Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.01.11 14:19



На мен пък доиста хора, вкл. и пловдивчани са ми обяснявали, че Зума е по-добър от Чико и ИСП на квадрат. Да им вярвам ли?



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано20.01.11 14:25



Вярвай само на тези които ти казват че Наско Пашев е по-добър от всички изброени!
Там е истината...



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: пeтльo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.01.11 14:29



Разликата е, че аз не само съм чел мнения по форумите ами и съм гледал мачове на тези вратари





Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано20.01.11 14:32



А моето най-любимо - че консерватизмът ще спаси света






Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.01.11 14:36



Нито една идеология не може да го спаси, но съм си на мнение, че либерализмът, социализмът и анархизмът са по-вредни и никой не може да ме убеди в обратното.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: пeтльo]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано20.01.11 14:40



И аз се сетих за гърците, които са изключение за последните може би поне 40-50 години. На европейско това може да се случи, макар и като изключение, но не и на световно, мачовете не само, че са 7 вместо 6, а и конкуренцията на мондиала е по-силна.

Ставаше обаче дума за твърде дефанзивните тактики на Челси (които почти отстраниха Барса) и Интер (които успяха, макар и със съдийски подпирания) - това не са техни типични тактики, а са специално срещу Барселона. Т.е. съвсем не може да се каже, че Интер са взели ШЛ миналата година благодарение на дефанзивен стил предвид великолепните офанзивни играчи, които имат.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Forest_fan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 14:54



и аз съм гледал мачове на Ники Михайлов, но това не го прави по-добър от Жулио Сезар:)


съмнявам се да си гледал мачове на Гордън Банкс, клипчета, записи и филми всички сме гледали:)



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 14:55



а - това сега си го измисли:)

б - възможно е Зума да е по-добър от тях, все пак доскоро беше най-резултатния футболист в националния отбор, тва не е случайно



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано20.01.11 14:55



Тцъ, това е елементарно баце... не се спускай по такава плоскост.
Американците и западноевропейците са приватизирали идеята, че те са въплъщение на правилното, демокрацията, правата, свободата. Който не споделя нашите ценности е враг на света, ос на злото и бля бля бля.
А лицемерието им произлиза от това, че дори не е нужно да ровиш кой знае колко дълбоко, за да видиш колко гнусен е двойния им стандарт и как с една ръка шляпват, а с друга стимулират античовешки гадини... защото са техните гадини, нали така? Не знам кое ме отвращава повече. Откровени изроди или такива които стоят зад изродите защото имат изгода, финансова и политическа...



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.01.11 15:07



Напротив, един от хората е баща ми :))




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.