Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: пeтльo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано19.01.11 19:50



Това само фен на Евертън и Уелс може да го напише





Тема Cheatеrs or legends?!?нови [re: lYl 13]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.01.11 20:28



Вече го е минал по "успехи", мен ако питаш:





Помиярът си помияр, ако ще да притежава и най-великата техника на света...





Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.01.11 20:28



Бе едно си баба знае... Челси смля Барса на Бриджа и норвежкия кретен поряза сините.пириъд!





Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: Vendome]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано19.01.11 21:05



The Real Cuba - PO Box 835308 - Miami FL 33283-5308

баце, това е несериозно... какво искаш да ми кажеш с този линк, не разбирам? Че кубинските емигранти в Маями, Флорида мразят Кастро?! Ми нормално е да го...

U.S. CITIZENS KILLED OR DISAPPEARED BY CUBA’S COMMUNIST REGIME
Work in progress
The following information is derived from Armando Lago, Ph.D.’s manuscript “Cuba: The Human Cost of
Social Revolution.” A full bibliography is available on request. This summary has been prepared by T.R.A.C
-the Truth Recovery Project on Cuba- an initiative of the Free Society Project, Inc.
I. U.S. citizens executed, assassinated, or disappeared
Documented
Assassinated: 13
Executed: by firing squad: 15
Disappeared: 1


ше се просълзим... що няма списък на убитите кубинци от дейността на терористичните групи финансирани от ЦРУ, мафията и кубинската диаспора в Маями? Айде на бас, че са в пъти повече от затритите хамериканци- при това не войници а обикновени ситизен... Апропо, как ти се връзва демокрацията от американски тип, когато в едно действат представители на мафията, ЦРУ и Белия дом?! Чудно, м? Ма нормално, чудния и вълшебен идеал за президент, големия чукач Кенеди е финансиран с парите и гласове осигурени от приятелите на баща му... онези с които е правил контрабанда през сухия режим, ебаги у демократите...

САЩ наистина са бутнали Куба в прегръдките на Москва- не намесвай Че Гевара. Кастро е имал съвсем други намерения след като е свалил Батиста, този мил чомечец, грижещ се за БВП на средностатистическия кубинец... и онзи спор, за капацитета на Италия, Япония, Германия... плана Маршал е факт, само че за да се почувстват резултатите, са били необходими едно 10-15 години.

Кастро е един объркан човек, чийто край е близо... не знам какво се опитваш да ме убедиш...



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: TheExorsist]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано19.01.11 21:57



Точно на бриджа Челси смля Барса, ама с гъза си. Всичките наврени в наказателното поле.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: lYl 13]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано19.01.11 22:22



ти за кое от трите гостувания говориш бе, шнорхел?
какво наказателно поле- първия точен изстрел във вратата на Чех беше гола на Иниеста ... в продълженията...



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано19.01.11 23:16



Да тайба в путката проста, явно не си гледала мача, Челси играха глуха защита цял мач.



Тема Re:Напротивнови [re: Diavolo]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано19.01.11 23:18



Не знам какво разбираш под добър футболист, но ако направим проста сметка мач / гол, излиза, че Меси е по-ефективен от Марадона, без да смятаме асистенциите, там не знам как стоят нещата, но Меси, както знаем, изработва достатъчно голове.

За мен това кой от кого е по-добър не се измерва с това кой какви финтове при дрибъла прави, как жонглира със задника си и т.н., сравнението би трябвало да обхваща много по-комплексно качествата.



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: TheExorsist]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано19.01.11 23:19



напротив, ти се държиш като олигофрен, но съм сигурен, че историята ще се поправи с времето, след мача бяха 6 дузпи, после станаха 4, сега явно са 3:)

аз ти казвам факти, ти ми казваш този смлял онзи пириъд, ми и милан смля ливърпул, ама ливърпул ги обърна и ги би с дузпи, брои се резултата, не кой кого е смазал, нали?



Тема Re: Редовната статия на Кройфнови [re: lYl 13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано19.01.11 23:22



и на голлинията да са играли, какво значение има, при положение, че първата опасност, първия удар и първия гол паднаха в последната минута на мача?

челси си изигра перфектно мача и ако не бяха редицата симулации в и около наказателното поле, резулатът едва ли щеше да е по-различен от финала в ШЛ 94




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.