Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Уолкъъът ГООООЛ 3:0нови  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано27.12.10 23:14








Тема Хахаханови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.12.10 00:01



Докъде изпадна - да викаш за Арсенал само заради Татко Карло - хейтър-бояджийче

И да викаш, и да не, пак нема Арсенал да са шампион - Фъргюсън това влакче го е карал 11 пъти вече, подкарал го е за 12-ти явно.




Тема Re: Хахаханови [re: alessandron]  
АвторChristianssen (Нерегистриран)
Публикувано28.12.10 10:00



Ама Шево бил хейтър на Карло ли бреВие тримцата с него и дявола сте мега интересни.Единия фен на федерер,другия на Надал,а третия пък не харесва и двамата.В същото време обаче сте крайни миланисти.Поне това ви обединява.Иначе хубав подарък ми направиха моите хора снощи



Тема Татко Карло...нови [re: shevchenko]  
Автор AlexBG (PML Crusader)
Публикувано28.12.10 10:33



Е хубаво да се задържи до края на сезона поне... Много е добър... в губенето на точки и убиването на отбори...
Смешни и направо жалки са вече тия Челски - имах притеснения, че пак ще ни нагънат, ама те просто за нищо не стават... То и как да е като са се напълнили с портумангалци и тяхната колония - смотльовци пълни и рендета...

А Арсенал - какво да кажа... Още сме малко нестабилни в защита ('дет се вика - има руум за импрувмънт), но както цяло играем доста уверено и Челски направо си се отърваха само с 3 гола...

А за съдията мога да кажа само - СЪ-ДИ-Я-ТА, СЪ-ДИ-Я-ТА .... ПЕ-ДЕ-РАСТ... Нямаше такъв смешен чернодрешко - постоянно позволяваше безнаказано да бъдем ритани от куците коне на Карло, особено онова мангалско ренде Рамирес или както му е именцето... То не беше подпиране, не беше подминаване на очевадни нарушения на Челски, не беше смехория... А после - Сеск като огони Есиен и онзи смешник просто падна (както се видя от повторението) - дришльото в черно даде ЖК... И за капак - 4 минути продължение: на базата на какво?!?! и той самия според мен не знаеше...
Но въпреки тоя смешко - победихме... Честито на всички Гунъри... 'Дето се вика - трябва да продължим да газим... Нищо повече...



Тема Re: Татко Карло...нови [re: AlexBG]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.12.10 11:11



Айде пак рев и оплаквания от съдията. Точно па на Сеск фаула си беше кристален - дръпна го за фланелката, при тая скорост и леко да те бутнат, ще паднеш - а беше излишно, Сонг щеше да му земе топката. За второто място ще се преборите, нема страшно



п.п. Ако Анчелоти унищожава отбори, кво да кажем за Бенитес? А Венгер докога ше се крие под предтекста "нямаме пари и аз така на правя" и ще губи всеки път всеки трофей? Ще се издъните отново, щото Мосюто не ще да купи свестен вратар и защитник.


Редактирано от alessandron на 28.12.10 11:14.



Тема Re: Хахаханови [re: Christianssen]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.12.10 11:15



Такива сме си ние - забавни






Тема Re: Татко Карло...нови [re: alessandron]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано28.12.10 11:46



Намериха си вратар... поляка е много добър, само, че Венгер може да го загроби... вместо да го налага, снощи пак ми пуснал Фабиански?!



Тема Re: Хахаханови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано28.12.10 12:10



1.) Темата е логично продължение след тази за първия мач на двата отбора през сезона, когато основно дяволето, но и ти му пригласяше обяснявахте колко са велики Челси, а аз подържах обратната позиция

2.) Към Анчелоти не е толкова хейт, колкото са стари спорове започнали още в бгплей с останалите миланисти там. Там съм му бил най-големия критик и съм обяснявал, че просто е слаб треньор. Нормално е да се радвам, когато излизам прав

3.) За Арсенал съм тази година заради баса, който сключих и заради прогнозата за която отнесох малко иронични подмятания тук... Е, нормално да се радвам сега, когато Арсенал просто размаза "машината" на татко Карло

4.) Мразя Челси, защото не оцениха (основно в лицето на собственика) това, което имаха, когато начело беше португалеца. Винаги ще ги хейтя, докато Абрама е начело




Тема Re: Татко Карло...нови [re: SubXerO]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано28.12.10 12:18



Айде, айде ...
И за какво да го саботират, нали преди 2 месеца бяха с дубъл от миналата година, 5 точки преднина и перфектни в лигата, всичките доволни и щастливи ? Какво толкова да се е променило ...
И не съм чул някой да има проблеми с Карлето. И не е ли малко несериозно хора с по >100 000 паунда седмична заплата да саботират и да плюят в лицето на собственика. Много гледате Сашо Диков ми се струва ...

Снощния мач не си го гледал, ама сигурно все си гледал някой от тези с Тотнъм, Нюкасъл, Бирмингам ... Ако кажеш, че и там са нямали желание ...






Тема Re: Хахаханови [re: shevchenko]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.12.10 12:24



2) Когато миналата година Анчелоти направи дубъл в Англия (Моуриньо направи ли, че не помня

), що не написа в пространен анализ колко е зле? Помня че обещаваше да ни светнеш тогава къв е слабак, ама си затрая някак? Анчелоти е спечелил достатъчно, при това в различни първенства, за да излиза извън рамките на понятието "слаб треньор".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.