Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема С какъв състав трябва да излезе Италиянови  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.02.11 00:25



за да може най-накрая Германия да победи???



Много приятна Италия, чак се изненадах. Браво на Прандели и на всички млади момчета
Касано няма място в отбора.

Имаше 4 потенциални дузпи за скудрата, но най-реалното беше третото, когато трябваше да се свири този хандбал. Няма пази си лицето и бла бла, спира се голова ситуация, топката можеше да се засече, да рикошира, това си е потенциален гол.

Даже италианците заслужаваха и победата в този мач.
Каските разочароваха, по-скоро не им се позволи да си играят играта.

Затвърждава се старото ми мнение с давност много години, че ако Италия играеше на големите форуми само с Германия то щеше да е напрекъснато шампион. Ето това значи даден отбор и практикуваният от него стил да ти е толкова удобен.




Тема Франция - Бразилия и Аржентина - Португалиянови [re: Diavolo]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.02.11 00:34



Интересни контроли също


Особено Аржентина - Португалия беше много динамичен и приятен за гледане мач както и се очакваше. Първото полувреме беше страхотно и изобщо до към 65 мин. имаше страхотен футбол.
След това нивото падна, като след смените португалците олабиха второто полувреме и в края гредата им помогна в 88 мин. но в 90 мин. Меси вкара дузпата и победа за гаучосите.

Франция - Бразилия ми беше малко муден мач, но пак интересно и имаше хубави атаки, но свършващи предимно до наказателното поле. След червения картон на Ернанес за карате ритник в лицето на Бензема бразилците станаха несъстоятелни. Заслужена победа на франсетата след хубав гол плод на прекрасен пробив на Менес и засичане на Бензема. Изобщо когато Карим вкарва за Франция, петлите имат уникално КПД. :О

Испания - Клумбия също много ми хареса и се играеше на много висока скорост ама от него гледах само последните 25 минути. Колумбийците имаха невероятни шансове да поведат и в крайна сметка малко преди края Силва ги наказа.




Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано10.02.11 01:15



Ахаха, следващите 10-ина години Германия ще е на върха на европейския и световен футбол, а Италия ще се бори с отборчета като Словакия и Словения. :)

Първото полувреме германците бяха много по-добри. Вторите полувремена и особено четвъртата четвърт на приятелските мачове не е показателна ...
Да, Германия пак не би Италия, но класите са много различни ...
Освен това тази Германия винаги играе супер добре на големите форуми. Контролите са за балъци.



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.02.11 02:48



Първото полувреме Италия играе много по-силно от Германия, а немците имаха само една сериозна атака при която падна и гола. Мое мнение, мнение на коментатора на мача, на водещия в студито и на Вальо Михов.
Ако контролите са за балъците то коментирай балансът им в официални мачове.
Какво ще стане за в бъдеще не знам и никой на този свят не знае. Така че е по-реално и полезно да се коментира настоящето и миналото.
Явно ти е болно, че каските отново бяха грозни и скучни на фона на италианците, но така е било и така и ще бъде. Карма.
Германия не знам дали играе чак супер добре на големите форуми (супер добре играе само Испания). Спомням си, че имаха уникален и невиждан късмет срещу Турция на последното европейско, а на последното световно бяха изключително страхливи срещу Испания. Все още трябва да се доказват в най-важните мачове. Иначе не знам защо изобщо споменаваш за класи, като е ясно, че немците в момента са класа над италианския отбор (само дето не могат да го демонстрират на терена, ей за това иде реч, мухаха) все едно аз съм сляп и ме поучаваш нещо. 90% от хората биха казали същото това което си написал, а това за Словакия и Словения ще си го запиша. :)




Тема Мачът беше екстра класанови [re: Diavolo]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.02.11 09:48



И италианците трябва повече да съжаляват, че не биха. Лично на мен много ми се понрави отношението на скуадрата - бяха агресивни, тичаха здраво, а Де Роси и Акуилани определено трябва да бъдат налагани като титулярна двойка централни халфове.




Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.02.11 09:53



Ахахах, да не се мъчиш в стил Мъдоу да го докарваш? Италия си има потенциал, има в момента и млади играчи, които да налага. При големите футболни сили винаги се намира начин за излизане от кризата - адзурите също ще го намерят. А Германия игра 25 минути първото полувреме, другите ти дивотии хич и няма да ги коментирам - в тоя мач на Нойер му подпалиха ръкавиците. Щом контролите били за балъци, що германците гледаха като насрани при изравняването - вси германски величия на трибуните?




Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Diavolo]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано10.02.11 09:53



Контролите са си контроли, но вземам отношение имайки предвид две изказвания на треньора Льов преди този мач.
Прочетох първо ,че Германия ще отмъсти на Италия и така нататък.
След ден - второ изказване ,че не искал да каже точно това и не знам още що.
Не отива на треньор и то на голяма страна да приказва преди мача и по-добре е отборът да се доказва на терена и след мача може по правило да се давят изявления.
Но нищо чудно от тренер, който е заснет да си бърка в носа и .....
Резултатът говори сам за себе си: немците успяха да направят само равен.



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано10.02.11 10:37



Абе, колкото и да се пънат немците, математиката е желязна. Четири е повече от три.



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано10.02.11 11:44



Много се пънеха преди мача Льов и останалите от бундестима как серията от 1995 г. ще бъде спряна и излезнаха много надъхани, но се видя, че по на ТИ с топката са италианците, които играха с експериментален състав.


Явно говорим за комплекс или просто стилът на Италия не пасва тотално на германската концепция.
Иначе аз само този мач успях да гледам както и Дания - Англия. Доволен съм от лъвчетата.



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано10.02.11 11:58



Може и да се бъркам за самия мач понеже го гледах с Естония - България превклкючвайки, а на компа беше и Франция - Бразилия ... Но с такова впечетление съм останал, не съм слушал студията, че имаше много мачове и след това...

Гледай сега, ако Германия беше била трудно - щеше да кажеш, че немците пак едва едвам са били с много по-класен отбор и домакини, а ако бяха били лесно пък, че са били комплексари и са си го изкарали за всички бой през годините (един вид са извадили нож на умряло куче).

Ако Германия е имала късмет срещу Турция, то Испания е имала късмет срещу Парагвай, Португалия и Италия на европейското...

Разбира се, че трябва да се доказват, само че немците биха Португалия на Кристиано в годината, когато обра всички награди и когато ги смятаха за аутсайдери в мача, а портумангалците играха изключителен футбол в групите. Биха ги категорично. Дори мисля, че Фрингс не игра, а той беше важна фигура за маншафта преди 3 години.
Биха Англия смазвайки я, смазаха и Аржентина на Меси...

Ами запиши си го, мачовете с Естония и Северна Ирландия би трябвало да са ти го подказали, ако си ги гледал






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.