Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 16.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема За феновете на Никиту Плеховнови  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано22.03.11 10:25



Понеже съм убеден, че почти никой тук не гледа холандски мачове и мнението ви за това колко велик вратар е никиту мокета се базира единствено на това което се пише в пресата си направих труда да се поразровя малко.

В интерес на истината, почти ме убедихте, че Никиту станал вратар, ама той всъщност си е карал по старо му. Е почти де преди правеше гафове, всеки мач, сега малко е разредил.

И за да не бъда голословен давам примери:

30.01.2011 Твенте - Фейенорд (съвсем като в доброто старо време в младежкият национал, много бързо забравен от форумните клакьори на малката перучка, където в почти всеки мач допускаше подобни голове, а да не припомням и приятелският мач с Русия игран наскоро):



24.02.2011 Твенте - Рубин Казан - първият гол. Е, вярно сравнено с гафовете му в Левски и младежкият, този гол от джумаята е доста безобиден, но нали бил много класен вратар, даеба???



Въобще издишате драги ми клакьори. Не се доверявайте толкова на писаниците, предвид това, че не следите холандското първенство...



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от бaй Moмчил Beлиkи на 22.03.11 10:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от бaй Moмчил Beлиkи на 22.03.11 10:33.



Тема Ти глупаконови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано22.03.11 13:57



Като цяло няма голям значение какво мислиш ти и това , че показаш 1 сериозна грешка от 30 мача през този сезон е доста жалко.

Ники не ми е бил особено симпатичен , но като става играч на мача 2 или 3 пъти в ШЛ и ги спаси от разгром срещу Зенит в двата мача е малко глупаво да се критикува?

Ако не се лъжа в момента в Холандия съотношение получени голове/мачове Ники е на първо място.

Само през този сезон Никилой е изиграл 36 мача а до края ще направи 50 без проблеми.Титуляр е на шампиона на холандия и играе 1/4 финал в Европа.

Такава визитка не може да се оспори.

П.С Твенте го купиха ако не се лъжа за половин милион в момента Ники е оценен на 3 милиона евро а ако някой се опита да го купи ще трябва да даде 4 или 5. Не е лошо за вратар на 22 години.

П.С.С Вратарски грешки ма през мач почти.Само Касияс ако не се лъжа има 3/4 големи през този сезон както всяка година просто е неизбежно ..Някой да казва , че е слаб вратар? Рейна насра 4/5 мача също , но колко ги спаси от разгром? Ван Дер Сар направи 1/2 фатални грешки , но някой изтъква ли ги?

Общо взето след като Твенте е оценен на 70 милиона евро като отбор бори се на 3 фронта едва ли ще разчитат на Ники ако не е добър

П.С.С Това се едно сега да извадиш клипове на Кавани като изпуска голове и да твърдиш , че за нищо не става.Въобще е много жалко с 2 клипа от ютуб да се оценява който и да е било футболист след като без проблеми може да се покажат 5/6 клипове с добри намеси

http://www.youtube.com/watch?v=EJNJMfXEb5Y

http://www.youtube.com/watch?v=XrlORcMQLfQ

П.С.С.С Въобще не знам кво се занимавам с теб.Хората го оценяват и му плащат солидни пари за това което прави.Жалко е , че хората отричат фактите а ако не се лъжа дори на 22 години Ники е най успешния български вратар като клубна кариера. Toва няма как да бъде оспорено

Редактирано от Д.Бopиcoв на 22.03.11 14:05.



Тема Re: Ти глупаконови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано22.03.11 14:14



Ми ето позоваваш се отново на някакви писаници - високо интелигентен перукански подлизурко...

Аз ти дадвам 2 фрапантни грешки в рамките на месец през тази календарна година. Нямам намерение, а и желание да гледам 36 репортажа. Ако ги изгледам вероятно ще има и други подобни отигравания.

С бутане и тикане никиту бе докаран до титуляр тази година - факт. Миналата имаше 3-4 мача основно за купи, а титулярният им вратар от миналата година недоумяваше защо е резерва през тази !!! Факт!

И причината е много проста. Твенте са подпирани в Европа от известно време насам - е ако такава е сделката, що пък да не - в удобният момент никиту да е титуляр - срещу някоя и друга вратарска грешка ще се преглътне. За сметка на това са на 1/4 финал. За сметка на Зенит например...

Отново факт - никуту не е мръднал особено в пласирането - същият неориентиран паляк си е. Има добър рефлекс - и преди го имаше и тва му е. Средна класа вратарче...


п.с. Вратарски грешки вярно всеки вратар има - ама на мокетчо много често му се случват и прекалено много са нещо. Ето показвам ти 2 в рамките на месец. Същата палящина направи и в мача с Русия за националният. А преди това в Левски и младежкият да не говоря, че томове могат да се изпишат.

п.с.с. Не ми показвай еротичната колекция на павката колев, че подобни компилации с грешки могат да се направят и размера им ще е терабайти.

п.с.с.с. Олекваш.





Тема ще изпозлвам репертоара на ВАЛЕРИ БОЖИНОВнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано22.03.11 14:21



значиии не знам , не знам какво да мисля сега , нооооо нали ти казах, пак казвам, кратко и ясно , бъгнал си се, бате !

начииии, пак казвам, навън пролет пукна , слънце пече , котките се подгониха, николета й се ебе по 5 пъти на ден .....а ти се занимаваш , пак казвам, с дребнотемия ...

е, не може така
пак казвам !





Тема Ти наистинанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Д.Бopиcoв ()
Публикувано22.03.11 14:26



Ти наистина ли вярваш , че Твенте държат титуляр Ники Михайлов заради някаква топла връзка между баща му до платини до корумпирани съдиий за да ги бутат в европа?


Те са на 1/4 финал главно заради късмет , че си вкараха голове и заради 2 много добри мача на Ники.Може да си ги пуснеш и да ги видиш.

Общо взето за вратар на 22 грешките се преглъщат и не може да ми обясниш , че отбор който печели по 20 милиона от участие на ШЛ ще постави Николай на вратата само заради някаква машинация покрай баща му.

П.С Дори когато го купиха Ливърпул той имаше добра визитка. титуляр на младежите и играеше в националния.Както виждаш пул не направиха лоша сделка спечелиха от него.

Аз съм съгласен сигурно като юноша е бил путан и особено първите години в Твенте също го подпираха в националния отбор , но не може да си кривиш душата , че в момента по добър вратар от него няма.

И това да се твърди , че е титуляр и му плащат половин милион евро на година заплата заради баща му е пълна глупост

П.С.С.С С неговата визитка при евентуален трансфер в по голям отбор което е не избежно както е тръгнал да се развива пак ли баща му ще е виновен за това..



Редактирано от Д.Бopиcoв на 22.03.11 14:27.



Тема Re: Ти наистинанови [re: Д.Бopиcoв]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано22.03.11 14:29



Дори когато го купиха Ливърпул той имаше добра визитка.

А ето го разковничето за което не съм спирал да говоря/пиша. Именно тази визитка му осигури трансферите. А как се прави такава визитка? С тикане и бутане и постоянни повиквателни за националните гарнитури.





Тема Re: За феновете на Никиту Плеховнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.03.11 15:56



Не знам Ники Михайлов жена ли ти е ебал, сестра ти ли или кое, но яко ти е бръкнал в гъза явно. Тва, че е направил две грешки през сезона е уникално постижение. Ван Дер Сар направи три грешки само в мача с Ливърпул. Сезар пък - две в мача с Байерн Мюнхен. Това са два от най-добрите вратари в света, които са направили повече грешки в последните си два важни мача, от колкото Ники Михайлов в целия сезон.



Тема Re: ще изпозлвам репертоара на ВАЛЕРИ БОЖИНОВнови [re: Ko pиeчи]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.03.11 16:20



Пак казвам,прав си!



Тема Re: ще изпозлвам репертоара на ВАЛЕРИ БОЖИНОВнови [re: Ko pиeчи]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано22.03.11 16:26



Божинов е недорасъл плагиат. Този речник принадлежи на Любо Пенев (оригинала) безусловно!


Winter is Coming

Тема Re: За феновете на Никиту Плеховнови [re: пeтльo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано22.03.11 16:46



Много обобщаваш. Две грешки фатални с гол, показват, че нещата не са се подобрили много от преди. Както казах не съм гледал останалите репортажи. Ти гледал ли си всеки мач на Твенте?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.