Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re:Напротивнови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано20.01.11 09:24



Без да влагам нищо лично и използвайки те само като пример,ще кажа че генерално погледнато един Джим Морисън е направил около 1656748468 пъти повече за историята,отколкото ти въобще някога ще направиш.
Ако се сещаш.....



Тема Re:Напротивнови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.01.11 09:51



Баш с този позьор ли ми даваш пример.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано20.01.11 11:10



баце, ше закъснеем за работа заради теб, тееба



Американските президенти, голяма част от тях, ако бъдат съдени от безпристрастен международен съд, може да се окажат по големи злодеи и от Садам... вервай ми...
Кубински източници не требе- има си международни организации за хюмън права и там случаите са описани... това със самолетите не е измислено от талибаните и Бен Ладен... питай ЦРУ и терористите които взривяваха пътнически самолети...

Кастро не е бил обикновен затворник все пак, съгласи се... бил е богаташко синче, не прост работник от плантациите... нали се сещаш в една корумпирана държава като Куба, че кинтите играят...
Дали е бил с леви идеи, социалдемократ или социалист еле комунист, всеки може да сподели лични впечатления и да каже, такъв е... факт е следното- той е търсил сближаване със САЩ след като свалил Батиста... в САЩ са решили да го играят хард, щото им свалил удобното протеже... останалото е история...



Тема Re:Напротивнови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано20.01.11 11:13



Баце,когато в правото постигнеш една десета от тва което е постигнал Морисън в музиката или Марадона във футбола,тогава ше ти призная правото да критикуваш...



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: alessandron]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано20.01.11 12:02



Няма разбира се.

На всеки може да му се намери цаката рано или късно, това и в свободните двубои се вижда.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: alessandron]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано20.01.11 12:09



Защитата печели титли, така е, без добра защита никой отбор не може да се пребори за първото място. Но разбира се перфектна защита, съчетана с много добра атака и офанзивна игра. Не знам да е имало отбор, спечелил нещо голямо, който във всеки мач да се е затварял, играл защитно и само на контраатаки, без да разчита на добра офанзивна организация.

Едното без другото не може, въпросът е в каква пропорция. Сега срещу Барса всички останали отбори, с някои малки изключения (като например Копенхаген в групите на ШЛ - евала за смелата и също така добре организирана игра - така трябва да се играе срещу Барса), се затварят неизбежно. А Барселона да не би да разчита на нападението изцяло? Не, имат най-добрата защита в света, която започва дълбоко от половината на съперника - още със загубата на топката футболистите атакуват и пресират жестоко, докато не си върнат обратно топката, колкото се може по-бързо. Ето това е най-добрата защита, която съм виждал и никой друг отбор не съм виждал да прилага такава доминация в притежанието, както Барселона.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 13:30



не съм мръднал от три години, тогава мнението ми беше същото като сега, просто никой не си даваше труда да чете нещо друго освен изреченията за дузпите:)



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 13:34



това, че е станал световен шампион и следователно е легенда за англичаните, и е спасил един удар с глава на Пеле, не го прави по-добър от Саутол



Тема Re:Напротивнови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 13:35



ако до тогава съм изживял 7 години от живота си на върха на славата, всеки ден съм се пръсвал от кеф с курви, пилеене на кинти и яки купони - пожелай ми го, няма проблеми:)



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: lYl 13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 13:41



Не знам да е имало отбор, спечелил нещо голямо, който във всеки мач да се е затварял, играл защитно и само на контраатаки, без да разчита на добра офанзивна организация.

Гърция, 2004




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.