизвикаха съдбата
Иначе се надявам, след 6 дни Фърги да изпълни заканата си и на теория.

К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: Честита титла!нови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 21:53



Анелка требеше да играе днес.



Тема Re: Честита титла!нови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 21:56



Жалко, че не можете да го начукате на съра. Сега съра ше го начука на катунията!





Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 22:00



Баце, на колко големи си?



К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: Честита титла!нови [re: BatRado]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 22:12



Всъщност си лягам след малко. Днеска изпих 6 литра бира и изядох два кебепа. ВързаАх една курва, но утре ще се карам с нея. Мислих да гледам един филм, но вече ми се затварят очите. Простете ми ако пиша глупости в следващите няколко часа!



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано08.05.11 22:17



Мерси!

Доста сме добри,тва е положението....





Тема Re: Честита титла!нови [re: BatRado]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано08.05.11 22:22







Тема Re: Честита титла!нови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано08.05.11 22:25



Наглец! Ае са да фанеш неколко червеноперки и да пуснеш една рецепта с ква салата се сервират!





Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано08.05.11 22:28



Тва е Coarse fish бе,ние не ядеме такива,нали сме англичани....



Тема Re: Честита титла!нови [re: El Capitan]  
Автор BatRado (red)
Публикувано08.05.11 22:30





К*Р ЗА ХЕЙТЪРИТЕ!

Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.05.11 23:18



развържи момичето преди да заспиш



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.05.11 06:26



супер, дяволчето сериозно ще се облажи, добре ще ми дойдат тези парички в края на сезона, а кога заложих, вече забравих...





Тема Re: Честита титла!нови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано09.05.11 08:14



Облажи се. И да те оближе също некоя!





Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано10.05.11 00:59



Честито и от мен! Макар, че съм хейтър, признавам, че титлата замина при отбора, който най-много я заслужаваше. Като пирбавим и мачовете в ШЛ, логично по-добрия отбор е шампион!



Тема Айде да не отварям нова тема...нови [re: TheExorsist]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано15.05.11 03:02



Интересно ми е как "приятелите на английския футбол" ще коментират снощния ФАРС, който сътвориха Блякбърн и Юнайтед в последните минути на мача си. Вече знаем, че когато го правят жабарите - това е цирк и позор за футбола. А когато са замесени английските "джентълмени", като какво трябва да го приемаме - може би като изкусна тактическа съобразителност?!?

Интересно ми е и как върлите дузпоклонници ще коментират измекярската дузпа, от която Юнайтед изравниха. Някакви полуЕнтЕлЕгенти в студиото на Диема убеждаваха как, видите ли, било чиста дузпа, защото вратарят спънал нападателя. Аман от този болен буквализъм вече! Все си мисля, че положения, от които не произтича ПРЯКА голова опасност (а това положение е точно такова, защото НЯМА как нападателят практически да догони напускащата в аут топка, дори да литне) трябва да се "четат" от реферите и да не се стига до такива незаслужени и направо смехотворни дузпи.

Иначе евала на Юнайтед, титлата им е абсолютно заслужена, колкото и определен кръг техни хейтъри да убеждават в противното, но вчерашният мач беше абсолютно педераски цирк и оставя известна горчилка в паницата с меда.





Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: Meйджъp]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано15.05.11 04:40



На кой му пука за тоя мач бе, са се връщам от клуб и разбирам резултато!





Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: Meйджъp]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано15.05.11 10:08



Аз гледах мача с английски коментар и последните минути от тях се чуваше само една дума и тя бе точно фарс.
Как да го коментираме, когато нещо е грозно то е грозно и Италия и в Англия... убеден съм че и повечето от феновете на Юнайтед биха предпочели да не вземат титлата точно така.
Иначе ВЛ почна да се изражда от сезон на сезон та вече понятието английски джентълмени стана доста имагинерно що се отнася до футбола. Или поне що се отнася до ВЛ.

Конкретно за мача.. може би е добре да допълним че и гола на Блекбърн започна от спорна ситуация, в която според мен топката мина аут линията, но това не бе маркирано.

За титлата - съвсем заслужено я спечели най-малко слабия отбор от претендентите за нея. Останалото е самонавиване че тази формация на Юнайтед има кой знае каква класа.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: Meйджъp]  
Автор BatRado (red)
Публикувано15.05.11 10:31



Фарса си е фарс, без значение в коя държава е. Но не мисля, че трябва да се обвиняват само Юнайтед за това, което стана вчера. Все пак Блекбърн все още са застрашени, беше логично да опитат натиск, за да докажат че искат победата, както парадираха до тогава.Но не го направихиа и то пред собствените си фенове. Юнайтед постигна това, за което бе дошъл, ако не бе станало вчера - щеше да е другия уикенд. Има ли значение?
И в паницата с мед едва ли има кой знае колко горчилка, защото заслужихме тази титла миналия уикенд по най-категоричния начин срещу прекия конкурент.

За спорните решения... То всъщност е само - гола на Блекбърн, който бе абсолютно нередовен, тъй като топката излезе в аут преди центрирането.
Дузпата не виждам какво да я коментираме - 100%-ва. Робинсън не игра с топката, Ернандес пръв достигна до нея, и определено имаше контакт между двамата. Съвсем нормална дузпа, нито е първата такава, нито - последната.

Иначе, ако целта ти е да направиш някаква провокация тук - това вече е друга бира





Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано15.05.11 12:01



Абе незнам фарс-марс - ама тоя икс как точно помогна на Блякбърн?





Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор BatRado (red)
Публикувано15.05.11 12:14



Никак


Победа за тях означаваше спасение, а сега трябва в последния кръг да борят Уулвс, ако не се лъжа, в директен двубой.



Тема Колкото до дузпатанови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано15.05.11 13:19



100% си е. И оправдания тип "ама нападателят нямало да стигне топката" ме карат само да се смея. Като е нямало да я стигне, защо тъпият вратар скача на нож? Да го остави и толкова.




Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: BatRado]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано15.05.11 21:06



Именно затова и питам за какъв фарс става на въпрос?



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор BatRado (red)
Публикувано15.05.11 22:02



Защото Юнайтед разиграваха в собствената си половина последните 7-8 минути и не си правеха труда да обръщат резултата... Не е красиво, спор няма, ама ако някой трябваше да играе в тези минути - това бяха Блякбърн. Юнайтед вече имаха резултата, който ги устройва.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: BatRado]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано15.05.11 22:41



Те и Барса така играеха срещу Реал, ама никой тука не видях да се възмущава

.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано15.05.11 23:27



Никой не се е възмущавал?! аххаха форумът беше залят с псувни как великата Барса не нападала, докато Мадрид не излизаха от собствената си половина на собствения си стадион...



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано16.05.11 08:24



Са като вземат и ШЛ ский та глеай! Нема такъв ташак!





Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: пeтльo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.05.11 08:59



Пропуснал съм го значи...



В случая който има зор да напада . Аз пак не разбрах къде е фарса, ама карай?

п.с. Не съм гледал мача затова и питам.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано16.05.11 09:31



Фарса беше единствено в отсъждане на дузпата, и то не самото решение, а начина по който бе взето - главния ходи да се консултира с лайнсмена, когото наште щяха да го изядат, после даде дузпата и другите го нападнаха ... кво толкова имаше да се умува не знам, 100% дузпа. Дори и да не е видял добре главния, лайнсмена или вдига за нарушение или за аут, няма нужда да си правят специални срещи ...
Колкото до последните минути - всеки играе за резултата, който го устройва, рисковано е са се каже, че ББ ги устройва X, но пък и по-всяка вероятност ще им стигне. За да изпаднат трябва да паднат от вълците и 2 от Уигън, Бирмингам и Блекпул да победят ... което си е направо невъзможно!



Редактирано от Einsteins cock на 16.05.11 09:33.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: Einsteins cock]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.05.11 10:58



Ами това не е първият случай в който съдия се консултира със страничният, а и явно решението е било правилно...

п.с. Не е толкова невъзможно.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: Einsteins cock]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 11:07



А бе да ти кажа въобще не е невъзможно да изпаднат Блекбърн.
Според мен вълците си ги бият без проблем и се спасяват. Победа на Уигън не е невъзможна, па макар и на трудния за гостуване Британия Стейдиъм.
От Тотнъм всичко може да се очаква - така като биха Ливърпул, току виж паднали от Бирмингам,за да е драмата пълна. А за нашия мач... предполагам, че ще играят Гибсън, Браун, Кушджак, Андерсон, Обертан,Оуен... що да не вземат нещо Блекпул?
Най-важното в случая е Бирмингам да го издухат и да не се връщат никога повече във ВЛ (като Боро и Помпи, които проклех преди да изпаднат).
Казах





Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 11:37



Баце, тук говорим за една гледка в края на мача, в която имаше повече от 5 минути, в които все едно едно гледаш забавен каданс.. една защитна линия си подава топката, а нападателна линия на ББ стои близо до централната линия, сякаш чакат съдията да свири и да вземат КЕШ, а не се в борбата за изпадане. Според мен си направиха сметките че с 1 точка са ок за спасяване, но честно казано такива шматки си заслужават изпадане след подобно поведение.

Нищо лошо за МЮ в случая.. те си гонеха точката, взеха си я.. И да не я вземеха, пак си бяха шампиони и то повече от заслужено след като биха абрамчиците.
Явно обаче и ББ са гонели точката, но поне да имитираха някакво бягане, желание за нещо повече... Просто е грозно за Англия това.. Затова и са прави всички критици на Висша лига.. от сезон на сезон тя става все по-малко Висша... Едно време нашите аргументи в полза на това че сме фенове именно на английския футбол беше именно това - играе се мъжки - без въргаляне, без симулации, играе се до край и за честта...



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано16.05.11 11:50



Ник'къв Обертан! Този мач ще е паметен, въпреки, че в него нищо няма да се решава (освен съдбата на Блекпул, разбира се), накрая ще се връчва купата, не е ташак-работа. В него ще играят доста резерви, да, ама заслужили резерви. Рууни, Чича и Кептън Видич са така или иначе сигурни, Гигси и Скоулс поне резерви, Флеч също, Бербатов също ще играе едно полувреме, току вкарал още някой гол. О'Шей, Андерсон, че и Гибо и Оуен според мене са заслужили резерви. За Валенсия и Парк какво да говорим. Евънс и Смолинг също са заслужили (Смолинг догодина по това време ще е дори твърд титуляр). Браун изпусна отдавна парата, няма да играе, Кушчак също не бих пуснал, но те пък другите вратари още по-малък принос имат, соу от мен да мине. Обертановци и Бебета нямат място на стадиона, камо ли в отбора. Хау!

_____



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.05.11 12:01



Така е, но аз това отдавна го преглътнах. Парите убиват футбола и т.нар. ВЛ си беше обречена да се превърне в това в което е сега. И по зле ще става.

Понеже не гледах мача се учудих на фарса и то не за друго ми защото тоя Х не им върши чак толкова много работа. Продължава да си им пари под краката. Явно си правят някакви сметки - да видим.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 12:04



Съра няма да рискува никой, който ще е титуляр на 28-ми, гаранция!
Аз от резервите мога да посоча много малко, които са 'заслужили'

. Та затова очаквам посочените от мен да играят в този мач... плюс Бербо, Скоулс, Нани може би (защото не мисля, че ще е титуляр на Уембли), Флечър за да връща формата.
Еванс и Гибсън аз лично бих ги прикачил към Обертанчо и Бебо . Еднаква класа са.
Дано да завършим сезона подобаващо, щото никак не е приятно в мач, в който ще вземеш титлата, да играеш лошо и да те коментират после, но няма да се учудя, защото в отбора има играчи за брак, които се надявам да си ходят лятото.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 12:14



ами прословутата кота '40 точки'.. + доста по-добрата им голова разлика, което си е точка отгоре все едно..това може да им е била сметката.. друго не виждам.

Да се благодарят на Фулъм че биха Бирмингам, иначе Сити ги минаваха, а аз далеч не съм сигурен че Уигън в последния мач ще падне срещу Сток. Така че всичко е възможно още.. дори и да изпаднат 2 отбора с 40 точки :)



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 12:19



Тази кота бе 'променена' преди 7-8 години поне... В момента 42 точки се смятат образно казано за сигурно спасяване.
Аз затова писах, че ако бяха били, се спасяваха и по хъса, с който играеха до нашия гол оставах с впечатление, че те ще искат победата. Но явно по-скоро са се страхували да не загубят след това и затова са решили, че по-добре точка, отколкото 0.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 12:34



Тя бе 'променена' както казваш, защото Уест Хям изненада всички като изпадна с 42 точки през 2003-а :)
Реално след това мисля че няма случай някой да е изпадал с 40+ че и 40 точки..

Този сезон дъното на ВЛ се придвижи малко повече към златната среда. Предните сезони 2-3 от изпадащите бяха с около 33-36 точки, докато сега само УХ е в този сектор (за съжаление)



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 12:39



Ами моето мнение е, че тази кота ще се вдигне още и то в идните сезони. Има тенденция на уплътняване на зоните 'дъно','златна среда', 'еврозона', 'ШЛ' , което само по себе си означава по-интересно първенство


Иначе този сезон, при определени обстоятелства, макар и трудно изпълними, също може единия изпадащ да е с 42 точки.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано16.05.11 12:49



играе се мъжки - без въргаляне, без симулации, играе се до край и за честта...


В долните ешелони е така.



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Авторuнтepucт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.11 15:42



Малка част от авантите за Манго.Пропуснали са многобройните тесли във вреда на едни техни конкуренти.



Тема Re: Честита титла!нови [re: uнтepucт]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано16.05.11 16:05



КонКУРенти НЯМАШЕ този сезон. Факт. Слабашка история един вид.



Тема И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано16.05.11 23:38



Елементарната логика на играта повелява положение, което е 99% аут и не повече от 1% продължаване на атаката (ако топката се спре в гигантска локва досами аутлинията) да не се превръща в 75% гол (какъвто е средния процент отбелязани голове от дузпи) заради едно престъпно решение, почиващо единствено на жалък буквализъм...
Ама какво съм тръгнал да обяснявам на човек, на чийто любим отбор 99.99% от дузпите са му от измислена нагоре...







Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: Meйджъp]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 08:05







Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.11 08:41



Хехе - по-добре, отколкото човек, който дори не знае от кой отбор е






Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 09:02



Беше от Болтън едно време, не знам дали е още от тях.



Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.11 10:30



Баце, като не разбираш иронията в поста ми, що се бъркаш?






Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 10:35



Баце ясно ми е, ти що постоянно се заяждаш?





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: TheExorsist]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.05.11 11:10



Тц вече е от Реал М





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.11 13:36



А ти що си мислиш, че постоянно се заяждам?






Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 16:11



Не си мисля, забелязвам го!





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано17.05.11 18:47



По-добре да "не знае от кой отбор е", отколкото фенщината да му замъглява възприятията за непреходните футболни ценности...







Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано17.05.11 18:48



Всъщност Реал ми е първият любим отбор от времето, в което знаех само Реал, Милан, Тракия и ЦФКА Средец :))





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 19:38



Бех гледал некъв боксьорски филм с Антонио ПедЕрас, дето по време на файта на ринга една фенка викаше и за двамата боксьори.





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: Meйджъp]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 19:40



Значи аз съм миланист, щото Милан ми е първия любим отбор.



Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.11 20:16



А според мен забелязваш главно стъклата в Стъклен дом






Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.11 20:18



По-добре да спреш да се вглеждаш в непреходното, че току виж си го изгледал как минава през вратата






Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: TheExorsist]  
Автор alessandron ()
Публикувано17.05.11 20:19



Това го знае целия форум, но все пак е редно по-често да подкрепяш отбора






Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 20:34



Далече в аут!





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано17.05.11 20:36



Естествено. Основно в червено и черно се носим.





Тема Re: И червен картон, нали е последен в отбраната... :(нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано17.05.11 23:11



пак е предрусал нещо, и в другата тема не знае кво говори:)



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано18.05.11 10:42



King Kenny and SAF walk into a bar and order scotch. The bartender says: "Sorry Kenny we serve only over 18"





Тема Re: Честита титла!нови [re: The Fallen Angel]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.05.11 11:04







Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Автор The Fallen Angel (олигозахарид)
Публикувано18.05.11 16:42



Тъкмо го видях


Простете повторението




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.