Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 26.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Абе какво се правите на лудинови [re: El Capitan]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано07.04.11 14:36



Така е.





Тема Re: Абе какво се правите на лудинови [re: Suprs]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано07.04.11 14:37



Ми благодарение на тоя пас стана гола.



Тема Re: Аз ако имах инфото на Момчил милиона щях да изкарвнови [re: sky76]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано07.04.11 14:38



Сам? Що ми се струва, че Мейджа е на моето мнение...



Тема Re: Аз ако имах инфото на Момчил милиона щях да изкарвнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано07.04.11 14:48



По въпроса дали трябва да се бута някой, всички сме на твоето мнение. На въпроса кой е най-добрия вратар в момента за нац. отбор, само ти си на особено мнение.



Тема Re: Абе какво се правите на лудинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Einsteins cock (***)
Публикувано07.04.11 15:09



Не, просто отбелязвам, че шуробаджанащината и нивото на футбол нямат връзка. А пък точно това тикане на Перуци е изцяло положително, ако не беше баща му можеше да си изгние в Левски и на28-9 години да замине амортизиран за Турция. Сега е навън и играе на топ ниво - ти кажи това добре ли е или зле за БГ футбола





Тема Re: Абе какво се правите на лудинови [re: Einsteins cock]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано07.04.11 15:27



Много Зле. Затваря врати на истинските таланти.



Тема Re: Аз ако имах инфото на Момчил милиона щях да изкарвнови [re: sky76]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано07.04.11 15:31



Не мога да преценя щото нямам наблюдения. Както казах гледам само 2-та мача на националният. В тях повече ми хареса Вл. Стоянов. Факт обаче че и да е по-добър няма да е титуляр.



Тема Re: Аз ако имах инфото на Момчил милиона щях да изкарвнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано07.04.11 15:39



Аз също нямам наблюдения, но който и да е треньор, би предпочел 1/4 финалист в ЛЕ от първенството на Холандия, вместо играч на молдовски клуб. Съгласен съм, че и фактора голямата Перука го има в нац. отбор, но мисля, че Ники заслужава да е титуляр.



Тема Re: Абе какво се правите на лудинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано07.04.11 16:13



НК нямаше как да е националния, щото не е професионален футболист, но сега вече е подписал(от 1 април официално сме АД и подписваме професионални договори с играчите), та честито Наско Курдов е първия, подписал договор с Ботев до 2013-а година:)



Тема Re: Абе какво се правите на лудинови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано07.04.11 16:15



Ако сега Наско отиде в национала ще стане като Меси в Аржентина - като играеш с футболисти няколко класи под теб съответно и отборът ще е няколко класи под тебе, а хората ще очакват да правиш чудеса
Та като паднем заради три гола, пуснати от четвъртфиналиста в УЕФА Куп, а Наско е забил само два след самостоятелни рейдове срещу английската защита, ще винят Наско...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.