Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 16.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 11:37



Баце, тук говорим за една гледка в края на мача, в която имаше повече от 5 минути, в които все едно едно гледаш забавен каданс.. една защитна линия си подава топката, а нападателна линия на ББ стои близо до централната линия, сякаш чакат съдията да свири и да вземат КЕШ, а не се в борбата за изпадане. Според мен си направиха сметките че с 1 точка са ок за спасяване, но честно казано такива шматки си заслужават изпадане след подобно поведение.

Нищо лошо за МЮ в случая.. те си гонеха точката, взеха си я.. И да не я вземеха, пак си бяха шампиони и то повече от заслужено след като биха абрамчиците.
Явно обаче и ББ са гонели точката, но поне да имитираха някакво бягане, желание за нещо повече... Просто е грозно за Англия това.. Затова и са прави всички критици на Висша лига.. от сезон на сезон тя става все по-малко Висша... Едно време нашите аргументи в полза на това че сме фенове именно на английския футбол беше именно това - играе се мъжки - без въргаляне, без симулации, играе се до край и за честта...



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: BatRado]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано16.05.11 11:50



Ник'къв Обертан! Този мач ще е паметен, въпреки, че в него нищо няма да се решава (освен съдбата на Блекпул, разбира се), накрая ще се връчва купата, не е ташак-работа. В него ще играят доста резерви, да, ама заслужили резерви. Рууни, Чича и Кептън Видич са така или иначе сигурни, Гигси и Скоулс поне резерви, Флеч също, Бербатов също ще играе едно полувреме, току вкарал още някой гол. О'Шей, Андерсон, че и Гибо и Оуен според мене са заслужили резерви. За Валенсия и Парк какво да говорим. Евънс и Смолинг също са заслужили (Смолинг догодина по това време ще е дори твърд титуляр). Браун изпусна отдавна парата, няма да играе, Кушчак също не бих пуснал, но те пък другите вратари още по-малък принос имат, соу от мен да мине. Обертановци и Бебета нямат място на стадиона, камо ли в отбора. Хау!

_____



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.05.11 12:01



Така е, но аз това отдавна го преглътнах. Парите убиват футбола и т.нар. ВЛ си беше обречена да се превърне в това в което е сега. И по зле ще става.

Понеже не гледах мача се учудих на фарса и то не за друго ми защото тоя Х не им върши чак толкова много работа. Продължава да си им пари под краката. Явно си правят някакви сметки - да видим.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: SUBXERO]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 12:04



Съра няма да рискува никой, който ще е титуляр на 28-ми, гаранция!
Аз от резервите мога да посоча много малко, които са 'заслужили'

. Та затова очаквам посочените от мен да играят в този мач... плюс Бербо, Скоулс, Нани може би (защото не мисля, че ще е титуляр на Уембли), Флечър за да връща формата.
Еванс и Гибсън аз лично бих ги прикачил към Обертанчо и Бебо . Еднаква класа са.
Дано да завършим сезона подобаващо, щото никак не е приятно в мач, в който ще вземеш титлата, да играеш лошо и да те коментират после, но няма да се учудя, защото в отбора има играчи за брак, които се надявам да си ходят лятото.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 12:14



ами прословутата кота '40 точки'.. + доста по-добрата им голова разлика, което си е точка отгоре все едно..това може да им е била сметката.. друго не виждам.

Да се благодарят на Фулъм че биха Бирмингам, иначе Сити ги минаваха, а аз далеч не съм сигурен че Уигън в последния мач ще падне срещу Сток. Така че всичко е възможно още.. дори и да изпаднат 2 отбора с 40 точки :)



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 12:19



Тази кота бе 'променена' преди 7-8 години поне... В момента 42 точки се смятат образно казано за сигурно спасяване.
Аз затова писах, че ако бяха били, се спасяваха и по хъса, с който играеха до нашия гол оставах с впечатление, че те ще искат победата. Но явно по-скоро са се страхували да не загубят след това и затова са решили, че по-добре точка, отколкото 0.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: BatRado]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано16.05.11 12:34



Тя бе 'променена' както казваш, защото Уест Хям изненада всички като изпадна с 42 точки през 2003-а :)
Реално след това мисля че няма случай някой да е изпадал с 40+ че и 40 точки..

Този сезон дъното на ВЛ се придвижи малко повече към златната среда. Предните сезони 2-3 от изпадащите бяха с около 33-36 точки, докато сега само УХ е в този сектор (за съжаление)



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор BatRado (red)
Публикувано16.05.11 12:39



Ами моето мнение е, че тази кота ще се вдигне още и то в идните сезони. Има тенденция на уплътняване на зоните 'дъно','златна среда', 'еврозона', 'ШЛ' , което само по себе си означава по-интересно първенство


Иначе този сезон, при определени обстоятелства, макар и трудно изпълними, също може единия изпадащ да е с 42 точки.



Тема Re: Айде да не отварям нова тема...нови [re: AnfieldBG]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано16.05.11 12:49



играе се мъжки - без въргаляне, без симулации, играе се до край и за честта...


В долните ешелони е така.



Тема Re: Честита титла!нови [re: TheExorsist]  
Авторuнтepucт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.11 15:42



Малка част от авантите за Манго.Пропуснали са многобройните тесли във вреда на едни техни конкуренти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.