Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 06.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано11.03.11 14:36



Чакай малко, аз изразявам предположение, не съдя никого.



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: Vendome]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано11.03.11 14:50



ама предположението ти е базирано на никакви доказателства.
по-скоро е прадразсъдък



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано11.03.11 15:03



Напротив, имам някои лични наблюдения и впечатления. Проблем с богатите хора нямам, напротив нека има повече.



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: Vendome]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано11.03.11 16:42



и аз не съм чувал за някакви големи кампании, а тези които го правят го правят доста символично... Не си спомням просто, може и да бъркам.



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор RlCHARDLONG (АBeautifulMind)
Публикувано11.03.11 16:45



Едва ли са пращали пари от чужбина по междубанков път, специално за оттук говоря, е по-горе съм писал, много инфо се иска и е пейн ин ди S... Да си направи колежката Пейпал става за 5 минути, аз се чудя кво чака... Освен тва във Фейсбук с копи/пейст са се намирали деца, кучета, котки, пари за операции и т.н.... да постне у страници с по 150 000 човека: Веселин Маринов да спре да пее, ЛЕВСКИ, цска, и т.н... и ще плъзне

Редактирано от RlCHARDLONG на 11.03.11 16:47.



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (АBeautifulMind)
Публикувано11.03.11 16:54



Е, твърде силно казано, нали на онова момиче осакатено от Стависки лечението в Израел бе платено (и май още се плаща) от частен донор... Със сигурност има и други случаи за които не знаеш именно защото не са били разгласени... Богатите обикновено са боклуци ако са се родили богати и са имали лигаво детство, но според мен повечето хора които сами са се устроили (по честен път, разбира се) знаят откъде са тръгнали и кво им е на тези в подобна нужда...



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: RlCHARDLONG]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано11.03.11 17:04



сега да не пълним темата излишно с глупости.

малки инфо по развитие на случая с детето:
Вече е в клиниката в Хановер, държавата е обещала да поеме голяма част от стойността на лечението.

Вече всичко е в ръцете на лекарите. И късмет ще им трябва.

П.П. По принцип нуждата от пари за тези хора си остава, щото лечението е дълго и престоят в Германия ще е минимум половин година. така че който има възможност и желание, нека помага



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: f(x)dx]  
Автор RlCHARDLONG (АBeautifulMind)
Публикувано11.03.11 17:13



ок, просто исках да помогна... ай живи-здрави



Тема Интеграленови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано06.04.11 17:38



Ей тази новина ми осмисли денят:



Евала и дано всичко да е наред с детето.



Тема Re: Моля помогнете - спешно трябват пари за операциянови [re: RlCHARDLONG]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.04.11 18:02



Гледам кофти ти ебаха майката свиньо проста.

Въпрос само,за храна за размисъл:ти откъде знаеш че не сме направили нищо по въпроса?

Мислиш ли че ако правиме нещо такова ше се изпишеме по форумите,та да могат некакви емигрантски смешници да ни прават евала?

Тиеба путката лелина...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.