Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Forest_fan]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано11.02.11 00:21



Ами по-простата причина, че са минали 16 години и футболът е станал по-популярен, практикувал се е в повече държави, а тези които са го практикували преди са го развили в държавите си и т.н. и т.н.
А ти защо смяташ, че титлата на Италия през 1938 е по-престижна от тази на Германия през 1954 ? (ако го мислиш де)

Незнам за какви титли от младежки първенства говориш. Преди година и половина Германия стана европейски шампион до 21 години.



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано11.02.11 00:24



Разбира се, че трябва да се уважава. Но нима мислиш, че титлите на Реал М в първите издания на КЕШ са толкова престижни колкото и тези на Милан в ерата Берлускони ?



Спорът за Испания не ми е толкова интересен. С Италия на европейското почти нямаше никакви положения, с Португалия, Парагвай и Холандия на световното може и да са държали повече топката, но не са държали нещата под контрол. Във всеки един от трите мача имаше сериозни пропуски за противниците (вкл дузпа, Робен сам с/у вратаря и т.н.) в моменти, в които е доста рисковано да кажем, че Испания е щяла да реагира...



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано11.02.11 00:27



Тези тъпотии с моите години си ги спести, не ти стават по-силни аргументите.
Половината от играчите бих се учудил, ако и 20% от пишещите тук ги знаят, така че да ги наречем анонимници за широката публика на по 26 и 28 години.
С интерес ще следя как блестящо ще се развият и ще носят успехи на Скуадрата в бъдещето както твърдиш





Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: shevchenko]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано11.02.11 01:16



Трябаше ли да напиша 1974г., за да зацепиш, че споменавайки Холандия визирам и втората титла на немците?

Ама то мисленето не се развива само с четене на спортни биографии на бивши наркомани, които се приемат като литературни шедьоври.

Повтарям ясния факт, оттам нататък увисваш откъм аргументи.

И трите титли на немците са съпроводени от съдийски аванти. Пак факт!!



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано11.02.11 01:18



По-скоро не, но означават, че дадения отбор (разбирай Италия и Реал) са били сила в различни десетилетия и времена, историята почва да се гради именно върху такива основи. Има постоянство и приемственост.
Титлата от 1938 г. е по-престижна от тази през 1954. Това е едно от най-качествените световни п-ва. Скандалната титла за Италия е от 1934 г.

Португалия не знам защо изобщо го слагавш сред тези мачове... Испания имаше реално проблеми само с Парагвай, но истинската драма си остават дузпите срещу Италия, защото ако не бяха били в този мач, нямаше да са нито европейски, нито световни и пак щеше да се говори за поредното пропиляно поколение. Аз мача с Холандия не го броя. Това е финал на СП все пак, ти какво искаш, да мачкат с 3-0 ли. А и Холандия беше на върха на силите си, нерви имаше, напрежение, нормални неща. Нормално да е тегаво. Най-лесния мач на испанците всъщност беше срещу Германия. :p




Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Vendome]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано11.02.11 01:30



Точни ти ли ще ми кажеш "ама то аз еди какво си, ти трябваше да ме разбереш", дето се хващаш за сгрешена запетайка и търсиш из уикипедиа грешки, за да покажеш колко много знаеш ?

Така е, не съм си развил мисленето, но си мисля да го направя като чукна 30-така и играя игрички във фейсбук понеже жена ми ми е сложила рогата и ми е казала, че трябва да го правя вместо нея.

Е тогава ще стана титан на мисълта като теб



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано11.02.11 01:33



Мислех да не отговарям, но все пак :

1.) Ти как разбра, че е едно от най-качествените ?

2.) А тези, от които разбра с кое световно го сравниха ? :)

За 1938 става дума. :)



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: shevchenko]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано11.02.11 01:35



Едно е грешка, съвсем друго изразяване, при което умишлено е допуснат пропуск на година. Ама ти и това не знаеш.

Явно приятелката ти се чука с други, та рога са ти в акъла. Сам си си виновен, че си се хванал с курва. Ама то чалга културата до друго няма да те доведе.



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: Vendome]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано11.02.11 01:41



Ей тъпак ще ти сера в устенцата !
Мижатурка!
Мри в лайна!



Тема Re: С какъв състав трябва да излезе Италиянови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано11.02.11 10:03



Нищо подобно не твърдя, а твърдя, че могат да се гонят цели с тях, не да носят 100% сигуре титли - Италия ще си е корав отбор, какъвто е била в 90% от случаите за всеки. Щото па всички в германския отбор ги знае цял свят, айде де - турчин, двама поляци и арабин най-големите звезди на немците.

Колкото до годините ти - като спреш да се държиш като Далай Лама и Конфуции, може и да спра с "тъпотиите". Дотогава средна възраст 26 години за футболен отбор си остава към графата "млади".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.